spartan dla starszaka na dobry poczatek :)

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

dyletant_
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 2:19
Jeżdżę od: 19 maja 2010

spartan dla starszaka na dobry poczatek :)

Post autor: dyletant_ » śr maja 12, 2010 2:07

Potrzebuje opinie o czyms takim:
<-------->/item1026118696_ro ... range.html

- moge je juz kupic za 220zl
mam prawie 40lat i 73kg; pojecia o jezdzie bladego... :) a zatem pierwsze kroki i pewność, ze załoze je wiecej niz 5x niewielka...
Co sądzicie o tym produkcie na dobry zachęcający poczatek... czy nie rozsypie sie juz na wstepie albo powykreca nogi...
- nie chce zbyt duzo inwestowac, bo nie wiem czy warto, jesli zaskocze, moze wtedy przyjdzie czas na cos konkretnego...

Awatar użytkownika
Szu
Posty: 48
Rejestracja: ndz września 06, 2009 3:17
Moje rolki: Hybryda Twistera z ASP
Jeżdżę od: 21 lip 1999
Lokalizacja: Chojnice

Re: spartan dla starszaka na dobry poczatek :)

Post autor: Szu » czw maja 13, 2010 12:42

Daruj sobie ten wynalazek, jazda w tym musi być iście spartańska, lepiej dołóż do 400 zł i kup Powerslide Phuzion, najlepsza opcja jak na początek :)
Niema dobrych nowych rolek za 200 zł, 400 to taka dolna granica.

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: spartan dla starszaka na dobry poczatek :)

Post autor: Toudi » czw maja 13, 2010 9:22

To prawda, ta granica leży w okolicach 400 zł.
Rolki, to trzewiki, płoza, koła i łożyska.
Jeśli przyjąć, że te dodatkowe elementy muszą kosztować co najmniej 50+50+50, to przy cenie całości 400 zł, zostaje na same buty 250 zł.
Można powiedzieć, że trzewiki da się kupić taniej niż za 250 zł, jednak czy będą to buty, w których można liczyć na komfort w czasie kilkugodzinnego spaceru?
No i z rolkami jest tak samo - jeśli chcesz mieć sprzęt do przejechania kilku kilometrów, to w prawie każdych się da. Jeśli jednak chcesz jeździć po kilkanaście i sobie stóp nie skatować a samemu się nie umęczyć, to musisz liczyć się z większym wydatkiem.

Jeśli te 200-300 zł jest granicą, to na aukcjach jest mnóstwo używanego sprzętu dobrej jakości.
Pozdrawiam
Piotr

dyletant_
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 2:19
Jeżdżę od: 19 maja 2010

Re: spartan dla starszaka na dobry poczatek :)

Post autor: dyletant_ » pn maja 17, 2010 2:02

Kupiłem coś bardziej znanego i bez szalenstwa -
bladerunner formula 80 - i w makro są prawie 50zl taniej niz na allegro, bo dałem 303zł... (to info dla ciągle poszukujących)
teraz tylko czekać na lepszą pogodę i zachować wytrwałość
pozdrowka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”