Dublin

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Artus
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 11, 2006 2:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: DUBLIN

Dublin

Post autor: Artus » wt maja 16, 2006 4:31

Czy ktos jezdzi w Dublinie, wiem ze to troche daleko, ale moze ktos kiedys odwiedzi to forum i znajdzie wlasnie tego posta. W kilka osob zawsze razniej... :D

danoota
Posty: 20
Rejestracja: śr stycznia 19, 2005 11:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Piła

Post autor: danoota » wt maja 16, 2006 7:09

Wybieram się niedługo do Dublina, ale rolek nie zabieram, bo słyszałam, że nie ma na to warunków. To prawda ?

Awatar użytkownika
Artus
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 11, 2006 2:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: DUBLIN

Post autor: Artus » wt maja 16, 2006 9:25

Pewnie ze sa warunki np Phoenix Park - najwiekszy miejski park w europie.
Jakies 20min piechota z centrum.
Poza tym wiele mniejszych parkow.

Jesli chodzi o ludzi ktorzy jezdza na rolkach to jest ich bardzo malo (o czym swiadczy jeden sklep z rolkami w calym Dublinie). Moj kolega jest przynajmniej raz dziennie zaczepiany przez ludzi i wypytywany jak sie na tym jezdzi i czy latwo sie nauczyc. Ludzie sa zyczliwi i rolki wywoluja usmiech na ich twarzy.

Jak jezdzisz nie zastanawiaj sie nad tym tylko bierz kolka ze soba. Jak sie chce pojezdzic to zawsze znajdzie sie miejsce.

Powodzenia

PS. Daj znac jak juz bedziesz w irlandii moze bede mogl w czyms pomoc, a jak nie to moze Cie namowie na kilka lekcji bo jezdze dopiero od tygodnia :)

danoota
Posty: 20
Rejestracja: śr stycznia 19, 2005 11:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Piła

Post autor: danoota » śr maja 17, 2006 5:08

Do Dublina wybieram się turystycznie na kilkanaście dni i waham się czy brać te dodatkowe kilogramy w plecak czy nie. Poza tym, to chyba i tak mi się nie zmieszczą w plecak 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świat / World”