To jest naprawdę świetn sprawa.

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

GGALI
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 18, 2007 9:28
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Głogów

To jest naprawdę świetn sprawa.

Post autor: GGALI » śr czerwca 13, 2007 9:31

Witam wszystkich. Chciałem podzielić się z Wami moimi pierwszymi wrażeniami. Kupiłem Rollerblady Crossfire 2 dla żony Aktivy 2 sprzęt polecany na forum. I....wzięło mnie totalnie. Szczerze obawiałem się trochę początków.ale poszło. Jak to mówią "jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz" byle się tylko nie zniechęcać. Na szczęście nie zdarzało się to często ,choć wiem że przede mną jeszcze wiele kilometrów twardego asfaltu(podstawa kask i ochraniacze) Wieczorami kładziemy dzieci spać i jazda. Ostatnio spotkaliśmy świetnie jeżdżącego młodzieńca Kamila. Wymiatał takie figury i triki że wary nam opadły. Podjechał do nas dopiero co jeżdżących i .... zaczął nas uczyć. Powoli spokojnie korzystając z jego rad zaczynamy nabierać wprawy i pewności siebie do tego stopnia że żona poprosiła o zdemontowanie hamulca. Rolki to świetna sprawa. Oby każdy z początkujących trafił na takiego Kamila z którym zaprzyjażniliśmy się i jeżdzimy razem.Pozdrawiam Forumowiczów :D [/quote][/i][/b]

A2t2
Posty: 3
Rejestracja: sob czerwca 23, 2007 9:03
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Krakow

Post autor: A2t2 » sob czerwca 23, 2007 10:31

brawo :)
sam jezdze bardzo duzo na krakowskich Bloniach i czasem pokazuje bardzo poczatkujacym jak sie utrzymac na rolkach i jak jezdzic spokojnie. Ostatnio bylem pierwszy raz na kreglach i ... nie chwalac sie jestem genialny :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”