Nowe rolki firmy Roces!!!

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

mati
Posty: 3
Rejestracja: czw czerwca 18, 2009 6:55

Nowe rolki firmy Roces!!!

Post autor: mati » czw czerwca 18, 2009 7:42

Witam.

Posiadam do sprzedania nowe rolki firmy ROCES, model R100 (black/blue/check). Rozmiar buta: 44, długość wkładki 28 cm.

Rolki są naprawdę nowe, bo mam je dosłownie 1 dzień. Były kupowane w Internecie i niestety okazały się za duże. Przyznam, że były kupowane w ciemno, bo na prezent dla szwagra i nie była znana dokładna długość stopy. Całkowita konspiracja miała być i niespodzianka. No i niespodzianka była, ale taka, że sobie szwagier nie pojeździł.
Rolki nie były używane na zewnątrz. Zostały jedynie przymierzone w domu. Nie mam możliwości wymiany, bo była to ostatnia para z tego modelu. Potem już tylko czarno-czerwone o rozmiar większe, a szwagrowi potrzebne mniejsze :(

Oto niektóre dane:
* Rolki rekreacyjne (dobre dla początkujących i średnio zaawansowanych).
* But: miękki, sznurowany z klamrą i rzepem.
* Łożyska: ABEC 5 (bardzo dobrze kręcą się kółka)
* Koła: 82mm
* Aluminiowe tuleje
* Rama z dodatkiem włókna szklanego
* Hamulec odkręcany
* Kolor: czarny/niebieski


Osobiście posiadam taki sam model (moja siostra również, bo kupowane były wcześniej dwie pary) i dlatego na prezent również ten model został przeze mnie wybrany. Mi w Roces'ach jeździ się bardzo dobrze. Nie trzeba wkładać wysiłku w jazdę. But jest wygodny i dobrze trzyma stopę. Kółka wytrzymałe, bo po wielu jazdach jeszcze nie widać zniszczeń. Nie żałuję, że kasa poszła na rolki znanej firmy, a nie jakieś marketowe podróby. Taka decyzja została przeze mnie i siostrę podjęta dzięki wypowiedziom na tym forum.

Cena sprzedawanych przeze mnie rolek wynosi 320 zł (podana cena obejmuje zestaw + koszty wysyłki kurierem UPS). W zestawie są rolki, kalendarz ścienny snowbord'zisty, zestaw kluczy do odkręcenia kółek i hamulca oraz zapasowa śruba.

Jeśli macie jakieś pytania piszcie proszę na numer gg 9655671.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mati
Posty: 3
Rejestracja: czw czerwca 18, 2009 6:55

Re: Nowe rolki firmy Roces!!!

Post autor: mati » pn lipca 13, 2009 11:05

Nikt nie chce roleczek Roces R 100? No to trzeba poszukać na szerszą skalę. Wystawiam rolki na allegro. W razie pytań piszcie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”