Sznurówki RB Tempest

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
cactus
Czterokółkowiec
Posty: 74
Rejestracja: ndz maja 30, 2010 4:19
Moje rolki: Tempest
Jeżdżę od: 01 kwie 2007

Sznurówki RB Tempest

Post autor: cactus » sob maja 10, 2014 8:30

Hej.
Jakiej długości sznurówki do RB tempest? Musze kupić a nie mam w tej chwili jak sprawdzić.
Dzięki pozdr.

seb.roll
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 103
Rejestracja: czw marca 27, 2014 11:23
Moje rolki: bont semi-race
Jeżdżę od: 15 paź 2013

Re: Sznurówki RB Tempest

Post autor: seb.roll » sob maja 10, 2014 5:01

Nie mam pojęcia ale jak coś to kup najdłuższe. W razie co przytniesz i dasz na końce koszulkę termokurczliwą za kilka groszy.

tommusz
Posty: 13
Rejestracja: śr kwietnia 02, 2014 4:18
Moje rolki: R B Tempest
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: Sznurówki RB Tempest

Post autor: tommusz » ndz maja 11, 2014 2:25

Nie wiem jak oryginały, ale ja w tej chwili mam 110 cm, kupiłem w sklepie o nazwie podobnej do triathlonu :) takie o długości 220 przeciąłem na pół , końcówki nad płomieniem nadtopiłem i są zarąbiste, jeżdżę i jeżdżę kilkaset km a drugi komplet czeka. Dodam że po oryginałach które faktycznie długo wytrzymały kupowałem jakieś normalne sznurówki za 3zł i wytrzymywały jedną lub dwie jazdy - porażka.

Awatar użytkownika
cactus
Czterokółkowiec
Posty: 74
Rejestracja: ndz maja 30, 2010 4:19
Moje rolki: Tempest
Jeżdżę od: 01 kwie 2007

Re: Sznurówki RB Tempest

Post autor: cactus » pt maja 23, 2014 11:35

Oryginalne mają 150cm z dużym zapasem. Minimum to chyba tak jak poprzednik wspominał 110cm.

Nadmienie że oryginalne wytrzymały 35 treningów więc razem z dociąganiem to jakieś 70 sznurowań - strzeliły obydwie w odstępie 2 sznurowań. Fakt - dociągam solidnie ale to i tak mizeria. Kupiłem teraz takie za 4zł, wyglądają solidnie i sadze że wytrzymają dłużej.

Awatar użytkownika
_blues_
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 08, 2013 7:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sznurówki RB Tempest

Post autor: _blues_ » ndz maja 25, 2014 12:02

Polecam kewlarowe linki wspinaczkowe, ewentualnie żeglarskie. Spectra i inne materiały też są dobre, choć droższe i za dobre. Kewlary też nie są tanie, ale 3m fortuny nie będą kosztowały przy cenie porządnych sznurówek. Wytrzymają natomiast wszystko. Wada: trzeba dobrze zawiązać, najlepiej podwójnie.
Zawsze miałem problem w butach turystycznych i takie coś zwykle rozwiązywało problem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”