Nowe kategorie wiekowe

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
małysz
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 193
Rejestracja: śr marca 23, 2005 4:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski, chwilowo Poznań
Kontakt:

Nowe kategorie wiekowe

Post autor: małysz » pn marca 06, 2006 7:21

Widzieliście te nowe kategorie? Senior zaczyna sie od rocznika 86, bez sensu, wiem że ma to związek z wprowadzeniem wrotkarstwa do współzawodnictwa międzyszkolnego, ale przeciez poza Polską dalej beda te same kategorie wiekowe, czemu to ma słuzyć? to tak jakbym się cofnął w czasie.

j@nek
Czterokółkowiec
Posty: 75
Rejestracja: sob marca 25, 2006 11:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: j@nek » sob marca 25, 2006 12:24

wprowadzili współzawodnictwo po to żeby ten sport się rozwijał a nie cofał dzieki temu zawodnik słaby z rocznika 1988 nie jest już seniorem tylko junorem i będzie "walczyć" ze swoimi rówieśnikami a nie z rocznikem 1980
Wrotkarstwo i kluby będą mieć pieniądze na rozwój tad jak u was w klubie startujecie na nartach biegowych w zimie w OOSM 8) [/quote]

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » sob marca 25, 2006 12:57

Wszystko dobrze z tymi kategoriami, ale na zawodach miedzynarodowych albo za granicą rocznik 1988 będzie seniorem w Polsce będzie inaczej a gdzie indziej inaczej troche problemów z tym może być. Ja osobiście sie ciesze nie śpieszy mi sie do seniorów:D. Ale nawet po wprowadzeniu współzawodnicta trzeba będzie poczekać aż sie rozwinie. Te kluby które istnieją poradzą sobie, ale nowym będzie ciężko się przebić. Ale każdy kiedyś zaczynał.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”