Szukam rolkarzy w Częstochowie

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

juczek
Posty: 22
Rejestracja: śr maja 31, 2006 12:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Lisboa

Post autor: juczek » wt lipca 18, 2006 10:59

Wygląda na to, że nie znajdziesz nauczyciela Marcus ...
Zaglądnij do sekcji links i bądź samoukiem.
Dla czystej rekreakcji w sumie trzeba się nauczyć bezpiecznie upadać, jechać do przodu, skręcać, zmieniać kierunek jazdy, hamować.
Między wierszami na forum też jest sporo wskazówek. Na konkretne pytanie sporo ludzi odpowiada.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
moluki
Posty: 38
Rejestracja: śr sierpnia 17, 2005 3:03
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: moluki » czw lipca 20, 2006 8:55

marcus, ja jestem z Częstochowy i też mam zaawansowany wiek (33) :) Dość często jeżdżę i jeśli chcesz to możemy kiedyś się spotkać. Jeśli natomiast chodzi o naukę to proponuję zacząć próbować samemu. Dlaczego? Po pierwsze: Jeśli chodzi o mnie to zazwyczaj mam mało czasu wolnego (jak go mam, to muszę się porządnie zmęczyć, by móc funkcjonować) Po drugie: dzisiaj wyjeżdżam i wracam dopiero w sierpniu. Ja jestem z północy i zazwyczaj jeżdżę po promenadzie, ale albo rano albo wieczorem (wtedy nie ma dużo ludzi i jest chłodno). Fajny do jazdy jest też asfalt, który dopiero kładą (tak było na Wałach Dwernickiego, ale już otworzyli odcinek dla samochodów). Daj znać to się umówimy na jakiś termin (mój e-mail: speleolog@interia.pl ,odpowiem dopiero w sierpniu). Wracając do nauki- na forum jest wiele ciekawych stron o nauce jazdy na rolkach, wczoraj obejrzałem http://www.skateinstructor.com/intermediateskills.asp . Są tam fajne filmy dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych- sam je sobie ściągnąłem i będę analizować :) Wszystkim polecam grapevine dla zaawansowanych :D Na razie. Paweł.

Awatar użytkownika
moluki
Posty: 38
Rejestracja: śr sierpnia 17, 2005 3:03
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: moluki » czw lipca 20, 2006 9:54

Link z forum, skąd możesz wejść na stronki m.in. o nauce jazdy: http://www.zico-skating.com/forum/viewtopic.php?t=573

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”