rollerblade fusion x3 - kiepskie rzepy

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

play69
Posty: 22
Rejestracja: czw czerwca 16, 2011 8:35
Jeżdżę od: 14 cze 2011

rollerblade fusion x3 - kiepskie rzepy

Post autor: play69 » śr czerwca 12, 2013 10:56

Witam,

Jak w temacie - jeżdżę już 2 lata na tej rolce:

Obrazek

problem polega od samego początku na kiepskich rzepach. Pomijam fakt, że dolny rzep (mocowany teoretycznie pod kątem 45 stopni
nie spełnia wcale swojej powinności (nie da rady mocno go zaciągnąć bo skręca się pasek), to kilka dni temu przy zaciąganiu górnego
rzepa, naderwałem skórę do której przymocowane jest oczko przez które owy rzep się przekłada.

Pytanie 1: Czy można wymienić zapięcia w tej rolce? Jeżeli tak to na jakie, gdzie i za ile?
Pytanie 2: Czy mogę gdzieś we Wrocławiu (niekoniecznie u kaletnika) naprawić rolkę?

Pozdrawiam!
Michał

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: rollerblade fusion x3 - kiepskie rzepy

Post autor: Doody » śr czerwca 12, 2013 9:16

Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

h3ymdall
Czterokółkowiec
Posty: 60
Rejestracja: pt kwietnia 05, 2013 7:48
Moje rolki: RB: Twister, Fusion, Kitalpha
Jeżdżę od: 01 lip 2012

Re: rollerblade fusion x3 - kiepskie rzepy

Post autor: h3ymdall » śr czerwca 12, 2013 9:56

Może słabo szukałem. Ale jeśli chodzi o coś bardziej skomplikowanego od kółek, tulejek czy osi, to Wrocław w kwestii części zamiennych wydaje się być pustynią. Decathlony i Intersporty pewnych rzeczy nie zapewnią. Obym się mylił.

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: rollerblade fusion x3 - kiepskie rzepy

Post autor: Doody » śr czerwca 12, 2013 10:27

We Wrocławiu mieszkałem ładnych 10lat i mogę powiedzieć tylko tyle: masz rację.
Co do Decathlonów, Intersportów itd, to taka jest specyfika marketów ... sprzedają Ci coś, a resztą martw się sam.
Pozostaje Internet ;)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

h3ymdall
Czterokółkowiec
Posty: 60
Rejestracja: pt kwietnia 05, 2013 7:48
Moje rolki: RB: Twister, Fusion, Kitalpha
Jeżdżę od: 01 lip 2012

Re: rollerblade fusion x3 - kiepskie rzepy

Post autor: h3ymdall » śr czerwca 12, 2013 11:03

Jedyny sensowny niegdyś sklep na Szczytnickiej (Quattro Sport) obecnie nie ma w ofercie niczego z rolek. Na stronie wygląda to biednie, a w praktyce jeszcze gorzej. Przepraszam za offtop. Mi pozostało tylko kupowanie w sklepach internetowych.
Jest jeszcze SkiTeam, ale same rekreacyjne na razie widzę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”