Sala w Poznaniu na zimę do jazdy na rolkach

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: bayya » śr października 31, 2007 11:12

Toudi pisze:
Andrzej pisze:poćwiczę z żoną :wink:
Mocno ugięte nogi i punkty kluczowe w jednej linii tak, jak to we trójkę z Bayyą ćwiczyliśmy w ostatni piątek. Nie musi być tak szybko ale dokładnie.
Toudi, ty zboczeńcu :twisted:
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Toudi » pt listopada 02, 2007 9:10

Chyba zaszło wielkie nieporozumienie.:shock:
Czytałem swój post jeszcze raz, i potem jeszcze i jeszcze, żeby odnaleźć jakieś ukryte treści, które spowodowały, że pomyślałaś, iż ja pomyślałem, że ... no wiesz. I nic takiego tam nie widzę, chociaż jest pewna możliwość, u podstaw której leży założenie, że Andrzej w czasie przeznaczonym na trening mógłby myśleć a nawet robić coś innego. Mimo, że to tak niewyobrażalnie niewiarygodnie brzmi, hipotetycznie istnieje taka możliwość i akurat Ty w ten sposób mojego posta zrozumiałaś. Niemniej ja miałem dobre intencje i chciałem tylko przypomnieć o tym, co jest tak bardzo ważne, bo okazało się, że złamałem sobie żebro podczas upadku na rolkach.
Człowiek okaże odrobinę troski o innych i oto co w zamian dostaje.:cry: Teraz zaczynam powoli rozumieć żal odchodzącego parlamentu.

Ale nie ma tego złego co nie wyszłoby na dobre: Jeśli mój post mógł przenosić jakieś ukryte treści, to można się spodziewać wzrostu frekwencji. :!:
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pt listopada 02, 2007 9:14

Zaraz będzie pokazywanie żeber...

:lol:

Trzymaj się Piotr i wracaj do zdrowia!
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Toudi » pt listopada 02, 2007 10:50

Spoko - tylko jedno. W piątek jestem na sali (ćwiczyć przekładankę, slalom i inne rzeczy ale już samemu, nie grupowo). :wink:
A żebra nie pokażę. Połowa forum ucieknie, jak zobaczą marne pozostałości tego, co nawet za najlepszych lat tam słabo się rozwinęło.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: bayya » pt listopada 02, 2007 12:02

Zdrowiej szybko Toudi.
Fajnie, że się troszczysz o innych, ale grupowe ćwiczenia mogą się czasem dziwnie skojarzyć, zwłaszcza jak Andrzej pisze wcześniej, że ma zamiar poćwiczyć z żoną :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Toudi » pt listopada 02, 2007 1:30

A co! Rolki nie są zarezerwowane tylko dla panien. Nawet -to chyba nie przestępstwo - bliźnięta mogą jeździć. A nawet byk i waga.
Wierz mi - tylko szczera troska mną kierowała. Mężczyźni mają niepodzielną uwagę. Niby jedzie ale zapatrzy się i uszkodzi drabinkę...albo żebro. Tutaj Napoleon był wyjątkiem ale on sięgałby Andrzejowi do ... (lepiej nie napiszę), więc miał też trochę łatwiej.
Swoją drogą, kto wie czy frekwencja teraz nie podskoczy - ktoś z równie bujną wyobraźnią może sobie pomyśleć: ho, ho, ho ... i to wszystko za jedyne 75 zł na miesiąc?
Pozdrawiam
Piotr

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Drzastwa » sob listopada 03, 2007 4:09

byłbym chetny w czwartki poniewaz w piatki mi nie pasuje chciał bym sie jeszcze dowiedziec ile to w koncu bedzie kosztowało i komu to wpłacic

Awatar użytkownika
Janusz
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 598
Rejestracja: czw sierpnia 23, 2007 11:26
Moje rolki: Schaenkel Edge R
Jeżdżę od: 01 lip 2002
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janusz » sob listopada 03, 2007 4:22

Toudi pisze:
Andrzej pisze:poćwiczę z żoną :wink:
Mocno ugięte nogi i punkty kluczowe w jednej linii tak, jak to we trójkę z Bayyą ćwiczyliśmy w ostatni piątek. Nie musi być tak szybko ale dokładnie.
Uśmiałem się do łez :lol:

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » sob listopada 03, 2007 5:38

Kilka postów wcześniej:
Andrzej pisze:Szanowni Państwo
Tak jak wcześniej już informowaliśmy, jeździmy na rolkach na sali w PIĄTKI od godz. 17:00 do 18:30 w okresie od 19 października do końca marca.
Sala znajduje się w X Liceum Ogólnokształcącym na os. Rzeczpospolitej 111 (kto nie wie gdzie to jest chętnie wytłumaczę)
Ponieważ liczba chętnych na stałe uczestnictwo oscyluje w granicach 11/13 osób proponujemy opłatę w wysokości 75 PLN na miesiąc. Ponieważ liczba osób z poza Stowarzyszenia jest znacząca, nie różnicujemy stawki na członków i nie członków SSW Malta. W miesiącu październiku opłata wynosi połowę stawki tj. 37,50 PLN Opłatę musimy wnieść do 10 dnia każdego miesiąca, stąd też proszę o wpłaty na konto nr 50 10205558 1111156336900394 w banku inteligo do dnia 8 każdego miesiąca, lub też o wpłaty w gotówce zawsze na pierwszym spotkaniu w danym miesiącu. W październiku proszę o wpłaty na konto do dnia 19 października lub przed zajeciami. Proszę podejść do tego bardzo poważnie, gdyż są to dość znaczne kwoty i nie zamierzamy wykładać z własnych pieniędzy.
Oczywistą sprawą jest, iż będzie także możliwość wykupienia jednorazowej wejściówki dla osób, które nie zdeklarowały się do stałego uczestnictwa. Cena to 25 PLN- płatne na konto lub gotówką przed wejściem na salę.
Uprzejmie proszę także o zabieranie jasnych i możliwie jak najmniej zużytych kółek. W naszym własnym interesie jest aby zużycie parkietu i ślady pozostawione na nim były jak najmniejsze. Jeśli sala będzie nam odpowiadać to warto zadbać aby możliwość jej wynajmowania trwała dłużej niż jeden sezon. A to z pewnością zależy od naszego zachowania i stanu w jakim salę po sobie zostawimy.
Ponieważ 1,5 godziny to wcale nie jest tak długo myślę, że warto przyjść wcześniej zrobić małą rozgrzewkę i na salę o 17.00 wchodzić zwartym, gotowym i w pełnym rynsztunku.


Pozdrawiam
Andrzej Krystkowiak
tel. 601-394-474
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Drzastwa » sob listopada 03, 2007 9:23

czyli jednak w piatki beda sie odbywały te zajecia na hali czy w czwartki bo troche sie pogubiłem ?? prosze o odpowiedz
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » sob listopada 03, 2007 9:33

Drzastwa pisze:czyli jednak w piatki beda sie odbywały te zajecia na hali czy w czwartki bo troche sie pogubiłem ?? prosze o odpowiedz
Jeździmy w piątki od 17:00 do 18:30 - zapraszamy! :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Drzastwa » sob listopada 03, 2007 9:36

dziekuje za odpowiedz. W Piatek sie pojawie
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

KiPeR
Posty: 4
Rejestracja: śr września 19, 2007 8:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Chelm/Poznan

Post autor: KiPeR » sob listopada 03, 2007 9:46

a tak z ciekawosci, na jazde szybka czy slalom? :P :P
always moving

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Drzastwa » sob listopada 03, 2007 10:24

zobaczymy wole jazde szybka ale jestem po kontuzji bo trenuje hokeja na trawie w WKS GRUNWALD od 3 lat i mielismy turniej a ja jestem bramkarzem i mam skłonnosci do bronienia strzałów i zapomniałem ze nie jestem w stroju i obroniłem kumpla strzał stopa i odrazu cała napuchnieta i do teraz jeszcze mam rmowienie w palcach nie byłem w prawdzie z tym u lekarza bo myslałem ze to przejsciowe ale jeszcze to mam i zastanawiam sie czy nie isc . wyszedł mi taki guz pod kostka i to jest chyba nerw bo jak go nacisne lub dotkne to odrazu mnie boli pod palcami i czuje mrowienie :(:(:( ale jak przyjde to na poczatku przez 2 tyg. bede sobie jezdził i jesli mnie cos tam teges to sobie odpoczne bo nie chce doprowadzic do kolejnej kontuzji :(:(:(
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » wt listopada 20, 2007 9:59

Czołem Smoki
W najbliższy piątek tj. 23.11.2007 nie będzie sali. Przegraliśmy z Urzędem Miasta - ponieważ przyjeżdża jakaś delegacja z Ukrainy w sprawach Euro 2012 no i popołudniu trzeba zapewnić im rozrywkę. No i Pani Dyrektor została postawiona przed faktem dokonanym. W końcu z Urzędu miasta dostaje dotacje...

W związku z tym faktem opłaty przejdą na grudzień i w grudniu zapłacimy mniej.


Pozdrawiam
Andrzej Krystkowiak
tel. 601-394-474

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”