Rollerblade GEO czy K2 EXO

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

TomaszRZ
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 04, 2010 4:45
Moje rolki: RB SPARK PRO ALU
Jeżdżę od: 23 maja 2010

Rollerblade GEO czy K2 EXO

Post autor: TomaszRZ » wt maja 04, 2010 4:51

Witam,

Szukam rolek do nauki jazdy ( jazda spokojna poniewaz mam 38latek i 90kg. ). Ze względu na budżet na poczatek coś używanego . Co polecacie pomiędzy dwoma typami tolek ?
Czy kopozytowa płoza wystrczy ?

<-------->/show_item.php?item=1025758958

<-------->/item991498841_rol ... _5_cm.html

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Rollerblade GEO czy K2 EXO

Post autor: Pedro » wt maja 04, 2010 6:49

TomaszRZ pisze:( jazda spokojna poniewaz mam 38latek i 90kg. )
to akurat żadne wyznaczniki do typu jazdy :wink:

TomaszRZ
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 04, 2010 4:45
Moje rolki: RB SPARK PRO ALU
Jeżdżę od: 23 maja 2010

Re: Rollerblade GEO czy K2 EXO

Post autor: TomaszRZ » wt maja 04, 2010 7:24

Ok ale co wybrać ? Czy poszukać coś na aluminiowej płozie ?

waluś
Ścigant 4x110mm
Posty: 388
Rejestracja: wt kwietnia 20, 2010 1:41
Moje rolki: SR Tempest, Twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Rollerblade GEO czy K2 EXO

Post autor: waluś » wt maja 04, 2010 8:49

Czy kopozytowa płoza wystrczy ?
Ja miałem wcześniej RB Geoblade 1.5 na kompozycie i pomimo 3 lat sporego katowania szyna mi nie zgieła się nawet o milimetr. Ważę 88kg :D

Awatar użytkownika
chlodnym_okiem
Posty: 1
Rejestracja: pt kwietnia 02, 2010 6:16
Moje rolki: tylko się przyglądam
Lokalizacja: Poznań

Re: Rollerblade GEO czy K2 EXO

Post autor: chlodnym_okiem » ndz maja 09, 2010 12:15

"Szukam rolek do nauki jazdy ( jazda spokojna poniewaz mam 38latek i 90kg. )"

LATEK ??? :shock: Nie wierzę ... Jak 38 letni mężczyzna może napisać o sobie w ten sposób ??? Nasuwają się różne myśli ... jedna gorsza od drugiej. Skrajny infantylizm i niedojrzałość ? Mam nadzieję, że autor postu jedynie uległ obecnym trendom i chciał być cool ... A że trochę nie wyszło ...
Pozdrawiam.
CƕĿƟÐƝYɱ ØKIEɱ

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: Rollerblade GEO czy K2 EXO

Post autor: Luzak19:57 » ndz maja 09, 2010 8:14

:D :wink:
Pozdro.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Rollerblade GEO czy K2 EXO

Post autor: Pedro » ndz maja 09, 2010 8:57

no rozwaliło mnie to z rana ...
chlodnym_okiem pisze: LATEK ??? :shock: Nie wierzę ... Jak 38 letni mężczyzna może napisać o sobie w ten sposób ??? Nasuwają się różne myśli ... jedna gorsza od drugiej. Skrajny infantylizm i niedojrzałość ? Mam nadzieję, że autor postu jedynie uległ obecnym trendom i chciał być cool ... A że trochę nie wyszło ...
Pozdrawiam.
@chłodnym okiem ... jak można swojego pierwszego posta na forum (i to kompletnie niemerytorycznego) napisać w sobotę po północy :shock:

... różne myśli przychodzą mi do głowy ... jedna z nich, to że jesteś jakimś wynudzonym, samotnym i zmanierowanym typem zaczepiacza forumowego o pseudopsychologicznym podejściu, który sobotnie noce spędza sam na internecie, z pretensjami do całego świata :? ale mogę się mylić :wink:
... forum ma to do tego, że każdy może pisać w sposób taki jaki chce, a Ty swoim pierwszym tu postem ani się nie przedstawiłaś/eś, ani nie zbliżyłeś/aś nawet na 100km do tematu rolek, tylko z miejsca przyatakowałaś/eś innego forumowicza ... nie wiem - niedojrzałość, upierdliwość czy chęć zaistnienia pod byle pretekstem ???
nie radzę więcej odzywać się na tym forum (choć nie zabraniam), bo chłodnym okiem to Twoje wypowiedzi będą obserwowane !

btw - żeby kogoś zacytować trzeba użyć opcji "cytuj", a nie ręcznie przepisywać kawałek jego posta :lol:

a jeżeli chcesz wiedzieć - też mam 38 latek / lat / wiosen / roków ... whatever, aha i zapierdzielam freestyle slalom 8)

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Rollerblade GEO czy K2 EXO

Post autor: jar-as » ndz maja 09, 2010 9:54

Tak , to bardzo osobliwy post ,wręcz żenujący i niestety trącający trollem ,takze Panu Pani (ucząc dojrzałości wykazałeś-aś sie jej potężnym brakiem ) serdecznie juz dziękujemy ,za wyrażoną opinię i sugerujemy zajęcie się czymś bardziej twórczym i dojrzałym ,niż obserwowanie tego jakże infantylnego forum . Tym bardziej o północy ,no chyba ze jesteś za ocenem ,to weż sie za prace a nie zaglądaj tam gdzie właściwie nic Ciebie nie interesuje .
Pozdrawiam Jarek 46 LATEK również jak Perdo freestyle slalom , o ile wiesz w ogóle co to jest ,zaznaczam to nic obraźliwego .

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rollerblade GEO czy K2 EXO

Post autor: zico » ndz maja 09, 2010 11:25

TomaszRZ pisze:Witam,

Szukam rolek do nauki jazdy ( jazda spokojna ponieważ mam 38latek i 90kg. ). Ze względu na budżet na początek coś używanego . Co polecacie pomiędzy dwoma typami rolek ?
Czy kompozytowa płoza wystarczy ?

Lepiej wybrać alu i kółka koniecznie o twardości 84a! Geo nie spełnia, K2 chyba też - nie widzę opisu na kółkach.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

TomaszRZ
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 04, 2010 4:45
Moje rolki: RB SPARK PRO ALU
Jeżdżę od: 23 maja 2010

Re: Rollerblade GEO czy K2 EXO

Post autor: TomaszRZ » ndz maja 23, 2010 1:37

Dzięki Zico za pomoc w wybraniu rolek.
Rolki już zakupione. Kupiłem od kolegi RB SPARK PRO ALU 80mm/82A. Do szyny można wstawić kółka max. 84mm więc jak te zetrę to wtedy wstawię 84/84A. Chociaż jak dzisiaj po 3 godz. jeżdżenia brak widocznych śladów zużycia to chyba trochę wytrzymają.
Wczoraj trening równowagi w domu. Dzisiaj natomiast pierwszy raz na asfalcie. Super frajda i polecam wszystkim którzy się wahają. Na szczęście obyło się bez zaliczenia gleby. Pewnie dlatego że jeździłem pod okiem 10-cio letniej córki - więc była presja:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”