Mallnow 14.04.2007

Niemcy. Berlin City Nacht - sprint 10km, 25km von Berlin, XRace, Halbmarathon - Półmaraton 21km, Marathon - Maraton 42km. Geierswalde, Oder Cup, Lebus i wiele, wiele innych. Historia oraz najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » wt kwietnia 17, 2007 12:04

Ariel pisze:Czy "Gralzik" to nowy pseldonim PeterCave'a?
Już mnie różnie Niemcy nazywali :lol:
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Toudi » wt kwietnia 17, 2007 1:00

Piotr B pisze:
MaciejSz pisze:Mój debiut na rolkach, było bardzo fajnie :D . Często biegam na małych zawodach i taka atmosfera jak w Mallnow całkiem mi odpowiada. Szkoda że mieszkam tak daleko... :cry:
2 pak sobotnio niedzielny był świetnym pomysłem!
Maciek,
wykorzystaliscie jedyna taką okazję w roku!
Na przykładzie Mallnow bardzo dobrze widać jak niewielki nakład finasowo-organizacyjny jest potrzebny do zorganizowania zawodów np. biegowych lub rolkarskich. W Debnie (może gdzieś też) zawody biegowe w tej formule sa juz organizowane (np. rozlosowywane nagrody: miód od zaprzyjaźninego pszczelarza, wędzonka lub proszek dla żony) dla typowych amatorów.
Napiszę jeszcze, że już mam pomysł na podobne zawody rolkarskie bez pompy i fanfar.
Ja z chęcią znów przywiozę kilka latawców dla nieletnich uczestników dla zachęty.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
MaciejSz
Posty: 42
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 2:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MaciejSz » pt kwietnia 20, 2007 11:04

Piotr B pisze:
MaciejSz pisze:Mój debiut na rolkach, było bardzo fajnie :D . Często biegam na małych zawodach i taka atmosfera jak w Mallnow całkiem mi odpowiada. Szkoda że mieszkam tak daleko... :cry:
2 pak sobotnio niedzielny był świetnym pomysłem!
Maciek,
wykorzystaliscie jedyna taką okazję w roku!
Na przykładzie Mallnow bardzo dobrze widać jak niewielki nakład finasowo-organizacyjny jest potrzebny do zorganizowania zawodów np. biegowych lub rolkarskich. W Debnie (może gdzieś też) zawody biegowe w tej formule sa juz organizowane (np. rozlosowywane nagrody: miód od zaprzyjaźninego pszczelarza, wędzonka lub proszek dla żony) dla typowych amatorów.
Napiszę jeszcze, że już mam pomysł na podobne zawody rolkarskie bez pompy i fanfar.
No okazja nam się udała :D .
W Toruniu mamy sporo takich imprez (biegowych) robionych małym kosztem dla amatorów. Top Cross Torunia korzysta z gościności dyrektora liceum (są szatnie i miejsce na biuro - zawody 12x do roku), Cross Łubianka- tam biega wójt i załatwia szatnie, kiełbachę na ognisko i drobiazgi do losowania (też 12 x do roku). W Toruniu jeden z biegaczy zarządza szkołą językową i np. w marcu odbyło się losowanie kursu języka angielskiego wśród uczestników (biegło ok. 80 osób :) . )
Możliwości jest sporo...
alias mesz78

Gdańsk 2007 - 1:45

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » pt kwietnia 20, 2007 11:17

Maciek, a w Toruniu jedziesz czy biegniesz?

Awatar użytkownika
MaciejSz
Posty: 42
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 2:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń

Post autor: MaciejSz » pt kwietnia 20, 2007 12:53

Toruń jadę!
Na pętelce po wioskach biegam 15 km na 3V wiec będe miał świeże wrażenia z trasy maratonu.
alias mesz78

Gdańsk 2007 - 1:45

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy - zawody, historia, zdjęcia oraz najświeższe informacje.”