Pomoc w doborze rolek dla wysokiego gościa

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

nowyuzyszkodnik
Posty: 19
Rejestracja: ndz lipca 01, 2012 10:00
Moje rolki: Fusion x3

Re: Pomoc w doborze rolek dla wysokiego gościa

Post autor: nowyuzyszkodnik » śr lipca 25, 2012 6:49

No i przyszły nowe fusiony w rozmiarze 44,5 i znowu sie zdziwilem. Tak jak ktos juz pisał w temacie, pol rozmiaru wiecej a skorupa sporo wieksza. Faktycznie, rolki nie sa dopasowane do stopy tak jakbym chcial ale przezyje. Mocno pozawiazywane i pozapinane calkiem sztywno trzymaja noge, tyle tylko ze musze przyodziac grube pampuchy.
Mam za soba pierwsza jazde i zaliczylem 3 bliskie kontakty z podlozem w ciagu 15 minut ;/ troche zabolalo i czuje ze bede musial pomyslec nad ochraniachami na łokcie i moze na nadgarstki, a do tego na pewno jakies sportowe rekawiczki bo dlonie najbardziej ucierpiały. Ogolnie wybralem zle miejsce do jazdy na poczatek, bo bylo blisko zebym przyladowal w jadace auto -.-' a do tego raz bylo z gorki a bez hamulca teraz wiem ze byl to glupi pomysl.

Pozdrawiam

PS. Jest gdzies jakies video odnosnie nauki upadków?

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pomoc w doborze rolek dla wysokiego gościa

Post autor: zico » śr lipca 25, 2012 6:53

nowyuzyszkodnik pisze:PS. Jest gdzies jakies video odnosnie nauki upadków?
Biorę się ostro za filmy. Niedługo będą.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
konrad654
Czterokółkowiec
Posty: 54
Rejestracja: sob kwietnia 14, 2012 12:48
Moje rolki: Twister 80 / Fila M110
Jeżdżę od: 01 mar 2012

Re: Pomoc w doborze rolek dla wysokiego gościa

Post autor: konrad654 » śr lipca 25, 2012 9:19

nowyuzyszkodnik pisze:PS. Jest gdzies jakies video odnosnie nauki upadków?
jak ma się ochraniacze to nic nie boli (bo nie ma co zedrzeć) :P ja ostatnio ćwiczyłem toe wheeling (jazda na jednym, przednim kole) i zaliczyłem epicką glebe do przodu - zdarty łokiec, na szczęscie miałem ochraniacze na ręce to jak upadłem to nieźle huknęło :alien:

myślę, że ochraniacze na nadgarstki/rękawiczki to podstawa. Hamowanie - t-stop

nowyuzyszkodnik
Posty: 19
Rejestracja: ndz lipca 01, 2012 10:00
Moje rolki: Fusion x3

Re: Pomoc w doborze rolek dla wysokiego gościa

Post autor: nowyuzyszkodnik » śr lipca 25, 2012 10:54

Heh no dzisiaj sie wykładałem jak dziecko :P moze tez dlatego ze droga byla dosc nierowna. Za drugim razem tak przygrzałem łokciem w asfalt ze nie wiedziałem co sie dzieje. Trzeci raz wylozylem sie na trawnik bo nabieralem predkosci z gorki a zblizalo sie skrzyzowanie... Moj wzrost jednak nie pomaga w utrzymaniu balansu ;) Ochraniacze sobie jakies sprawie na pewno, bo jednak nie chce chodzic caly poobdzierany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”