04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: WOJTEK45 » pn maja 05, 2008 1:47

dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuggggggggggggggggggggggggggggggggooooooooooooooooooterminowa prognoza pogody wskazuje,że 26 kwietnia 2009 roku będzie LAMPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ani kropli deszczu.

I jeszcze jedno, gdzie się kupuje/leasinguje takich ORGANIZATORÓW którzy:

1. zmieniają trase "pod rolkarzy"
2.zmieniają termin "pod rolkarzy"

Jeżeli ktoś wie to prosze o kontakt

Awatar użytkownika
admiral
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 08, 2006 11:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: admiral » pn maja 05, 2008 2:15

Drzastwa pisze:Jechałem z Ambrą :twisted: :twisted: :twisted: a odnosnie tego co napisała Bayya ze jeszcze troche i bede wycinał ambre z PetremCave to mi sie wydaje ze on w debnie wymiekł po paru kilmometrach a ja z ambra jechałem przez ok 30 km wiec wydaje mi sie ze po tej złamanej nodze zanim on dojdzie do siebie to bedzie musiał duzo trenowac zeby gonic krzycha i zico :twisted: :twisted: :twisted:
Dzastwa,
młody jesteś i na szybkich roleczkach śmigasz bardzo krótko... a tu widzę, że fantazja Cię ostro ponosi :twisted: :shock:
Spróbuj pojechać z Ambrakami sam, tak jak wielokrotnie robił to Piotrek i zobaczymy jak długo pozwolą Ci ze sobą jechać... zaznaczam pozwolą.
A te 30 km, które udało Ci się przejechać w bardzo speczyficznych warunkach jeszcze o niczym nie świadczą. :twisted:
Na mecie straciłeś to pierwszego gościa z Ambry ponad 2 min. (to ponad 1 km) :twisted:
Jeszcze wiele misek owsianki i godzin ciężkiej pracy przed Tobą ... i może coś z tego wyjdzie. :twisted:
Chodziaż jak to jeden z Ambraków ostatnio powiedział:
Ciężka praca zabija talent :!: :twisted:
Ostatnio zmieniony pn maja 05, 2008 2:30 przez admiral, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Marek » pn maja 05, 2008 2:21

bayya pisze:
Drzastwa pisze:Jechałem z Ambrą :twisted: :twisted: :twisted: a odnosnie tego co napisała Bayya ze jeszcze troche i bede wycinał ambre z PetremCave to mi sie wydaje ze on w debnie wymiekł po paru kilmometrach a ja z ambra jechałem przez ok 30 km wiec wydaje mi sie ze po tej złamanej nodze zanim on dojdzie do siebie to bedzie musiał duzo trenowac zeby gonic krzycha i zico :twisted: :twisted: :twisted:
PeterCave już się Ciebie boi :D Ambra na pewno też... tylko wstydzą się o tym mówić :twisted: :twisted: :twisted: Nie wspominając już o Marku :twisted:
Najgorsze sa psy co...... :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Marek » pn maja 05, 2008 2:26

admiral pisze:
Drzastwa pisze:Jechałem z Ambrą :twisted: :twisted: :twisted: a odnosnie tego co napisała Bayya ze jeszcze troche i bede wycinał ambre z PetremCave to mi sie wydaje ze on w debnie wymiekł po paru kilmometrach a ja z ambra jechałem przez ok 30 km wiec wydaje mi sie ze po tej złamanej nodze zanim on dojdzie do siebie to bedzie musiał duzo trenowac zeby gonic krzycha i zico :twisted: :twisted: :twisted:
Dzastwa,
młody jesteś i na szybkich roleczkach śmigasz bardzo krótko... a tu widzę, że fantazja Cię ostro ponosi :twisted: :shock:
Spróbuj pojechać z Ambrakami sam, tak jak wielokrotnie robił to Piotrek i zobaczymy jak długo pozwolą Ci ze sobą jechać... zaznaczam pozwolą.
A te 30 km, które udało Ci się przejechać w bardzo speczyficznych warunkach jeszcze o niczym nie świadczą. :twisted:
Na mecie straciłeś to pierwszego gościa z Ambry ponad 2 min. (to ponad 1 km) :twisted:
Jeszcze wiele misek owsianki i godzin ciężkiej pracy przed Tobą ... i może coś z tego wyjdzie. :twisted:
Chodziaż jak to jeden z Amraków ostatnio powiedział:
Ciężka praca zabija talent :!: :twisted:

A najgorsze jest to ze czeka go dopiero ciezka praca :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Toudi » pn maja 05, 2008 2:30

Admirał, to o minutach na kilometr było naprawdę niepotrzebne.
Przemnożyłem swoje minuty (a przy tej liczbie już potrzebowałem kalkulatora) i mam pytanie: Dobre kółka skompensują 20 min? Tylko tyle, bo liczę, że na nowym stroju uszczknę ze 3-4 min. No i z 7-8 na łożyskach mikro. Może rzeczywiście kupię sobie nowy kask, bo mi jeszcze 1-2 min. brakuje. :bom:

A Piotra trochę poniosło. W gruncie rzeczy to przecież fajny koleś. Ważne, że przyjechał, był, zajął dobre miejsce i będzie miał cel, żeby zimą chodzić na salę.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
admiral
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 08, 2006 11:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: admiral » pn maja 05, 2008 2:46

Toudi pisze:Admirał, to o minutach na kilometr było naprawdę niepotrzebne.
Przemnożyłem swoje minuty (a przy tej liczbie już potrzebowałem kalkulatora) i mam pytanie: Dobre kółka skompensują 20 min? Tylko tyle, bo liczę, że na nowym stroju uszczknę ze 3-4 min. No i z 7-8 na łożyskach mikro. Może rzeczywiście kupię sobie nowy kask, bo mi jeszcze 1-2 min. brakuje. :bom:

A Piotra trochę poniosło. W gruncie rzeczy to przecież fajny koleś. Ważne, że przyjechał, był, zajął dobre miejsce i będzie miał cel, żeby zimą chodzić na salę.
Poprostu trzeba go szybko sprowadzić na ziemię :!: :lol:
Jak go ten rozdęty balonik za wysoko uniesie i nie daj Boże spadnie, to może być ciężko. :wink:
D... będzie go bolała bardzo długo i ... nie będzie już chciał przychodzić na salę :P

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Drzastwa » pn maja 05, 2008 3:03

Osoby ktore pisza cos o mnie porpostu sie boja a nie chca tego powiedziec ambra probowała mnie blokowac ale cały czas goniłem tego co ucieka . Chciałbym sie zmierzyc z nimi jeszcze raz ale z kamera na głowie aby to wszytkim udowodnic. Nie jestem za bogaty . Jezdziłem na rolkach rekreacyjnych wszytko przez 8 lat i nauczyłem sie tego sam .(samouk) . PAtrzyłem jak to robia inni i wydaje mi sie ze niektore osoby tego zazdroszcza . To był moj drugi start na 100mm . Skoro Jachu Sz. podszedł do mnie i powiedział mi pare wskazówek po maratonie a sadze ze nie kazemu by to powiedział to i tak duzo dla mnie znaczy . Jestem młody i ciekawy . Chce sie rozwinąc . Robie to co lubie i nie mam zamiaru tego skonczyc . Chciałbym zobaczyc wasza wole walki na maratonach i innych zawodach sportowych bo odemnie to napewno duzo z tym odstajecie .
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: PeterCave » pn maja 05, 2008 3:10

Drzastwa pisze:Osoby ktore pisza cos o mnie porpostu sie boja a nie chca tego powiedziec ambra probowała mnie blokowac ale cały czas goniłem tego co ucieka . Chciałbym sie zmierzyc z nimi jeszcze raz ale z kamera na głowie aby to wszytkim udowodnic. Nie jestem za bogaty . Jezdziłem na rolkach rekreacyjnych wszytko przez 8 lat i nauczyłem sie tego sam .(samouk) . PAtrzyłem jak to robia inni i wydaje mi sie ze niektore osoby tego zazdroszcza . To był moj drugi start na 100mm . Skoro Jachu Sz. podszedł do mnie i powiedział mi pare wskazówek po maratonie a sadze ze nie kazemu by to powiedział to i tak duzo dla mnie znaczy . Jestem młody i ciekawy . Chce sie rozwinąc . Robie to co lubie i nie mam zamiaru tego skonczyc . Chciałbym zobaczyc wasza wole walki na maratonach i innych zawodach sportowych bo odemnie to napewno duzo z tym odstajecie .
Niczego nie musisz udowadniać! Trenuj, trenuj, bo zapał masz i niejednemu możesz w przyszłości skopać jeszcze tyłek.
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: zico » pn maja 05, 2008 3:17

No młody Drzastwa pojechał z grubej rury - i tutaj na forum, jak i na wyścigu :mrgreen:

Akurat wierzę, co do jego gonienia uciekających, bo sam z nim trenuje i widzę, co potrafi młodzian zrobić. I to jest duża zaleta. Jednak, co do wypowiedzi to już nie skomentuje, bo chłopak młody jest i często wypowiada się szybciej niż myśli - kto go dobrze zna, to doskonale o tym wie :D

Bądź, co bądź jak na jego pierwszy wyścigowy maraton (zaznaczam: pierwszy wyścigowy maraton) pojechał bardzo dobrze i nawet strategicznie nieźle walnął. Chłopak jednak czasami słucha na treningach, ale jak już pojedzie w wyścigu to zupełnie inny gość - tutaj wiele pokazał od siebie. I nie wszyscy wiedzą, ale ktoś go nawet próbował siłowo wyrzucić z grupy - to już dla wtajemniczonych. Wiadomo, nie wszystko można napisać, ale jak już tak daleko poszło, to trzeba zauważać pewne niesympatyczne elementy, którym musiał się młody Drzastwa przeciwstawić. I na koniec ulubione powiedzenie - Drzastwa jeździj tj. jeździsz, ale jak piszesz na forum to już nie pal więcej tego zielska :mrgreen:
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
admiral
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 08, 2006 11:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: admiral » pn maja 05, 2008 3:20

Drzastwa pisze:Osoby ktore pisza cos o mnie porpostu sie boja a nie chca tego powiedziec ambra probowała mnie blokowac ale cały czas goniłem tego co ucieka . Chciałbym sie zmierzyc z nimi jeszcze raz ale z kamera na głowie aby to wszytkim udowodnic. Nie jestem za bogaty . Jezdziłem na rolkach rekreacyjnych wszytko przez 8 lat i nauczyłem sie tego sam .(samouk) . PAtrzyłem jak to robia inni i wydaje mi sie ze niektore osoby tego zazdroszcza . To był moj drugi start na 100mm . Skoro Jachu Sz. podszedł do mnie i powiedział mi pare wskazówek po maratonie a sadze ze nie kazemu by to powiedział to i tak duzo dla mnie znaczy . Jestem młody i ciekawy . Chce sie rozwinąc . Robie to co lubie i nie mam zamiaru tego skonczyc . Chciałbym zobaczyc wasza wole walki na maratonach i innych zawodach sportowych bo odemnie to napewno duzo z tym odstajecie .
a balonik... rośnie i rośnie i... :wink:

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Drzastwa » pn maja 05, 2008 3:26

Niechce sie wypowiadac i robić zamieszania . Powiem tyle jestem z siebie zadowolony i bede dalej jezdził i trenował aby byc najlepszym . Jesli ktos sadzi ze mi nie wyjdzie, trudno to jego zdanie ale ja mam jakis cel, a nie tylko siłownia i odzywki . Za du-zo-pa-ku-jesz-za-ma-ło-głów-ku-jesz. W tajemniczeni wiedza . :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: WFH » pn maja 05, 2008 3:33

Drzastwa pisze:Osoby ktore pisza cos o mnie porpostu sie boja a nie chca tego powiedziec ambra probowała mnie blokowac ale cały czas goniłem tego co ucieka . Chciałbym sie zmierzyc z nimi jeszcze raz ale z kamera na głowie aby to wszytkim udowodnic.
Nie wiem tylko co by mieli za interes, żeby nie dogonić pierwszego...
A poza tym nie myśl, że w peletonie ktoś będzie Ci robił miejsce. To jest walka.
A ogólnie widzę dużo ciekawych komentarzy :twisted:
Do zobaczenia na kolejnych zawodach.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: WFH » pn maja 05, 2008 3:34

bayya pisze: Jeszcze trochę potrenujesz i razem z PeteremCavem będziecie częstą przyczyną porażek Ambry :twisted: :twisted: :twisted:
Z pewnością zawodnicy Ambry nie mogą się już tego doczekać.
Podsumujemy po sezonie :twisted: :twisted: :twisted:

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: Drzastwa » pn maja 05, 2008 3:35

Ambra nie koniecznie musi zawsze wygrywac . Trzeba patrzec bo rywalizacja robi sie coraz ciekawsza :twisted:
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 04.05. Krakow Maraton trasa, opis, zdjecia

Post autor: zico » pn maja 05, 2008 3:37

WFH pisze:Podsumujemy po sezonie :twisted: :twisted: :twisted:
Mówi prawdę! Barman polać :browar:
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje”