PUSZYSTA DZIEWCZYNA :)-ROLKI SPOSOBEM NA ODCHUDZANIE

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » wt czerwca 19, 2007 5:20

Marta pisze:
sylviku pisze: Spoko spoko, ale mam nadzieję, że w efekcie nie rozrosną mi się jak u faceta. Nie chcę, żeby się rozbudowały więcej niż mam obecną objętość ud ;)
Teraz tylko mi zależy, żeby zamienić tkankę tłuszczową znajdującą się w tej objętości na mięśnie ;)
Ja próbuję i nic. Na udach dalej tłuszczyk i na brzuszku. Na szczęście nic nie przybyło. Tylko moi koledzy chudną na rolkach, a wcinają wszystko jak leci i w każdej ilości. Co za niesprawiedliwość :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
No niestety mają dobrą przemianę materii. Ale jak nie przybywa to juz duży plus. Nie poddawaj się...ćwicz dużo :) zobaczysz że w tym roku stracisz dużo na wadze... :)
"Google moim przyjacielem" ;P

Awatar użytkownika
sylviku
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 19, 2007 9:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: 90% Piaseczno - 10% Gliwice

Post autor: sylviku » wt czerwca 19, 2007 5:31

Marta pisze: Ja próbuję i nic. Na udach dalej tłuszczyk i na brzuszku. Na szczęście nic nie przybyło. Tylko moi koledzy chudną na rolkach, a wcinają wszystko jak leci i w każdej ilości. Co za niesprawiedliwość :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
A ja proponuje ci po prostu brać centymetr i mierzyć (uda, talię, brzuch), bo nie wiem czy wiesz, ale mięśnie ważą więcej niż tkanka tłuszczowa. Być może nie tracisz na wadze właśnie dlatego :)
Głowa do góry

Sandrynka
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 31, 2007 7:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Nederland

Post autor: Sandrynka » śr czerwca 20, 2007 9:02

Marta moze spruboj jesc tak jak ja :lol: wiecej ananasa np.zamiast jakiegos jedzenia :lol: ananas spala tluszcz, wiec moze i tobie pomoze jak i mi :lol: Ja niestety mam przerwe 2 tyg juz w jezdzie poniewaz pogoda umnie nie dopisuje :( a jak sie poprawia to mi zas nie pasuje wyskoczyc i pojezdzic :evil: a uda tez mam duze i chcialabym je troszke chociaz zwezic :cry: zobaczymy jak tylko bedzie ladna pogoda zaraz wskakuje w roleczki i wyruszam :lol:
Pozdrawiam!!!

justys
Posty: 1
Rejestracja: pt września 14, 2007 1:03

Post autor: justys » pt września 14, 2007 1:20

Witam wszystkich.
Jestem osobą która lubi jazdę na rolkach. Ale kiedyś mało na nich jeżdziłam, ale teraz to się zmienia. Dlatego mam pytanie. Czy jak będe jeżdzić na rolkach przez 6 dni w tygoniu, to czy po jakomś czasie ubędzie mi cm w biodrach ( ponieważ mam je zaszerokie i chcem tam najwięcej zgubić cm ),i które części ciała jazda na rolkach kształtuje? Rozumiem żeby zgubić na wadze musze jeżdzić od 30 min dzienie tak? Proszę o odpowiedż. :D

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Toudi » pt września 14, 2007 1:29

Tak. 30 min, to wg tego, co piszą w książkach minimum. Do tego to nie może być jazda z wysokim tętnem. Różnie piszą ale generalnie to jest do 60% max tętna. Poczytaj na forach dla biegaczy, bo to co napisałem, to taka wiedza marnego praktyka, któremu coś tam obiło się o uszy, coś przeczytał ale generalnie mało wie.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Agent_L » pt września 14, 2007 2:45

justys pisze:Witam wszystkich.
Jestem osobą która lubi jazdę na rolkach. Ale kiedyś mało na nich jeżdziłam, ale teraz to się zmienia. Dlatego mam pytanie. Czy jak będe jeżdzić na rolkach przez 6 dni w tygoniu, to czy po jakomś czasie ubędzie mi cm w biodrach ( ponieważ mam je zaszerokie i chcem tam najwięcej zgubić cm ),i które części ciała jazda na rolkach kształtuje? Rozumiem żeby zgubić na wadze musze jeżdzić od 30 min dzienie tak? Proszę o odpowiedż. :D
uhm, ale biodra akurat to powinny być szerokie...
Stosunek obwodu bioder do talii to jedyny uniwersalny wyznacznik urody, wspólny we wszystkich czasach i kulturach : )
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Awatar użytkownika
subokay
Posty: 7
Rejestracja: wt listopada 06, 2007 9:44
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: subokay » śr listopada 07, 2007 3:13

Dziewczyny nie róbta z siebie anorektyczek. Dobrze jak jest za co chwycić
:wink:
Serio to nie znam faceta który lubi chude laski. No nie mówię że ma się wam pępek wylewać za pasek ale easy z tym chudnięciem :lol:
A bioderka szerokie popieram :ok2:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”