Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: zico » wt października 27, 2009 4:37

W załączniku przesyłam wyniki końcowe Długodystansowego Pucharu Polski Powerslide -> http://www.wrotkarstwo.pl/wp-content/uploads/ppp.xls
Cykl był z pewnością udany, wzięło w nim udział wielu zawodników.
Po raz pierwszy staraliśmy się połączyć w całość największe imprezy długodystansowe w Polsce - z pewnością nie było idealnie, ale wierzymy, że z czasem będzie coraz lepiej.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo.
Liczymy, że w kolejnych latach cykl będzie gromadził coraz więcej uczestników i że na stałe będzie obecny w naszym wrotkarskim światku.

Wielkie podziękowania dla firmy Powerslide, bez której cykl z pewnością nie doszedłby do skutku.

Pozdrawiam
Bartosz Pisarek
PZSW
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: Piotr B » wt października 27, 2009 5:13

po klasyfikacjach widać ile osób startowało w imprezach rolkarski w Polsce.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: WFH » wt października 27, 2009 5:18

Piotr B pisze:po klasyfikacjach widać ile osób startowało w imprezach wrotkarski w Polsce.
Trzeba by jeszcze doliczyć imprezy dla klubów takie jak np. Uliczne i Torowe MP. Z pewnością suma zawodników, którzy wystartowali chociaz raz w zawodach to ponad 1000. Dużo czy mało? Nieważne. Trzeba dążyć do tego, żeby za 2-3 lata było przynajmniej dwa razy tyle. I uważam, że jest to realne.

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: michał1990 » śr października 28, 2009 12:10

Warto odnotowac pozostale wyscigi dla rolkarzy jak np Mała Dylewska, 70km wokol Blon czy zawody w Ciechanowicach. Zawsze statystyki ida w gore:D
Pozdrawiam
Michał Machowski

Nightskating Warszawa (www.nightskating.waw.pl)
Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater
Rollschool - szkoł jazdy na rolkach i wrotkach (www.rollschool.pl)
Rolkowa MapaWarszawy - www.rolkowamapa.pl


Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: WFH » śr października 28, 2009 8:26

michał1990 pisze:Warto odnotowac pozostale wyscigi dla rolkarzy jak np Mała Dylewska, 70km wokol Blon czy zawody w Ciechanowicach. Zawsze statystyki ida w gore:D
Niby tak, ale większość startujacych w tych wyścigach brała także udział w innych, zaliczanych do klasyfikacji.

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: Luzak19:57 » czw października 29, 2009 1:12

zico pisze:W załączniku przesyłam wyniki końcowe Długodystansowego Pucharu Polski Powerslide -> http://www.wrotkarstwo.pl/wp-content/uploads/ppp.xls
Cykl był z pewnością udany, wzięło w nim udział wielu zawodników.
Po raz pierwszy staraliśmy się połączyć w całość największe imprezy długodystansowe w Polsce - z pewnością nie było idealnie, ale wierzymy, że z czasem będzie coraz lepiej.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo.
Liczymy, że w kolejnych latach cykl będzie gromadził coraz więcej uczestników i że na stałe będzie obecny w naszym wrotkarskim światku.

Wielkie podziękowania dla firmy Powerslide, bez której cykl z pewnością nie doszedłby do skutku.

Pozdrawiam
Bartosz Pisarek
PZSW
OK.
A może Ktoś zna odpowiedź na pyt.:
"Dlaczego zawodnikom startującym w 7.ROZTOCZE INLINE SKATE MARATON (Tomaszów Lubelski) zajmującym miejsca 17-22 nie przyznano punktów w PPP 2009 :?: :?: :?: :wink:
Pozdr.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: WFH » czw października 29, 2009 4:15

Jedynym powodem jest to, że zgodnie z protokołem osoby te nie ukończyły maratonu( tan nie mają wyników). Być może było inaczej, ale musimy się opierać na oficjalnych źródłach. Moge jedynie przeprosić, ale nie na wszystko mamy wpływ.

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: Luzak19:57 » czw października 29, 2009 6:21

WFH pisze:Jedynym powodem jest to, że zgodnie z protokołem osoby te nie ukończyły maratonu( tan nie mają wyników). Być może było inaczej, ale musimy się opierać na oficjalnych źródłach. Moge jedynie przeprosić, ale nie na wszystko mamy wpływ.
ALEŻ JA SIĘ NIE GNIEWAM :!: :!: :!: :wink:

CZY TO JEST OFICJALNE STANOWISKO ORGANIZATORÓW 7.ROZTOCZE INLINE SKATE MARATON :?:
Pozdro.
P.S. Poproszę o szybką odpowiedź, ponieważ w w swojej "dokumentacji" muszę zrobić "porządek" :!:
(tzn. odesłać dyplom i statuetkę; wygrane głośniki przekazałem na inny cel, więc ich nie zwrócę :wink: ).
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: WFH » czw października 29, 2009 8:45

Luzak19:57 pisze:
WFH pisze:Jedynym powodem jest to, że zgodnie z protokołem osoby te nie ukończyły maratonu( tan nie mają wyników). Być może było inaczej, ale musimy się opierać na oficjalnych źródłach. Moge jedynie przeprosić, ale nie na wszystko mamy wpływ.
ALEŻ JA SIĘ NIE GNIEWAM :!: :!: :!: :wink:

CZY TO JEST OFICJALNE STANOWISKO ORGANIZATORÓW 7.ROZTOCZE INLINE SKATE MARATON :?:
Pozdro.
P.S. Poproszę o szybką odpowiedź, ponieważ w w swojej "dokumentacji" muszę zrobić "porządek" :!:
(tzn. odesłać dyplom i statuetkę; wygrane głośniki przekazałem na inny cel, więc ich nie zwrócę :wink: ).
Ja nie byłem organizatorem, więc trudno mi powiedzieć jakie jest oficjalne stanowisko. Licząc klasyfikacje kierowałem się wyłącznie protokołem.
Tak czy inaczej mam pytanie - czy Wy ukończyliście maraton czy po prostu sklasyfikowali Was w kolejności jakiej jechaliście i nie dali Wam ukończyć? To istotna sprawa, która może pomóc uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: Luzak19:57 » czw października 29, 2009 9:59

WFH pisze:
Luzak19:57 pisze:
WFH pisze:Jedynym powodem jest to, że zgodnie z protokołem osoby te nie ukończyły maratonu( tan nie mają wyników). Być może było inaczej, ale musimy się opierać na oficjalnych źródłach. Moge jedynie przeprosić, ale nie na wszystko mamy wpływ.
ALEŻ JA SIĘ NIE GNIEWAM :!: :!: :!: :wink:

CZY TO JEST OFICJALNE STANOWISKO ORGANIZATORÓW 7.ROZTOCZE INLINE SKATE MARATON :?:
Pozdro.
P.S. Poproszę o szybką odpowiedź, ponieważ w w swojej "dokumentacji" muszę zrobić "porządek" :!:
(tzn. odesłać dyplom i statuetkę; wygrane głośniki przekazałem na inny cel, więc ich nie zwrócę :wink: ).
Ja nie byłem organizatorem, więc trudno mi powiedzieć jakie jest oficjalne stanowisko. Licząc klasyfikacje kierowałem się wyłącznie protokołem.
Tak czy inaczej mam pytanie - czy Wy ukończyliście maraton czy po prostu sklasyfikowali Was w kolejności jakiej jechaliście i nie dali Wam ukończyć? To istotna sprawa, która może pomóc uniknąć takich sytuacji w przyszłości.
Sprawa "prosta jak drut" :wink:
Po 1.46.38,3 (ostatni zmierzony czas) myślę, że Wszyscy mieli "dosyć tej imprezy"(zimno, mokro, leje, "żarełko" stygnie)
oprócz 6-ciu GOŚCI, NIE PĘKAJĄCYCH, tylko jadących dalej. Każdy z Nas musiał ukończyć KOLEJNE okrążenie i "PO ZAWODACH".
Jeżeli nie można było kontynuować zawodów (limit czasu 2,5h) z "powodów obiektywnych", to wystarczyło w wynikach
czasów końcowych dopisać sklasyfikowany, zabrakło ... okrążeń do końca.(tak jak np. w F1; last to go ...- przykład "Klient" jest 3-ci; Pierwszy zdublował go 3x (dalej już nie jedzie). "Pudło" dla "trzeciego" last to go 3, szampan, puchar i 6pkt. (chyba) do klasyfikacji ogólnej.
ALE CO JA TAM WIEM :!: :wink:
Pozdro.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

bj43
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pn lipca 28, 2008 7:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: bj43 » pt października 30, 2009 5:05

Coś złego dzieje się z tą imprezą. Jeśli limit czasu był 2:30, a nie 1:45, to nie było powodu do przerywania zawodów. Deszczyk to żaden powód, a regulamin obowiązuje obie strony. W moim przekonaniu, organizatorzy okazali w ten sposób lekceważący stosunek do słabszych uczestników imprezy. W zeszłym roku było podobnie. Jest to sygnał, że rolkarze o czasach powyżej 1:45 na dystansie 42 km są niemile widziani w Tomaszowie Lubelskim. Intrygująca sprawa, tym bardziej, że impreza odbywała się pod patronatem PZSW.
Pozdrawiam.

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: WOJTEK45 » pt października 30, 2009 6:32

Luzak19:57 pisze:
WFH pisze: Sprawa "prosta jak drut" :wink:
Po 1.46.38,3 (ostatni zmierzony czas) myślę, że Wszyscy mieli "dosyć tej imprezy"(zimno, mokro, leje, "żarełko" stygnie)
W Krakowie było 3,5 st. padał deszcz, 70 km i nikt nie miał `'dosyć"
A propozycje wydłużenia zawodów do 100 km wskazują wręcz na mały "niedosyt"

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: WFH » pt października 30, 2009 10:05

bj43 pisze:Coś złego dzieje się z tą imprezą. Jeśli limit czasu był 2:30, a nie 1:45, to nie było powodu do przerywania zawodów. Deszczyk to żaden powód, a regulamin obowiązuje obie strony. W moim przekonaniu, organizatorzy okazali w ten sposób lekceważący stosunek do słabszych uczestników imprezy. W zeszłym roku było podobnie. Jest to sygnał, że rolkarze o czasach powyżej 1:45 na dystansie 42 km są niemile widziani w Tomaszowie Lubelskim. Intrygująca sprawa, tym bardziej, że impreza odbywała się pod patronatem PZSW.
W związku z tym proponuje spalić PZSW, bo jego działanie przynosi same szkody :evil:

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: michał1990 » pt października 30, 2009 10:28

bj43 pisze:Coś złego dzieje się z tą imprezą. Jeśli limit czasu był 2:30, a nie 1:45, to nie było powodu do przerywania zawodów. Deszczyk to żaden powód, a regulamin obowiązuje obie strony. W moim przekonaniu, organizatorzy okazali w ten sposób lekceważący stosunek do słabszych uczestników imprezy. W zeszłym roku było podobnie. Jest to sygnał, że rolkarze o czasach powyżej 1:45 na dystansie 42 km są niemile widziani w Tomaszowie Lubelskim. Intrygująca sprawa, tym bardziej, że impreza odbywała się pod patronatem PZSW.
źle to odbierasz.
Organizatorzy chciali zachecic Was do szybszej jazdy i pobicia zyciowek;D
Pozdrawiam
Michał Machowski

Nightskating Warszawa (www.nightskating.waw.pl)
Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater
Rollschool - szkoł jazdy na rolkach i wrotkach (www.rollschool.pl)
Rolkowa MapaWarszawy - www.rolkowamapa.pl


Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: Puchar Polski Powerslide 2009 - wyniki

Post autor: Luzak19:57 » pt października 30, 2009 10:43

"Rozpętałem" dyskusję więc muszę ją czym prędzej zakończyć.
1. Moje zakończenie zawodów w T.L. jest sprawą otwartą, nie podlegającą przedawnieniu :wink:
2. To wszystko przez te "głupie 0" w klasyfikacji PPP2009.
3. Z tej imprezy na pewno nie zapomnę:
- zaangażowania Organizatorów "in +",
- gościnności zespołu Makondo, Który pomimo mojego spóźnienia na start (prawda Monika ?), dał się
dogonić, wyprzedzić i zdublować :wink:
- Znajomych, których tam poznałem (także wśród Org.)
- autokaru, w którym podróżowało 3 pokolenia "FANATYKÓW ROLKARSTWA" a wśród Nich WFH (niewątpliwy GURU dla
najmłodszych).(Jeszcze raz DZIĘKI za podwózkę)
- Małżeństwa z "Dzieciakami", które podwiozło mnie pod dom mimo, że nie było Im to "po drodze"
- ..... wystarczy jak na jedną imprezę.
4. Jeżeli termin następnych zawodów (2010) nie będzie kolidował z innymi imprezami to będę;
5.I na zakończenie pytanie retoryczne : Czy osoby, które ze "względów obiektywnych" ukończyły 1/2 maratonu,
ukończyły pełny maraton :?: :wink:
"I znowu nic nie rozumiem, ale tym razem tego się trzymam (bez przypominania) :wink: " Amen.

Pozdro.

P.S. A teraz się wyciszamy :!: Niech "NASI ZMARLI" Widzą, że Wszystko jest OK.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”