/NOT/ Apel do kierowcow

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

/NOT/ Apel do kierowcow

Post autor: robal » wt sierpnia 01, 2006 11:43

Czesc!

NOT, ale przynajmniej zmniejsze dla mnie ryzyko o liczbe forum-ludkow ;) Inaczej pewnego dnia liczba forum-ludkow moze byc N-1 :(

Drodzy kierowcy, nie spychajcie innych uzytkownikow drog na pobocze, do rowu, z mostu. Nie mijajcie ich "na wlos". Nie trabcie tylko dlatego, ze nie moga rozwinac takiej predkosci, jak Wy (szczegolnie, jesli jada przy prawym krawezniku, zeby zostawic wiecej miejsca Wam, panom szos). Nie zajezdzajcie im drogi. Pozwolcie wlaczyc sie do ruchu czy zmienic pas. Nie badzcie wobec nich wredni tylko dlatego, ze maja inna niz Wy liczbe kolek. Nie traktujcie ich, jakby jechali w czapce niewidce. Pamietajcie, to oni w razie zderzenia sa strona slabsza.

Dziekuje za zastosowanie sie do ww "petycji".

Pozdrawiam,
zalamany.robal.

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » wt sierpnia 01, 2006 12:06

Z moich obserwacji: za kółkiem często siadają osoby o mentalności, cytuję klasyka: "burakiem jestem i nic co obce nie jest mi ludzkie". Tak prywatnie odpowiedział mi policjant zapytany czy można na rolkach jeździć ulicą: "gdybym pana spotkał to bym zepchnął do rowu". POZDRÓWKA ALAN54

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”