Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Gosia9791
Czterokółkowiec
Posty: 93
Rejestracja: czw kwietnia 15, 2010 10:08
Jeżdżę od: 01 kwie 2009

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Gosia9791 » czw kwietnia 29, 2010 2:59

Wrzuciliśmy wczoraj nasz 1% podatku :) Życzymy dużo zdrówka dla całej rodzinki, a szczególnie dla Majeczki :)

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Toudi » pt kwietnia 30, 2010 2:53

No to wreszcie i ja się rozliczyłem.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Pedro » pt grudnia 10, 2010 3:14

Wszystkim tym, którzy przekazali mojej córce Mai 1% swojego podatku, bądź dokonali dobrowolnych wpłat na jej leczenie – w imieniu całej mojej rodziny (w szczególności Mai) – bardzo, bardzo dziękuję !!!

Robię to dopiero teraz, ponieważ dopiero w listopadzie urzędy skarbowe rozliczyły się z Fundacją, pod której opieką znajduje się Maja, przekazując na jej konto 1% Waszych podatków. Było Was naprawdę dużo, swój procencik przekazało Mai aż kilkaset osób ! Dzięki Wam udało nam się zebrać znaczną sumę pieniędzy, jednak do kwoty niezbędnej do wszczepienia Mai drugiego implantu jeszcze nam daleko, dlatego też w 2011r. nadal będziemy apelować o 1% Waszych podatków. Mam nadzieję, że na każdego z Was Maja będzie mogła liczyć także w przyszłym roku.

Kilka słów o Mai - efekty korzystania z implantu, który Maja ma już wszczepiony, są niezwykłe ! Maja słyszy ! Słyszy większość otaczających ją dźwięków ! Jeszcze ich wszystkich nie rozumie - dopiero się tego uczy, ale rokowania na przyszłość są bardzo optymistyczne ! Największą radość sprawia nam fakt, że nasze codzienne zmagania i mozolna praca z Mają są naprawdę skuteczne i dają widoczne efekty. Każdy nowy dźwięk, którego nauczy się Maja, każde jej nowe słowo cieszy nas niezmiernie, pojawiło się już nawet „daj” :lol: Ale najpiękniejszym na świecie słowem jest, wypowiedziane przez Maję … „papo”
W takich chwilach widzimy, że to wszystko ma sens, że warto się starać i nasz trud nie idzie na marne! I coraz bardziej realne wydaje się nasze marzenie, żeby Maja poszła za rok do przedszkola, tak jak każde inne, pełnosprawne dziecko.

Jesteście dla nas anonimowi, jednak wszystkim, którzy nam w tym roku pomogli jesteśmy niezmiernie wdzięczni i każdemu z Was z osobna - bardzo za tę pomoc dziękuję ! Nasz nowy apel wkrótce. Pozdrawiam

Marek Matejuk (Pedro)

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Toudi » sob grudnia 11, 2010 5:26

Jeśli chcemy, żeby Maja wkrótce powiedziała

- Wywiązała się zagorzała walka pomiędzy zawodnikami ścisłej wrotkarskiej czołówki, prezentującej swoje niezaprzeczalnie niezwykłe umiejętności podczas kolejnego, spośród wielu rozgrywanych w ramach tej fascynującej dyscypliny sportu, nieznajdującego jednak uznania wśród włodarzy światowego ruchu olimpijskiego wyścigu, prowadząca do wyłonienia zwycięzcy tego fascynującego wydarzenia na ostatnich metrach finiszu rozgrywanego w szpalerze zafascynowanej tym niezwykłym widokiem publiczności.

to warto byłoby, żebyśmy w 2010 roku zarobili więcej niż w poprzednim, czego Mai i nam wszystkim życzę. :D

Jeśli jednak chcemy, żeby wyrażała się bardziej rzeczowo i zrozumiale, to do tego potrzeba będzie jednak trochę wysiłku Pedra, co wciąż nie przeszkadza, żebyśmy zarabiali więcej.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Pedro » śr stycznia 05, 2011 8:09

Ponownie zwracam się do Was wszystkich - niedługo będziecie rozliczać swoje (a niektórzy może też i nieswoje) PITy ... jeżeli nie macie na kogo odpisać 1% podatku, zróbcie to na moją Maję

Obrazek

info także na stronie http://www.dzieciom.pl/9345

Jeżeli możecie - prześlijcie ten apel lub link dalej - z góry wszystim dziękuję :)

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Pedro » czw stycznia 27, 2011 1:16


waluś
Ścigant 4x110mm
Posty: 388
Rejestracja: wt kwietnia 20, 2010 1:41
Moje rolki: SR Tempest, Twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: waluś » śr kwietnia 06, 2011 4:56

Cześć Pedro. Rozumiem że akcja cały czas aktualna? Bo będę się rozliczał

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Pedro » czw kwietnia 07, 2011 7:17

jak najbardziej :!: z góry dzięki :)

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Pedro » śr kwietnia 27, 2011 2:29

Tym, którzy o mojej Mai nie wiedzieli lub zapomnieli - przypominam się, a tym którzy pamiętali i pamiętają – dziękuję !

http://www.dzieciom.pl/9345

Wszystkim, którzy się już rozliczyli i uwzględnili moją Maję w PITach - bardzo bardzo dziękujemy !
Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili lub znają takie osoby - a to już ostatni dzwonek - przypominam o możliwości przekazania Mai 1% z podatku, który przecież i tak oddajemy … To naprawdę bardzo proste – w swojego PITa wpisujesz tylko dwie (!) informacje:

nr KRS - 0000037904
cel szczegółowy – Maja Matejuk (9345)

A z nowości - Maja zakwalifikowała się do wszczepienia drugiego implantu – teraz czekamy już tylko na termin operacji … okazało się też, że NFZ zrefunduje ten zabieg, tak więc pieniążki zebrane z 1% podatku będziemy mogli przeznaczyć na dalsze leczenie i coraz bardziej kosztowną rehabilitację Mai oraz bieżące – teraz już podwójne – koszty używania implantu ślimakowego (dodam tylko, że samo roczne ubezpieczenie obu procesorów mowy to kwota ok. 2 tys. zł … ).

Tak więc jeszcze raz przypominam o obowiązku rozliczenia się (do 2 maja !), a tym którzy 1% podatku na rzecz Mai przekazali, przekażą lub udostępnią mój apel dalej – jeszcze raz bardzo dziękuję :D

Pedro

jick
Posty: 1
Rejestracja: sob czerwca 18, 2011 7:23
Jeżdżę od: 02 lip 2011

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: jick » sob czerwca 18, 2011 7:27

Szkoda że dopiero teraz trafiłem na forum bo sporo pieniędzy się zmarnowało. Akurat by starczyło na utrzymanie roczne :( Wiem jak to jest jak się ma chore dziecko ale w tym roku już nie miałem komu przekazać tego procenta. Szkoda. Może za rok

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Pedro » śr stycznia 25, 2012 7:42

Czas odświeżyć temat - a "trochę" się u nas ostatnio zmieniło ... jeżeli ktoś ma chwilkę czasu - zapraszam do lektury

http://www.dzieciom.pl/9345

i tak jak w apelu -

Jeżeli znasz dziecko, które potrzebuje pomocy bardziej niż Maja – przekaż mu 1% swojego podatku. Jeżeli nie – przekaż go Mai.

Jeżeli możesz - podaj dalej

Dzięki i pozdrawiam

Pedro

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Pedro » wt lutego 05, 2013 8:09

Jak co roku, przypominam się dla rozliczających się z podatku - jeżeli nie macie komu przekazać 1% - proszę przekażcie go na moją Maję.
A ci co się jeszcze nie rozliczają, jeżeli mogą, niech puszczają link dalej :)

http://dzieciom.pl/podopieczni/9345

dzięki :D

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Pedro » śr marca 19, 2014 8:27

Odświeżę temat (jak co roku) i trochę się przypomnę - jeżeli rozliczasz PITa i nie masz pomysłu, co zrobić z 1% podatku
(nie znasz dziecka, które potrzebuje go bardziej) --- nie zmarnuj go --- przekaż go mojej Mai !

http://dzieciom.pl/podopieczni/9345

nr KRS - 0000037904

Cel szczegółowy - 9345 Matejuk Maja

dzięki :-)

Pedro

Cartagena22
Posty: 2
Rejestracja: śr czerwca 26, 2019 1:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Prośba o 1% podatku dla mojej córki Mai

Post autor: Cartagena22 » pn lipca 22, 2019 4:34

Przekazałem księgowej numer KRS :)
Od 14 lat na rolkach.
Work: https://www.artbrick.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”