Sprzątanie piasku

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Sprzątanie piasku

Post autor: Andrzej » śr marca 30, 2005 9:04

Cześć rolkarze
Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu ogłosił, iż rozpoczął się czas wiosennych porządków. Sami nawet proszą o zgłaszanie miejsc gdzie są dziurawe i nie uporządkowane ulice, chodniki, place.
Prosimy o zgłaszanie nieuporzątniętych ulic, chodników i zieleni w mieście do Zarządu Dróg Miejskich, pod całodobowym nr tel. 820-17-22. Uszkodzenia nawierzchni prosimy zgłaszać pod nr tel.: 66-23-600, 66-14-402 lub 66-14-446.
To jest cyatat ze strony ZDM w Poznaniu. Wiem że terenem nad Maltą zarządza POSIR ale jako jednostka podległa Urzędowi Miejskiemu również musi się temu sprzątaniu nomen omen podporządkować. Telefon do POSiR-u Malta to 876-60-11 lub bezpośrednio do Pana Tomasza Szczota który jest kierownikiem w tejże magicznej organizacji. Jego tel. to 501-302-867. Dzwońcie proszę do ZDM i do POSiR-u i zgłaszajcie że nad MALTĄ leży pełno piachu. Dla tych co jeszcze na Malcie nie byli to informuję że najwięcej piachu leży w okolicach: 1-podjazd pod górkę na mostek nad Cybinką razem z okolicą źródełka i pozbrukiem za trybunami, 2- teren przy knajpce obok podjazdu na mostek nad Cybinką, 3-podjazd do ulicy Krańcowej (ten za tablicą świetlną), 4-chodnik w okolicach zakładów spirytusowych (tam wycinają drzewa i czasem zapomną sprzątnąć), 5 - teren od trybun do stoku Malta Ski też jest zasypany piachem. Reszta jest ok.
Dzwońcie proszę to może choć raz coś dla nas zrobią
Pozdrawiam
Andrzej

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MirekCz » śr marca 30, 2005 10:32

Wielkie dzieki za informacje.
Zaraz wykonamy kilka telefonow :)

PS.Mozna jeszcze dodac, ze pomiedzy chodnikiem kolo zakladow spirytusowych a tablica swietlna w wielu miejscach lezy sporo piachu, a do tego dokladnie posrodku (kolo lawki) jest rozwalona kanalizacja i od zeszlego sezonu za kazdym razem jak pada to tam sie z kanalu wylewa i przelewa sie taka rdzawa breja przez chodnik w kierunku jeziora...
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Sprzątanie piasku

Post autor: Andrzej » śr marca 30, 2005 11:04

Dzięki
Kwestię kałuży również zgłosiłem, ale Pan Tomasz Szczot wyjaśnił mi, iż jest to jedna z metod wykorzystania gorących źródeł nad Maltą. I rzeczywiście woda bijąca przy ławeczce jest gorąca. A poważnie rzecz biorąc mają dziś się tą sprawą zająć poprzez wymienienie jakiejś rury i zrobienia odprowadzenia tego źródła do Malty itd. Zobaczymy. A w kwestii piachu to niestety POSiR korzysta z pracy więźniów, a że Polska jest krajem ludzi uczciwych i szanujących prawo to nie bardzo ma kto Maltę posprzątać. W każdym razie Pan Tomasz Szczot obiecał że już dziś jak więźniowie powrócą z przepustek Wielkanocnych to się piachem zajmą.
Pozdrawiam
Andrzej

Gość

Post autor: Gość » sob kwietnia 16, 2005 10:05

Hej!
Ja studiuję we Wrocławiu i w pewnym momencie, to pomyślałem już, że ten piach na ścieżkach rowerowych i chodnikach to zostawią do następnej zimy, ale szczęśliwie się okazało, że w piątek coś zaczeli sprzątać:).

Pozdrawiam wszystkich rolkarzy z Wrocławia

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » sob kwietnia 16, 2005 10:06

ups.
Znów się zapomniałem zalogować (a dokładniej przeglądarka chyba zapomniała mnie automatycznie zalogować;))
Przyznaję się do powyższego posta;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”