Rolki dla początkującego

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
poprostuewenement
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 08, 2012 7:35
Moje rolki: Nie mam :)
Jeżdżę od: 0- 0-2012
Lokalizacja: Bydgoszcz

Rolki dla początkującego

Post autor: poprostuewenement » wt maja 08, 2012 7:56

Witam, jestem tutaj nowy... chciałbym zacząć niesamowitą przygodę z Rolkami... poszukuję jakiegoś nowego sportu, padło na rolki. (Rower za drogi :D a jeden już mam - treningowy). Oczywiście będąc laikiem w tym "sporcie" zwracam się w tym temacie (by bez sensu nie zakładać następnego) do Was, użytkowników... jakie rolki tak na prawdę są dobre? Myślałem wiele o używanych - ale na ten temat są zdania podzielone... chyba jednak nowe są najlepsze, tym bardziej, że ceny używanych często są dość wysokie jak na mój budżet, choć uczę się cały czas (ostatnio dowiedziałem się, że rolki są podzielone na dwie grupy B dla dzieci, A dla dorosłych - właśnie muszę zwrócić takie z grupy B!). Teraz z powodu tego, że moi znajomi niestety nie potrafią lub nie chcą mi pomóc proszę o drobne rady?!

- Potrzebuję rolek rekreacyjnych;
- Cena 300 - 400 zł (myślę o choćby 2 sezonach na pierwszych rolkach, a potem kto wie co dalej!?);
- Stopa 26,5 cm (jaki dobrać rozmiar, żeby było dobrze?!);
- Czy jest sens inwestować w ochraniacze?

Od czegoś trzeba zacząć....

Zainwestować w rolki-fila-helix-man-cat-239-id-3648.aspx

A może kupić lyzworolki-nils-na-4680-s-cat-239-id-1101.aspx

Lub pójść po całości i oszczędzając wziąć lyzworolki-regulowane-na-2525-a-cat-239-id-1319.aspx

Inne propozycje???

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rolki dla początkującego

Post autor: zico » wt maja 08, 2012 9:18

2 ostatnie sobie odpuść.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”