Seba 2013 - fsk i freestyle

Nowości rynkowe, testy sprzętu, który użytkujecie lub polecacie

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
W tym dziale umieszczamy nowości sprzętowe, testy. Większość prezentowanego sprzętu jest z pierwszej ręki, tzn., że mieliśmy "namacalny" kontakt z produktem i staraliśmy się jak najbardziej rzetelnie go opisać i przedstawić. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany umieszczeniem swojego produktu lub chociażby zdjęcia, proszę o kontakt na e-mail.
Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Seba 2013 - fsk i freestyle

Post autor: Herb » pt lutego 22, 2013 11:28

Seba oficjalnie już chwalą się nową kolekcją na swojej stronie:

http://www.sebanews.com/products/line-2013/

Zachęcam do zapoznania się z nią. Dla leniwych napiszę - zmieniła się głównie kolorystyka rolek (KSJ II oraz Igor), GT oraz GTX dostały bardziej minimalistyczny cuff co skłania je bardziej w stronę rolek fitness, pojawiły się modele FR Junior dla dzieci. Większość rolek ma teraz nowe koła "Street Invader" z mniejszym core i większą ilością uretanu. Nie ma już modelu High Carbon, pojawił się model High Light - czyli rolka zbudowana w oparciu o nieco wzmocniony, jednoczęściowy but znany z wcześniejszych GTX. Seria FR ma przemodelowany cuff ze slotem na pasek od klamry.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Seba 2013 - fsk i freestyle

Post autor: Doody » pn lutego 25, 2013 3:45

Miejmy nadzieje że jakość uretanu w nowych cuff'ach FR jest lepsza i unikniemy pęknięć, bo jeśli chodzi o slot na pasek, nie mam wątpliwości że jest to trafione rozwiązanie, u siebie mam saboróbkę czegoś w tym stylu :)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Testy i nowości sprzętowe / News and hard/soft test”