Porządne ochraniacze

Bezpieczeństwo w jeździe na wrotkach (rolkach / rolki)
Inline skating safety

Moderatorzy: null, PeterCave, MirekCz

Postprzez mike_wwa » Cz maja 24, 2007 3:46

anna999 napisał(a):Czy ma ktoś opinnie na temat ochraniaczy z Go Sportu? Mowa o tych podpisanych ich firmą za cenę ok. 40 zl. W granicach 100 zl w tym sklepie są ochraniacze fili, oraz k2 - warto doplacić? Chyba , że macie pomysl gdzie tanio można kupić coś dobrego :D. Ach muszę się jeszcze rozejżeć za kaskiem. Dla rolkarzy są trochę inne propozycjie niż dla rowerzystów, wiecie dla czego :oops: ? Potrzebuję kask uniwersalny na rower i rolki.

Pozdrawiam

W zasadzie zgadzam się z przedmówcami, choć moje ochraniacze z Go Sportu są wciąż całe, natomiast te na kolana trochę uwierają przy gumkach.

pozdr.

Michał
mike_wwa

Postprzez Caravan » Cz maja 24, 2007 9:32

A ja dzisiaj trafiłem w REALU na Puławskiej komplet ochraniaczy K2 EXO za... uwaga uwaga.... 49,95 :mrgreen:

No grzech było nie wziąć :wink:

Mają tam taki bałagan, że ceny czasami nie z tej Ziemi im sie trafiają, he he he

Dodam tylko, że w GoSporcie takie same stoją za 95,99 8)
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl
Caravan
Prześcigant 4x100mm

Postprzez sylviku » Cz maja 24, 2007 9:37

Caravan napisał(a):A ja dzisiaj trafiłem w REALU na Puławskiej komplet ochraniaczy K2 EXO za... uwaga uwaga.... 49,95 :mrgreen:

No grzech było nie wziąć :wink:

Mają tam taki bałagan, że ceny czasami nie z tej Ziemi im sie trafiają, he he he

Dodam tylko, że w GoSporcie takie same stoją za 95,99 8)

Kurczę. Ja też je widziałam właśnie przy Puławskiej ;)
Tylko ceny nie dostrzegłam. Chyba podskoczę jutro :) A te K2 są lepsze od Rollerblade?
sylviku
Czterokółkowiec bez hamulców

Postprzez Caravan » Cz maja 24, 2007 9:48

sylviku napisał(a):
Kurczę. Ja też je widziałam właśnie przy Puławskiej ;)
Tylko ceny nie dostrzegłam. Chyba podskoczę jutro :) A te K2 są lepsze od Rollerblade?

Cena wisiała na jednym z wieszaków, w części przy kaskach. Pozostały jeszcze rozmiary L i M. Tyle, że trzeba się o nie trochę przy kasie podąsać, ponieważ niestety kody kreskowe nie wchodzą do systemu - czytnik nie rozpoznaje. Ale wtedy uprzejma Pani idzie do wieszaka, bierze karteczkę z ceną i kodem i podaje przemiłej pani w kasie :mrgreen:

Czy są lepsze od Rollerblade? Nie wiem, miałem dotychczas tylko GoSporty i to jest inna liga.

Reasumując, nie wiem czy lepsze, na pewno w tym przypadku bezkonkurencyjne cenowo :mrgreen:

ps. dzisiaj miałem "przyjemność" wypróbować nowy nabytek, przy okazji nauki jazdy tyłem i przyznać muszę, że czuć różnicę :wink:
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl
Caravan
Prześcigant 4x100mm

Postprzez anna999 » Pt maja 25, 2007 11:28

Mam!!! nareszcie ochraniacze. Do tej pory jeździlam bez nich ( tylko 2 upadki i to na tylek :lol: ). Teraz mogę poszaleć 8) . Kupilam firmy rollerblade. Wydaja się wygodne, ale tak naprawde sprawdzę jutro. Przejżalam ich setki i chyba te byly najrozsądniejsze. Chcialam kupić File, byly ladne, a przede wszystkim pasowaly najbardziej do rolek( Fila Primo Alu 84mm/83A), ale wygral rozsądek i wygoda. Pozostala jeszcze sprawa kasku, ale to już z wyplaty, która niedlugo nadejdzie :D .
Dziekuję wszyskim za wskazówki, byly bardzo cenne.

Pozdrawiam

Postprzez grgur » Pt czerwca 01, 2007 7:08

polecam odwiedzić stronę http://www.all4ride.com - drugi sezon stosuję ochrraniacze kolan i łokci"masochist" (nazwa nieco osobliwa) zakupione u nich i uważam,że są super , czuję się w nich o wiele bezpieczniej , są bardzo soliidne. Kosztowały coś koło 110 złł ( w sumie łokcie i kolana). W swej ofercie mają też ochraniacze nadgarstków i "czterech liter".
grgur
Ścigant 4x110mm

Poprzednia strona

Powrót do Bezpieczeństwo i wrotki (rolki) / Safety