Porządne ochraniacze

Bezpieczeństwo w jeździe na wrotkach (rolkach / rolki)
Inline skating safety

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

mike_wwa
Posty: 33
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 2:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: wwa

Post autor: mike_wwa » czw maja 24, 2007 4:46

anna999 pisze:Czy ma ktoś opinnie na temat ochraniaczy z Go Sportu? Mowa o tych podpisanych ich firmą za cenę ok. 40 zl. W granicach 100 zl w tym sklepie są ochraniacze fili, oraz k2 - warto doplacić? Chyba , że macie pomysl gdzie tanio można kupić coś dobrego :D. Ach muszę się jeszcze rozejżeć za kaskiem. Dla rolkarzy są trochę inne propozycjie niż dla rowerzystów, wiecie dla czego :oops: ? Potrzebuję kask uniwersalny na rower i rolki.

Pozdrawiam
____________
anna999
W zasadzie zgadzam się z przedmówcami, choć moje ochraniacze z Go Sportu są wciąż całe, natomiast te na kolana trochę uwierają przy gumkach.

pozdr.

Michał

Awatar użytkownika
Caravan
Prześcigant 4x100mm
Posty: 301
Rejestracja: pn kwietnia 30, 2007 11:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów/Stegny
Kontakt:

Post autor: Caravan » czw maja 24, 2007 10:32

A ja dzisiaj trafiłem w REALU na Puławskiej komplet ochraniaczy K2 EXO za... uwaga uwaga.... 49,95 :mrgreen:


No grzech było nie wziąć :wink:

Mają tam taki bałagan, że ceny czasami nie z tej Ziemi im sie trafiają, he he he

Dodam tylko, że w GoSporcie takie same stoją za 95,99 8)
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl

Awatar użytkownika
sylviku
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 19, 2007 9:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: 90% Piaseczno - 10% Gliwice

Post autor: sylviku » czw maja 24, 2007 10:37

Caravan pisze:A ja dzisiaj trafiłem w REALU na Puławskiej komplet ochraniaczy K2 EXO za... uwaga uwaga.... 49,95 :mrgreen:


No grzech było nie wziąć :wink:

Mają tam taki bałagan, że ceny czasami nie z tej Ziemi im sie trafiają, he he he

Dodam tylko, że w GoSporcie takie same stoją za 95,99 8)
Kurczę. Ja też je widziałam właśnie przy Puławskiej ;)
Tylko ceny nie dostrzegłam. Chyba podskoczę jutro :) A te K2 są lepsze od Rollerblade?

Awatar użytkownika
Caravan
Prześcigant 4x100mm
Posty: 301
Rejestracja: pn kwietnia 30, 2007 11:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów/Stegny
Kontakt:

Post autor: Caravan » czw maja 24, 2007 10:48

sylviku pisze:
Kurczę. Ja też je widziałam właśnie przy Puławskiej ;)
Tylko ceny nie dostrzegłam. Chyba podskoczę jutro :) A te K2 są lepsze od Rollerblade?
Cena wisiała na jednym z wieszaków, w części przy kaskach. Pozostały jeszcze rozmiary L i M. Tyle, że trzeba się o nie trochę przy kasie podąsać, ponieważ niestety kody kreskowe nie wchodzą do systemu - czytnik nie rozpoznaje. Ale wtedy uprzejma Pani idzie do wieszaka, bierze karteczkę z ceną i kodem i podaje przemiłej pani w kasie :mrgreen:

Czy są lepsze od Rollerblade? Nie wiem, miałem dotychczas tylko GoSporty i to jest inna liga.

Reasumując, nie wiem czy lepsze, na pewno w tym przypadku bezkonkurencyjne cenowo :mrgreen:

ps. dzisiaj miałem "przyjemność" wypróbować nowy nabytek, przy okazji nauki jazdy tyłem i przyznać muszę, że czuć różnicę :wink:
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl

anna999
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 19, 2007 6:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anna999 » sob maja 26, 2007 12:28

Mam!!! nareszcie ochraniacze. Do tej pory jeździlam bez nich ( tylko 2 upadki i to na tylek :lol: ). Teraz mogę poszaleć 8) . Kupilam firmy rollerblade. Wydaja się wygodne, ale tak naprawde sprawdzę jutro. Przejżalam ich setki i chyba te byly najrozsądniejsze. Chcialam kupić File, byly ladne, a przede wszystkim pasowaly najbardziej do rolek( Fila Primo Alu 84mm/83A), ale wygral rozsądek i wygoda. Pozostala jeszcze sprawa kasku, ale to już z wyplaty, która niedlugo nadejdzie :D .
Dziekuję wszyskim za wskazówki, byly bardzo cenne.

Pozdrawiam
_______________
anna999

Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: grgur » pt czerwca 01, 2007 8:08

polecam odwiedzić stronę http://www.all4ride.com - drugi sezon stosuję ochrraniacze kolan i łokci"masochist" (nazwa nieco osobliwa) zakupione u nich i uważam,że są super , czuję się w nich o wiele bezpieczniej , są bardzo soliidne. Kosztowały coś koło 110 złł ( w sumie łokcie i kolana). W swej ofercie mają też ochraniacze nadgarstków i "czterech liter".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bezpieczeństwo i wrotki (rolki) / Safety”