II Maraton Sierpniowy 2010 - film

Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

II Maraton Sierpniowy 2010 - film

Post autor: zico » pn listopada 08, 2010 4:07

Wraz z "petycją":

"Szanowni Państwo

II Maraton Sierpniowy już za nami. Chcielibyśmy jednak by wspomnienia tego wyjątkowego wydarzenia towarzyszyły Państwu jeszcze przez długi czas. Dlatego przekazujemy do Państwa dyspozycji galerię zdjęć oraz film upamiętniający tegoroczne zawody.
Film i zdjęcia dostępne są dla każdego na stronie internetowej www.maratonsierpniowy.pl. Maraton pozostaje imprezą non profit dlatego pobieranie zdjęć i filmu jest bezpłatne. Jednak Maraton nigdy by się nie odbył gdyby nie wsparcie sponsorów, i instytucji publicznych. Każdej edycji zawodów towarzyszy więc akcja Solidarni dla Was wspierająca ciekawe i ważne społecznie idee. W tym roku poświęcona ona była wsparciu rewitalizacji i odbudowy historycznego żaglowca Generał Zaruski.
To szczególna akcja warta wsparcia nie tylko z powodów historycznych, ale także ze względu na fakt, iż jednostka ta będzie służyć wielu pokoleniom jako szkoła pod żaglami – również dla osób niepełnosprawnych.
Maraton Sierpniowy zrodził się z wiary, że marzenia się spełniają. Ta sama wiara przyświeca realizatorom projektu „Generał Zaruski”. Dlatego zapraszamy do wsparcia tej akcji poprzez dobrowolne wpłaty na podane niżej konto. Liczy się każda wpłacona złotówka. Dla najbardziej hojnych darczyńców przewidujemy specjalne podziękowania w formie płyt z szantami.
„Generał Zaruski”
Bank Millenium 84116022020000000119096280

Więcej informacji na temat projektu rewitalizacji jachtu Generał Zaruski na stronie www.zaruski.pl.

Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Z wyrazami szacunku

Wojciech Hartung
Maraton Sierpniowy"


Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.”