Nowe rolki-które wybrać?

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

toxica
Posty: 1
Rejestracja: pt października 10, 2008 1:58

Nowe rolki-które wybrać?

Post autor: toxica » pt października 10, 2008 2:05

Witam,
jestem nowa na forum,chciałabym się przywitać (cześć! ;) )i poprosić o radę, które rolki wybrać do jazdy fitnessowej. Obecnie jestem (nie)szczęśliwą posiadaczką starych rollerbladeów, jeszcze w plastikowej skorupie, łożyska 1. Najwyższy czas się przesiąść. Niestety, nie dysponuję zabójczą ilością gotówki, dlatego chciałabym dokonać nowego zakupu rozważnie. Dlatego proszę o pomoc- które kupić?
Fila Eve 8
Fila Primo Wave
Rollerblade Spark 4
Rollerblade GEO III
Roces R200 W
Pod uwagę biorę oczywiście modele damskie. Może coś jeszcze w podobnej cenie? I które ożyska wybrać - 5 czy 7? W sumie myślałam o 5, bo nie chiałabym się zabić na pierwszym zakręcie Z tych rolek, które wymieniłam, najbardziej podobają mi się Rocesy...
THX za każdą pomoc! PZDR.

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe rolki-które wybrać?

Post autor: jarekt » sob października 11, 2008 2:30

Na numerki na lozyskach nie patrz - cokolwiek bedzie w firmowej rolce bedzie na tyle dobre, ze na pewno nie zauwazysz ruznicy. Swiatlo Moich Oczu kupilo sobie sparki 4W rollerblade'a i musze powiedziec, ze niczego tej rolce nie brakuje. Wyglada swietnie i jest niesamowicie wygodna. Ploza jest kompozytowa ale jesli nie wazysz wiecej niz 80kg absolutnie sie tym nie przejmuj. W sieci sklepow Exifun (www.exifun.pl) maja przeceniona ta rolke na 220 zl i IMHO jest to swietna cena.
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

Awatar użytkownika
Uszaty
Posty: 27
Rejestracja: pt sierpnia 01, 2008 10:45
Moje rolki: RB Fusion X7
Jeżdżę od: 20 cze 1995

Re: Nowe rolki-które wybrać?

Post autor: Uszaty » sob października 11, 2008 9:47

jarekt pisze:Swiatlo Moich Oczu kupilo sobie sparki 4W rollerblade'a i musze powiedziec, ze niczego tej rolce nie brakuje. Wyglada swietnie i jest niesamowicie wygodna. Ploza jest kompozytowa ale jesli nie wazysz wiecej niz 80kg absolutnie sie tym nie przejmuj. W sieci sklepow Exifun (http://www.exifun.pl) maja przeceniona ta rolke na 220 zl i IMHO jest to swietna cena.
Jestes pewien, ze w niczym sie nie pomyliles przy podawaniu adresu? Bo nie ukrywam, ze mnie zaintrygowales, a owe http://www.exifun.pl nie za bardzo chce dzialac. ;)

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe rolki-które wybrać?

Post autor: jarekt » pn października 13, 2008 9:01

Wybacz - strone spisywalem z lezacej nieopodal deskorolki ktora tez tam kupilismy. Domena jednak wygasla - takze ta z koncowka .com. W sieci jednak znalazlem dzialajace strony tej sieci pod adresem http://www.exisport.com/
Pozdrawiam
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe rolki-które wybrać?

Post autor: Agent_L » wt października 14, 2008 10:32

toxica pisze: Obecnie jestem (nie)szczęśliwą posiadaczką starych rollerbladeów, jeszcze w plastikowej skorupie, łożyska 1. Najwyższy czas się przesiąść.
Dlaczego najwyższy czas?
Czy butki są niewygodne? Za ciężkie? Niedopasowane?
Każda skorupa jest plastikowa za wyjątkiem topowych modeli ze skorupami z włókien węglowych.

Rollerblade to dobra marka. Jeżeli są tylko stare, to po prostu kółka wymień i tyle.
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”