Spotkanko

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » pn listopada 06, 2006 3:42

zico pisze:

No to jednak 100% Grzegorza :) Czy 99% ?;)

:)
100%

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » pn listopada 06, 2006 10:09

Andrzej pisze:
malczan85 pisze: to może będziemy mieli okazję poznać na żywo w Poznaniu na Maratonie :D oby ...
OBY NIE :evil:
Bo jak masz mi wypominać każdą frytkę, każde mięsko to chyba nie chcę z Tobą rozmawiać.
Ale co tam, jak już będziesz na tym Maratonie z ręką wyciagniętą do uścisku i ustami otwartymi do przywitania, to z obawy o Twoje wywody poprostu ucięknę. A Ty z pewnością mnie nie dogonisz przez całe 42 km. :lol: :wink:
Eh nie masz szacunku... nawet nie chcesz ze mną przywitać się...? Spoko nie to nie ... W sumie nie jestem aż taki tragiczny jestem dla każdej osoby miły... a propo na Maratonie to chciałbym być, dla mnie nie jest ważny złoto, puchar czy tam medal... czy ja jestem na 1,2 czy 3 miejscu dla mnie jest ważne by dojechać do końca... a co dalej jak dojadę? W kolejnych Maratonach to na pewno będę się starał walczyć o najlepsze miejsca ... wiadomo może okażę się lepszy od ciebie... więc ostro trenuj :lol: ... heheheh.e Oj dobrze było by tak...za dobrze 8)
Pozdrawiam
"Google moim przyjacielem" ;P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”