Dobre rady dla początkujących ! ! !

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Krystian666
Posty: 9
Rejestracja: czw października 26, 2006 6:32

Dobre rady dla początkujących ! ! !

Post autor: Krystian666 » pt października 27, 2006 5:18

Założyłem ten temat po to żeby pomóc inny i przy okazji sam sie czegoś nowego dowiem.

Moja pierwsza rada jest taka... Jakich byś nie miał rolek to kup sobie ochraniacze, kask też i nie zwracaj na to że koledzy się śmieją. Dzisiaj skakałem z murka 30 centymetrowego, robiłem 180-tke, na ulicy znajdował sie mały kamyk tylne koło zablokowało się i przywaliłem tyłem głowy w beton. Nic mi sie nie stało ale ból głowy cały dzień, i zajebisty guz. Jeżeli macie do mnie pytania to piszcie na forum lub na gg 3158400.

I prosze też innych żeby pisali swoje historie, co potrafią i jak to wykonać !

magamma
Posty: 3
Rejestracja: pt stycznia 26, 2007 5:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: IRL

Na poczatek

Post autor: magamma » pt stycznia 26, 2007 6:29

Cze Krystian666
Ja wlasnie jutro zaczynam moja przygode z rolkami. W sumie nic niewiem. Niewiem jakie rolki kupic tzn mniej wiecej wiem, ale jakie mi doradza zobaczymy. To juz jutro. Tak do samej jazdy to chyba dluuuuugo bede sie uczyc hamowac, a to przeciez najwazniejsze. Co do ochraniaczy to oczywiscie tez kupie bo boje sie o siebie- to przeciez pierwszy raz, sam poczatek. Z tego co piszesz to mozna zadawac ci pytania na ten temat. Ja napewno sie odezwe:)
Pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”