fila z intersport- przecena

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

mularkag
Posty: 1
Rejestracja: wt lipca 24, 2012 9:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010

fila z intersport- przecena

Post autor: mularkag » wt lipca 31, 2012 9:08

Witajcie
Sa aktualnie przecenione rolki w intersporcie Fila Master Lady 10612215
Co o nich sadzicie, czy warto? Jestem poczatkująca i zastanawiam sie nad kupnem, na zupełny poczatek
o to opis:
Znakomity model damskich łyżworolek Fila Master, przeznaczonych do jazdy rekreacyjnej, z wygodnym, miękkim botkiem Softwear™, dzięki czemu łyżworolki są węższe i jeszcze lżejsze. Niezwykły konfort i doskonałą wentylację zapewnia technologia Air Flow™, która zapobiega nadmiernemu poceniu się stóp w czasie intensywnej jazdy oferując dostęp powietrza. Aluminiowa płoza, kółka o średnicy 84 mm oraz łozyska ABEC 7 pozwalają na dynamiczną płynną jazdę, która na pewno usatysfakcjonuje wszystkie entuzjastki rolkarstwa.

cena: 349,99 z 449,99

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: fila z intersport- przecena

Post autor: Doody » wt lipca 31, 2012 3:12

To tylko pozorna promocja - rolki Fili z tej półki oscylują w granicach 300-350. Czy to dobra rolka ... hmmm... zależy ma dość wysoki środek ciężkości przez co początkującym może być ciężko zacząć. Poza tym już od kilku osób słyszałem że im but nie leżał (ze względu na dwuczęściowy język - w tym miejscu odczuwali mocny dyskomfort), choć znam też takich którym leży - koniecznie przymierz!!!
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Tygrys
Posty: 1
Rejestracja: wt sierpnia 14, 2012 3:16
Moje rolki: Rollerblade Spark 80 Alu
Jeżdżę od: 30 lip 2012

Re: fila z intersport- przecena

Post autor: Tygrys » wt sierpnia 14, 2012 3:23

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia nad tymi rolkami to osobiście odradzam. Dwa tygodnie temu kupiłem rolki Fila Master w intersporcie i po 5 min jazdy klamra w jednej rolce zaczęła się sama odpinać. Jakość tych rolek pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście reklamacja skończyła się zwrotem kasy i zainwestowałem w Rollerblade'y.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”