CELL-FS III vs. SPARK TR 80 M

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

o2_
Posty: 1
Rejestracja: czw czerwca 23, 2011 6:57
Moje rolki: ?
Jeżdżę od: 24 cze 2011

CELL-FS III vs. SPARK TR 80 M

Post autor: o2_ » czw czerwca 23, 2011 7:20

Witam, chodzac po sklepach i necie znalazlem takie rolki w cenie 300-400zl:

POWERSLIDE CELL-FS III <nie podajemy linków>/lyzworolki-powerslide ... 99373.html
ROLLERBLADE SPARK TR 80 M http://www.decathlon.com.pl/PL/spark-tr-80-m-173297691/

Ktore z nich proponujecie dla osoby ktora potrafi jezdzic na lyzwach, a z rolkami od dziecka nie miala stycznosci. Mam 174 cm wzrostu i 64 kg wagi. Dodam ze szukam rolek ktore beda wykozystywane do jazdy rekreacyjnej i chce pocwiczyc troche slalomy.
Bede bardzo wdzieczny za opinie uzytkownikow powyzszych modeli i licze na ich opinie.
Pozdrawiam o2_

Awatar użytkownika
tomek_wap
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: wt marca 30, 2010 10:12
Moje rolki: RB X5, XSJADO
Jeżdżę od: 16 kwie 2010
Lokalizacja: Katowice

Re: CELL-FS III vs. SPARK TR 80 M

Post autor: tomek_wap » czw czerwca 23, 2011 8:56

Do rekreacji to wg mnie oba sie nadadzą, jedynie Powerslide mają większe kółka, co się mniej nadaje do slalomu. Sam mam obecnie Rollerblady Spark Alu (podobne do 80M) i do rekreacji i lekkiego speed skatingu się idealnie nadają - obecnie je sprzedaje bo szukam czegoś do typowego freestyle/urban/slalom troche też.

Ale z tego co też się orientuję, twardy but do slalomu to podstawa, lepsza kontrola i trzymanie nogi w bucie.

Ale też niech się eksperci wypowiedzą :)
Rollerblade X5 LE / XSJADO 1

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: CELL-FS III vs. SPARK TR 80 M

Post autor: Herb » czw czerwca 23, 2011 9:47

Mimo większych kół, Cell III sprawdzą się lepiej w slalomie - twardszy but, sztywniejsza szyna. Nie są to jakieś cuda, ale do jazdy z zacięciem freestylowym lepsze od Spark.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”