[opole] zapraszam na forum.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
szelo
Posty: 1
Rejestracja: ndz września 20, 2009 8:04

[opole] zapraszam na forum.

Post autor: szelo » ndz września 20, 2009 8:27

Witam, mam na imie Lukasz. Jestem rolkujacym z opola:] od bardzo dawna myslalem o zorganizowaniu jakiejs hmmmm spolecznosci rolkarzy z opola. Ku memu zaskoczeniu jest wielu chetnych. Nie chodzi mi tu o jakas oficjalna grupe czy cos, sadze poprostu ze lepiej i ciekawiej sie jezdzi razem. Mozna nauczyc sie czegos nowego badz zaczac od zera i nayuczyc sie jezdzic:) wiec dazac do sedna postanowilem zalozyc male i bardzo skromne forum dla rolkujacych w opolu:) jego adres to rolkiopole.pun.pl chcialbym abysmy razem tworzyli te forum. Mozna tam umowic sie na spontaniczne rolkownie badz dowiedziec sie o nadchodzacych eventach np. Nocny wyjazd w miasto do ktorego zacheca jarekt badz o jazdach w okraglaku. Mam nadzieje ze nie zlamalem zadnego z punltow regulaminu tego forum umieszczajac tu adres innej strony, chce poprostu aby forum ktore dopiero powstalo i jest jeszcze dziewicze bylo takim miejscem gdzie sa wszystkie informacje dla jezdzacych w opolu. Mam nadzieje ze znajda sie chetni aby pomoc w rozruszaniu tego forum:) pozdrawiam i przepraszam za ewentualne literowki bo pisze z telefonu gdyz jestem na rolkach ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opolskie”