Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Kraków - Nie tylko dla Orłów, 70km wokół Błoń. Historia oraz najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 13
Rejestracja: pt września 05, 2008 11:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: Pantera » ndz października 25, 2009 1:52

Ale ,to sprawdzone,że jest chęć imponowania kobiecie,dziewczynie,chłopakowi..:-)
lepsze wyniki uzyskuje się przy takim dopingu...;-) Zresztą jeżeli są igrzyska,walka,to i publiczność,
gloria ,chwała ...to na pewno cieszy ,każdego. i mobilizuje stale do większych sukcesów ,
a mówienie,że chce się sprawdzić siebie,to tylko dla siebie...;-)
Dużo sukcesów.
Ostatnio zmieniony ndz października 25, 2009 5:00 przez Pantera, łącznie zmieniany 2 razy.
pięknie...;-)

Awatar użytkownika
Clapper
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 181
Rejestracja: czw sierpnia 24, 2006 3:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bytów

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: Clapper » ndz października 25, 2009 4:54

Pantera pisze:" Jest wyscig i tyle.Moze niektorzy opowiadaja zonom dziewczynom i kochankom ile to nie polkneli km ? "

Ale ,to sprawdzone,że jest chęć imponowania kobiecie,dziewczynie,chłopakowi..:-)
lepsze wyniki uzyskuje się przy takim dopingu...;-) Zresztą jeżeli są igrzyska,walka,to i publiczność,
gloria ,chwała ...to na pewno cieszy ,każdego. i mobilizuje stale do większych sukcesów ,
a mówienie,że chce się sprawdzić siebie,to tylko dla siebie...;-)
Dużo sukcesów.
żarówkę wynalazł Edison, wzmacniacz- Tihobzdonov, a tłumik- Gromkopierdov

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: Piotr B » ndz października 25, 2009 8:47

no dobrze, ale powiedz Zbyszek dlaczego Clapper?

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: WOJTEK45 » pn października 26, 2009 5:54

serce jak dzwon

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: ALAN54 » pn października 26, 2009 7:42

Żarówkę wynalazł Żarówkov albo Ciemniak :D :D :D :D :D :D :D :D

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: Toudi » pn października 26, 2009 1:03

Niech będzie 100, to wreszcie zrobię 70.

Myślę też, że łatwiej byłoby mi o mobilizację, jeśli zawody odbywałyby się we wrześniu, żeby przerwa pomiędzy Orłami a innymi startami była krótsza.

Mam nadzieję, że to dotyczy większej liczby uczestników.
Pozdrawiam
Piotr

bj43
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pn lipca 28, 2008 7:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: bj43 » pn października 26, 2009 1:53

Toudi pisze:Niech będzie 100, to wreszcie zrobię 70.

Myślę też, że łatwiej byłoby mi o mobilizację, jeśli zawody odbywałyby się we wrześniu, żeby przerwa pomiędzy Orłami a innymi startami była krótsza.

Mam nadzieję, że to dotyczy większej liczby uczestników.
Popieram pomysł przesunięcia tej imprezy na wrzesień. W tym roku we wrześniu były zajęte dwa weekendy: 12/13 (Ciechowice, Roztocze, Pilzno, Reitwein) i 19/20 (Berlin). Poza tym, wrzesień znany jest ze stabilnej pogody.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Clapper
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 181
Rejestracja: czw sierpnia 24, 2006 3:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bytów

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: Clapper » wt października 27, 2009 9:03

Piotr B pisze:no dobrze, ale powiedz Zbyszek dlaczego Clapper?
to z racji mojego sposobu finiszowania nie tylko w Berlinie

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: Piotr B » wt października 27, 2009 10:57

bj43 pisze:
Toudi pisze:Niech będzie 100, to wreszcie zrobię 70.

Myślę też, że łatwiej byłoby mi o mobilizację, jeśli zawody odbywałyby się we wrześniu, żeby przerwa pomiędzy Orłami a innymi startami była krótsza.

Mam nadzieję, że to dotyczy większej liczby uczestników.
Popieram pomysł przesunięcia tej imprezy na wrzesień. W tym roku we wrześniu były zajęte dwa weekendy: 12/13 (Ciechowice, Roztocze, Pilzno, Reitwein) i 19/20 (Berlin). Poza tym, wrzesień znany jest ze stabilnej pogody.
niech bedzię zawsze tydzień po MBerlińskim!

Awatar użytkownika
Mrmysterious
Air Force One
Posty: 128
Rejestracja: pt marca 07, 2008 10:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: Mrmysterious » wt czerwca 22, 2010 3:27

Mam zaszczyt w imieniu URZĘDU MIASTA KRAKOWA i Wydziału Sportu i Inicjatyw Społecznych zaprosić Was na tegoroczną edycje biegu na rolkach
"Nie tylko dla Orłów" 70 km wokoło Krakowskich Błoń (20 okrążeń)

Termin wybraliśmy w porozumieniu i uzgodnieniu (najlepszego/najkorzystniejszego) z Polskim Związkiem Sportów Wrotkarskich na
9-10 Października 2010
(możliwy był pierwszy week-end Października, lecz niestety jest już impreza baloniarska na błoniach)

Włodarze Krakowscy są Nam rolkarzom bardzo przychylni i dołożą wszelkich starań by tegoroczna edycja przyćmiła swym blaskiem poprzednią jakże już wspaniałą i profesjonalnie zorganizowaną.

Odbędzie się olbrzymia ilość imprez towarzyszących jak :

- Otwarty dzień "Rolkowania Krakowskiego" gdzie każdy będzie mógł skorzystać z fachowej porady, spróbować jazdy na różnych rolkach pod okiem instruktorów wrotkarstwa wypożyczając darmowo różne modele wrotek dzięki White Sports i wszystkim chętnym, którzy zechcą także pomóc udostępniając swe rolki.

- Biegi na rolkach na kilku dystansach dla dzieci i młodzieży

- Zawody Freestyle Slalom, które sa już zgłoszone w Międzynarodowej Federacji WSSA do pucharu Świata, jako "StarterEvent"
http://www.worldslalomseries.com/events/

Dokładne dane co do imprez jak godziny startów danego eventu zostaną w dość szybkim terminie oczywiście podane.

Na dzień dzisiejszy z uwagi na niezgodność co do terminu tejże imprezy i częsci osób przychylających się by była to sobota, a drugiego lobby optującego za niedzielą mamy serdeczną prośbę byście byli tak uprzejmi wzieli udział w ankiecie i zagłosowali na dzień dla Was najkorzystniejszy.

Sobota 9 Październik 2010
Niedziela 10 Październik 2010

(Wieczorem znajdzie się tutaj sonda, która Admin zamieści)

Planujcie sobie już jednak bezwzględnie drugi week-end Październikowy 9-10 w Krakowie.

Przybywajcie tłumnie wraz ze swoimi pociechami, rodzicami, dziadkami, rodzinami, przyjaciółmi, gdyż zapowiada się naprawdę wspaniały week-end Wrotkarski w Krakowie z licznymi atrakcjami obfitującymi z dużą ilością nagród i prezentów jak i oczywiście wyjątkowymi ręcznie robionymi w pracowni "Aniołkarskarskiej"medalami przez Dziadka pomysłodawcę i wieloletniego organizatora "70 nie tylko dla Orłów"
zycze wiatru w plecy ... ;-)

www.KKSW-KRAK.pl

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: Piotr B » śr czerwca 23, 2010 7:57

Jeśli anioły czuwają nad 70 w Krakowowie to mamy gwarancję super atmosfery i pięknej pogody. A jesli jeszcze dodamy do tego przychylność włodarzy miasta(czytaj pieniądze) to pewnie warto będzie walczyć.......

Awatar użytkownika
Clapper
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 181
Rejestracja: czw sierpnia 24, 2006 3:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bytów

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: Clapper » śr czerwca 23, 2010 10:38

Piotr B pisze:Jeśli anioły czuwają nad 70 w Krakowowie to mamy gwarancję super atmosfery i pięknej pogody. A jesli jeszcze dodamy do tego przychylność włodarzy miasta(czytaj pieniądze) to pewnie warto będzie walczyć.......
z tą pogodą masz racje, bo między Katowicami a Krakowem leżał w ubr śnieg, a w Krakowie już nie, było tylko deszczowo, ale za to aż 4 stopnie w chwili startu.
Termin lepszy (chociaż klimat się ocieplka i....może być śnieg)...jestem zdecydowaniw za sobotą, by odpocząć w Krakowie po popołudniowych zawodach i spokojnie wrócić przez Polskę w niedzielę.
ZZ

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: marek_katowice » śr czerwca 23, 2010 10:48

Na 3 edycje 2 razy startowałem i zawsze było mokrooo ale i tak przyjadę. Medal od Dziadka medalem kultowym.
:D
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Krakowski Bieg na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów

Post autor: Krzysztof » śr czerwca 23, 2010 10:09

Świetna wiadomość !!!!!

"Nie tylko dla orłów" to impreza dla twardzieli i kandydatów na twardzieli :wink: a jak będzie sucho i słonecznie to dla wszystkich.
Mrmysterious pisze: - Otwarty dzień "Rolkowania Krakowskiego" gdzie każdy będzie mógł skorzystać z fachowej porady, spróbować jazdy na różnych rolkach pod okiem instruktorów wrotkarstwa wypożyczając darmowo różne modele wrotek dzięki White Sports i wszystkim chętnym, którzy zechcą także pomóc udostępniając swe rolki.
Patrząc na ostatnie fotki jakie zamieściłeś, to różnorodność butów jest zapewniona (choć kółka to pewnie trzeba przynieść własne) :D

Osobiście jestem za niedzielą
Clapper pisze:..jestem zdecydowanie za sobotą, by odpocząć w Krakowie po popołudniowych zawodach i spokojnie wrócić przez Polskę w niedzielę.
Można intensywnie odpoczywać w sobotę, byle w niedzielę mieć jeszcze ochotę i siłę na założenie rolek :)
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków "Nie tylko dla Orłów" 70km wokół Błoń. Historia oraz najświeższe informacje.”