04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: wełek » ndz maja 04, 2008 11:14

To nie atak, tylko żarty
Ale każdy to może inaczej odebrać :)

Marta47
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 102
Rejestracja: pn sierpnia 07, 2006 5:26

Cracovia Maraton

Post autor: Marta47 » pn maja 05, 2008 12:12

Przede wszystkim gratuluję wszystkim, którzy ukończyli tegoroczny Maraton :D Największy szacunek dla Piotra Zielińskiego, za wygraną w wielkim stylu-prawie dwie i pół minuty przewagi nad kolejnym zawodnikiem, i to nie byle jakim :) Patrząc na wyniki- widać że w Krakowie zabrakło niestety najlepszych polskich rolkarek - mam nadzieję,że na następnych zawodach frekwencja wśród kobiet będzie już lepsza. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Mimbla
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 112
Rejestracja: ndz września 25, 2005 1:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Cracovia Maraton

Post autor: Mimbla » pn maja 05, 2008 1:30

Marta47 pisze: Patrząc na wyniki- widać że w Krakowie zabrakło niestety najlepszych polskich rolkarek - mam nadzieję,że na następnych zawodach frekwencja wśród kobiet będzie już lepsza. Pozdrawiam :)
Racja - wielka szkoda, że frekwencja wśród kobiet nie była imponująca... :( Ale czemu w Krakowie zabrakło rolkarek z Poznania? :)
Twister Trójmiasto
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Kobieta biega taniej?

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Agent_L » pn maja 05, 2008 5:59

Dużo osób nie ma na liście - 5 lub 6 dojechało po 3:30 a ostatni na liście jest 3:14.
Chyba im zeżarło ostatnią stronę wyników : )

Cheat z ostatnią pętlą rządził - ciekaw jestem ile osób przejechało 38,5 km nawet nie wiedząc o tym : )
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: koziar2 » pn maja 05, 2008 7:27

Agent_L pisze:Dużo osób nie ma na liście - 5 lub 6 dojechało po 3:30 a ostatni na liście jest 3:14.
Chyba im zeżarło ostatnią stronę wyników : )

Cheat z ostatnią pętlą rządził - ciekaw jestem ile osób przejechało 38,5 km nawet nie wiedząc o tym : )
1. Wyniki sa nieoficjalne. rok temu tez brakowalo kilku osob, w komunikacie koncowym znalazlo sie pare nowych osob i pare wylecialo - to, co jest na stronie jest podawane z mety czyli z ostatniej maty bez uwzglednienia pozostalych. Pozniej beda sprawdzac i korygowac.

2. Co do ostatniej petli to: kto wiedzial ten przejechal, jednemu koledze sie zdarzylo ze pojechal za wszystkimi rolkarzami od razu po wewnetrznej - nie wiedzial chlopak, ze chlopaki robia juz drugie kolko i ze wogole trzeba takie zrobic. Rok temu chcieli mnie przegonic na trzecie a teraz bylo podobno zero reakcji ze stony obslugi na zakrecie...

kmieto7

Re: Cracovia Maraton

Post autor: kmieto7 » pn maja 05, 2008 7:58

Marta47 pisze:Przede wszystkim gratuluję wszystkim, którzy ukończyli tegoroczny Maraton :D Największy szacunek dla Piotra Zielińskiego, za wygraną w wielkim stylu-prawie dwie i pół minuty przewagi nad kolejnym zawodnikiem, i to nie byle jakim :)
...jak robiłem zdjęcia nad Wisłą to Piotrek miał przewagę prawie 5min. ale jak widać dojechał do mety z bezpieczną przewagą. Gratulacje dla wszystkich startujących.

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: WOJTEK45 » pn maja 05, 2008 8:24

Wyniki wczorajszego maratonu mają wagę jedynie w kontekście ustalenia kolejności na mecie.
Karty rozdawała pogoda i absolutnie ona decydowała o tym co się działo na trasie.
Chwała zwycięzcom, chwała wszystkim ,którzy mimo koszmarnej pogody i pełnej świadomości z czym wiąże się jazda w deszczu , zdecydowali się na udział w wyścigu.
Jazda w takich warunkach niewątpliwie kształtuje charaktery.

A teraz moje końcowe odczucie;
tuż po minięciu linii mety - rozczarowanie (liczyłem na więcej)
po dojeździe do Gdyni ( o 00:30) - zadowolenie .


Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: dzosef » pn maja 05, 2008 9:34

Zgadza się Wojtek - gratulacje dla wszystkich, którzy ukończyli! Zwłaszcza w takich warunkach, które w połączeniu z kiepskim (momentami) asflatem były naprawde trudne.
Jednak warunki były takie same dla wszystkich więc... jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców, dla uczestników którzy jechali przodem i tyłem :D

Marta napisała:
Patrząc na wyniki- widać że w Krakowie zabrakło niestety najlepszych polskich rolkarek - mam nadzieję,że na następnych zawodach frekwencja wśród kobiet będzie już lepsza
-

no to chyba już nie nasza wina???? a tak z ciekawości to kogo masz konkretnie na myśli..????

Awatar użytkownika
S1esh
Posty: 43
Rejestracja: pn czerwca 12, 2006 9:38
Moje rolki: RB Problade 2007, Seba FR1
Jeżdżę od: 02 maja 2004
Lokalizacja: Krakow

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: S1esh » pn maja 05, 2008 9:41

warunki beznadziejne... jednakze czlowiek sie nauczyl duzo ... zwlaszcza wiedza na temat zachowan niektorych ... w takich sytuacjach wychodzi z czlowieka to jaki jest.. dosc doglebnie sie o tym przekonalem na 30 km.

pozdrawiam grupke z ktorą przejechalismy dosc spory odcinek razem do wyjazdu nad wisle w drodze powrotnej

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Cracovia Maraton

Post autor: bayya » pn maja 05, 2008 9:43

Mimbla pisze: Ale czemu w Krakowie zabrakło rolkarek z Poznania? :)
Rolkarki z Poznania ciężko trenują do maratonu w Gdańsku... :twisted:

A tak na serio, to chyba się nawet cieszę, że nie przyjechałam... Kolejny wyścig w deszczu nie należałby do przyjemności :( Nawet nie miałam żadnych kółeczek na deszcz :( Zico, co z moimi Storm Surge'ami :?:

A tak w ogóle co się z tą pogodą ostatnio dzieje :?: :scratch: Na 4 wyścigi, w których jechałam w tym sezonie, 3 były w deszczu lub po mokrym :(
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: krzysztof_plich » pn maja 05, 2008 9:57

bayya pisze: Nawet nie miałam żadnych kółeczek na deszcz :( Zico, co z moimi Storm Surge'ami :?:
:(
8) pada deszczyk, pada równo, a te koła są słabe :twisted: Zico strzepał wszystkich na finiszu w Stradach :twisted: tak więc szkoda kasy :wink:
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: krzysztof_plich » pn maja 05, 2008 10:04

śniadanie mistrza (oscypek w tle :P ) :twisted: serwis mistrza :twisted: i trening :twisted:
Ostatnio zmieniony pn maja 05, 2008 10:07 przez krzysztof_plich, łącznie zmieniany 1 raz.
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: krzysztof_plich » pn maja 05, 2008 10:06

:D dieta czyni cuda :wink: ale bez treningu ani rusz :P
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: zico » pn maja 05, 2008 10:12

S1esh pisze:warunki beznadziejne... jednakze czlowiek sie nauczyl duzo ... zwlaszcza wiedza na temat zachowan niektorych ... w takich sytuacjach wychodzi z czlowieka to jaki jest.. dosc doglebnie sie o tym przekonalem na 30 km.

pozdrawiam grupke z ktorą przejechalismy dosc spory odcinek razem do wyjazdu nad wisle w drodze powrotnej
Dużo takich przypadków niestety jest... I to dokładnie u "dobrych" znajomych, kumpli z teamu. Kiedyś rozpiszę się na ten temat, jako jeden z działów w formie książkowej - oczywiście nie będzie to "najazd", ale relacja jak to było na różnych wyścigach i jakie cyrki się robiły ;)

Slesh - proponuje na kolejny wyścig - zbierz ekipę 3-4 osoby równe tempem i jeździjcie razem grupą. Do imprezy podejdźcie for fun i będzie ok ;)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje”