rolki dla totalnego zoltodzioba

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

uagusiak1
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 26, 2010 10:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010

rolki dla totalnego zoltodzioba

Post autor: uagusiak1 » śr maja 26, 2010 11:01

Witam. Wiem ze ten watek juz byl tyle razy maglowany, ale totalnie sie gubie w nowym dla mnie swiecie rolkowym, wiec blagam o cierpliwosc.

Jestem maniaczka roweru ale chcialam wyskoczyc z kumplami na rolki od czasu do czasu (1x w tyg max z moim szalonym grafikiem)

Stad pytanko: szukam TANICH rolek dla poczatkujacych, kase pakuje w rower a rolki maja byc tylko dla zabawy raz na jakis czas. ale nie chce zeby sie rozlecialy po pierwszym wrazeniu. moze jakies sugestie/linki/modele/chociaz sklepy?

dodam ze mam 28lat (slaba koordynacje ruchowa :) ale jestem w miare 'fit') waze 52kg wiec kolek nie powinnam zdzierac super szybko. rozmiar buta 38 (rolki maja byc na styk?)

z gory wielkie dzieki za jakiekolwiek rady

Awatar użytkownika
Manek
Posty: 46
Rejestracja: sob maja 22, 2010 12:14
Moje rolki: Fila NRK Black
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: rolki dla totalnego zoltodzioba

Post autor: Manek » śr maja 26, 2010 8:22

Witam
Jestem mega początkujący więc nie będę wypowiadał się tonem mentorskim na temat konkretnych modeli itd. Właśnie z perspektywy początkującego zaryzykuję opinię, że w kwestii wyboru pierwszych rolek można znaleźć na tym forum odpowiedź. Myślę, że powinnaś doprecyzować pytanie przedstawiając jakieś konkretne modele do wyboru albo co najmniej kwotę, którą chcesz wydać na sprzęt.
Pozdrawiam,
M.
pozdrawiam,
m.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”