Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Gdzie, kiedy, za ile? Wszystko o zbliżających się zawodach w jeździe szybkiej
Inline speed skating competition. When, where, expenses

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: pnw22 » śr lutego 23, 2011 10:31

http://www.lr-online.de/regionen/weissw ... 26,3230462
Prawie zdazylem info przeczytac czyli w tym roku z tego nic.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: zico » śr lutego 23, 2011 10:44

Jaka szkoda, mam nadzieję, że coś się jeszcze zmieni w tej kwestii... Taka świetna impreza...
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: Andrzej » pt lutego 25, 2011 9:46

Ponieważ w języku niemieckim tylko czytam ale nie rozumiem uprzejmie proszę o podanie przyczyn reygnacji z tegorocznego eventu

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: Toudi » pt lutego 25, 2011 1:44

Na ile ja zrozumiałem, to chodzi o problemy spowodowane przez jakąś łyżwiarkę.
Było jakieś skażenie gruntu hormonem wzrostu w okolicach toalet oraz startu. Ale niby się z tym uporali już późną jesienią zeszłego roku. Teraz jednak się okazało, że jakieś wiewiórki się tego najadły zanim zneutralizowali i zagryzły oraz zjadły owczarka niemieckiego, błąkającego się bezpańsko. Więc do czasu zakończenia kampanii przeciw wiewiórkom przez Bundeswehrę sanepid zabronił organizacji imprez masowych.
Będą oczywiście się odwoływać ale procedura zakończy się wczesną jesienią, a to za późno na organizację zawodów ze względu na Polaków, którzy tłumnie przyjeżdżali i spali w zwykłych namiotach a nie takich porządnych, dopuszczonych do użytku w miesiącach wczesnojesiennych przez TUV i ADAC. Przewidują zatem, że Polacy będą włamywać się do domków w ogródkach działkowych oraz stodół w celu przenocowania i będą pozostawiać odchody czy odpady (nie rozeznaję się w niektórych zawiłościach).
No i dlatego w ogóle odwołują.
To tyle, co wyczytałem ale gdyby ktoś miał inne tłumaczenie, to ja też chętnie się dowiem, bo to jedne z moich ulubionych zawodów w sezonie i bardzo żałuję, że je odwołano.
Pozdrawiam
Piotr

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: pnw22 » pt lutego 25, 2011 1:58

Andrzej pisze:Ponieważ w języku niemieckim tylko czytam ale nie rozumiem uprzejmie proszę o podanie przyczyn reygnacji z tegorocznego eventu

Elsterheide razie podstaw "Pojezierze Łużyckie 100" w tym roku odbędzie się. Wiadomość stowarzyszenia park wodny Geierswalde została potwierdzona przez władze lokalne Elsterheide.


21.02.2011

Speed skating mistrz olimpijski Claudia Pechstein było w zeszłym roku na Pojezierzu łużyckiej 100 "w Geierswalde na. Zdjęcie: St
Zdjęcie: St

Jako podstawowe krytyki zwiększenie uczestników i wolontariuszy w LRV operator Hohenbocka został powołany. Aby możliwe rozwiązania i wyjaśnienia rozmów z klubem, społeczności próbował kilka razy bezskutecznie.

Między innymi organizatorzy ustalenia praw przewozowych społeczności i zalecił kraju Dyrekcja Drezno nie następuje w odniesieniu do liczby sił bezpieczeństwa. Jeżeli ustalenia organizacyjne wprowadzone w określonym czasie i wymogi regulacyjne są spełnione, jest kolejnym wydaniu Pojezierze Łużyckie 100 "w przyszłym roku, nie w sposób było dowiedzieć się od władz lokalnych.

"Pojezierze Łużyckie 100" zwróciła w przeszłości setki sportowców i gości Geierswalde.

Krajowe transmisji tego wydarzenia jest świadomy Elsterheide po prostu chciałem, aby nie osłabić reputację Lake District przez nieprofesjonalnych organizacji.

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: Andrzej » pt lutego 25, 2011 2:16

Będzie czy nie ? Bo nie wiem jak się przygotowywać. A i komfortu psychicznego też brak w takiej sytuacji. Mogę być rozchwiany emocjonalnie jak nie przymierzając Alberto Contador w wyscigu w zeszłym tygodniu

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: pnw22 » pt lutego 25, 2011 2:25

Andrzej pisze:Będzie czy nie ? Bo nie wiem jak się przygotowywać. A i komfortu psychicznego też brak w takiej sytuacji. Mogę być rozchwiany emocjonalnie jak nie przymierzając Alberto Contador w wyscigu w zeszłym tygodniu
NIE NIE NIE BEDZIE (FERTIG)

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: pnw22 » pt lutego 25, 2011 2:39

http://www.lausitzer-sportevents.de/LSL ... ?link=news

Zostatniej chwili.(Nadzieja jest ze sie odbedzie)

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: pnw22 » pt lutego 25, 2011 2:52

pnw22 pisze:http://www.lausitzer-sportevents.de/LSL ... ?link=news

Zostatniej chwili.(Nadzieja jest ze sie odbedzie)
24/02/2011 błędzie! - Kolejna edycja przyjdzie
Oczywiście nie jest kolejna edycja łużyckiej Lakeland 100-gi Nie wiemy, co patronów park wodny Geierswalde rozpoczęciem imprezy ma do powiedzenia, gdy nie jest organizatorem i organizacji nie są aktywne, niestety. Myśmy już przez artykule prasowym w społeczności Elsterheide bardzo zaskoczony. Niestety, problemy wymienione w artykułach prasowych nie zostały omówione z nami osobiście, co jest nam możliwość podjęto je odrzucić.
Przez 5 lat łużyckiej Lakeland odbywa się 100 jeziora Geierswald. Jak zwykle na tego typu imprezę, który jest związany ze znacznym wysiłku organizacyjnego, że opanowali naszym zdaniem bardzo dobrze. Last but not least, zdarzenie udało szybko do top 10 wydarzeń w Niemczech, który jest dostępny jedynie przez dobrą Veranstaltungsorganiation jakości i wykonania. Oczywiście, będziemy się w tej imprezie wcześniej, bo widzimy, to nie tylko jako jeden z naszych podkreśla się w kalendarz wydarzeń, ale śledzić wydarzeń, ale również jako pozytywne wydarzenie promocyjne dla naszego regionu. W najbliższych dniach będziemy szukać rozmowy w sprawie zarzutów i prawdopodobnie powstał w celu omówienia rozwiązań organizacyjnych. Wielu sportowców i turystów, wyrazili podrażnienie dotyczące tego komunikatu o błędzie. Partnerstwo słowa mamy w Geierswalde-Elsterheide nie prawdopodobnie jeszcze zrozumiane. Aby wykonać Pojezierze Łużyckie 100, nie zawsze są zależne od początku w Geierswalde. Czy możliwe, że Geierswalde zaprzepaścić szansy turystyki?

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: Andrzej » pt lutego 25, 2011 3:02

pnw22 pisze:
pnw22 pisze:http://www.lausitzer-sportevents.de/LSL ... ?link=news

Zostatniej chwili.(Nadzieja jest ze sie odbedzie)
24/02/2011 błędzie! - Kolejna edycja przyjdzie
Oczywiście nie jest kolejna edycja łużyckiej Lakeland 100-gi Nie wiemy, co patronów park wodny Geierswalde rozpoczęciem imprezy ma do powiedzenia, gdy nie jest organizatorem i organizacji nie są aktywne, niestety. Myśmy już przez artykule prasowym w społeczności Elsterheide bardzo zaskoczony. Niestety, problemy wymienione w artykułach prasowych nie zostały omówione z nami osobiście, co jest nam możliwość podjęto je odrzucić.
Przez 5 lat łużyckiej Lakeland odbywa się 100 jeziora Geierswald. Jak zwykle na tego typu imprezę, który jest związany ze znacznym wysiłku organizacyjnego, że opanowali naszym zdaniem bardzo dobrze. Last but not least, zdarzenie udało szybko do top 10 wydarzeń w Niemczech, który jest dostępny jedynie przez dobrą Veranstaltungsorganiation jakości i wykonania. Oczywiście, będziemy się w tej imprezie wcześniej, bo widzimy, to nie tylko jako jeden z naszych podkreśla się w kalendarz wydarzeń, ale śledzić wydarzeń, ale również jako pozytywne wydarzenie promocyjne dla naszego regionu. W najbliższych dniach będziemy szukać rozmowy w sprawie zarzutów i prawdopodobnie powstał w celu omówienia rozwiązań organizacyjnych. Wielu sportowców i turystów, wyrazili podrażnienie dotyczące tego komunikatu o błędzie. Partnerstwo słowa mamy w Geierswalde-Elsterheide nie prawdopodobnie jeszcze zrozumiane. Aby wykonać Pojezierze Łużyckie 100, nie zawsze są zależne od początku w Geierswalde. Czy możliwe, że Geierswalde zaprzepaścić szansy turystyki?
Przepraszam - czy jest to tłumaczenie komputerowe ?

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: pnw22 » pt lutego 25, 2011 3:05

Tak

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Lausitzer-Seeland-100 odwolany na 2011 rok

Post autor: pnw22 » pt lutego 25, 2011 3:10

pnw22 pisze:Tak
http://www.speedskating-world.de/forum/ (Andrzej tu masz niemieckie forum)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody jazdy szybkiej / Events inline speed skating”