2007 Junior & Cadets European Championships, Heerde, NED

Mistrzostwa Europy - historia, dyskusje, wyniki, zdjęcia.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
wer...
Posty: 12
Rejestracja: sob kwietnia 28, 2007 11:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Post autor: wer... » sob lipca 14, 2007 12:24

Sapacz pisze:Sztafeta kadetów awansowała do finału w którym miała niepszyjemną sytułacje... ostatecznie zajęła ostatecznie 5 miejsce.
Mozna widziec jaka konkretnie nieprzyjemna sytuacje ??

Awatar użytkownika
Sapacz
Posty: 29
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 9:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sapacz » sob lipca 14, 2007 9:16

Mozna widziec jaka konkretnie nieprzyjemna sytuacje ??[/quote]
Upadek sztafet Belgijskiej tuż przed "nami"... Bedzie widać na video...(strona ME)

Awatar użytkownika
wer...
Posty: 12
Rejestracja: sob kwietnia 28, 2007 11:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Post autor: wer... » sob lipca 14, 2007 7:16

Aha dziekuje za informacje :roll:

kiewicz
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 139
Rejestracja: wt października 25, 2005 6:39
Jeżdżę od: 02 sty 2005
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kiewicz » pn lipca 16, 2007 12:57

Sapacz pisze: Bedzie widać na video...(strona ME)
http://www.skatepodium.com/Video/TV/0000039
Video już jest ^ ale nie działa :( przynajmniej u mnie.

Awatar użytkownika
Marta
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 224
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marta » pn lipca 16, 2007 1:04

neo_piotr pisze:
Sapacz pisze: Bedzie widać na video...(strona ME)
http://www.skatepodium.com/Video/TV/0000039
Video już jest ^ ale nie działa :( przynajmniej u mnie.
U mnie też nie działa
Znowu rolki :)

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Krzysztof » pn lipca 16, 2007 2:38

Na dole jest instrukcja obsługi :
Je bent niet ingelogd. Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn. Klik hier als je wilt registreren. :D
Jedyne zrozumiałe dla mnie słowo to registeren. Co też należy uczynić.

A później
De registratie is gelukt een email is verstuurd naar (tu podany adres e-mail) met instructies om uw account te activeren.

Reszta informacji w otrzymanym mail'u :D

kiewicz
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 139
Rejestracja: wt października 25, 2005 6:39
Jeżdżę od: 02 sty 2005
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kiewicz » pn lipca 16, 2007 2:42

rejestracja wymagana do komentowania ...

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn lipca 16, 2007 3:34

Niezle wyniki wsrod kadetek takze ostatniego dnia na ulicy, czemu nie jechala sztafeta(kadetek?).Bardzo dobry takze wystep Artura Nogala na 500m, no ichyba upadek Daniela Gwadery?W maratonie musialy sie dziac ciekawe rzeczy-dwoch bardzo mocnych Wlochow zdyskwalifikowanych...
Co do klasyfikacji medalowej to ogromna dominacja Wlochow i fatalny(jak na nich) wystep Francuzow...

Awatar użytkownika
Sapacz
Posty: 29
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 9:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sapacz » pn lipca 16, 2007 4:01

Sztafeta kadetek nie jechała z powodu bardzo mocnego upadku Martyny Oficjalskiej pierwszego dnia(została zabrana do szpitala). A Daniel Gwadera upadł na 500m.

witomazur
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 214
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 8:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Duszniki Zdroj

Post autor: witomazur » pn lipca 16, 2007 4:13

Sztafeta kadetek nie wystartowala poniewaz w wyscigu na eliminacje Martyna Oficjalska zaliczyla upadek,miala podejrzenie wstrzasniecia mozgu i kierownictwo reprezentacji zdecydowalo sie nie ryzykowac.Szkoda bo wszystkie kadetki byly w dobrej dyspozycji,realne wydawalo sie miejsce 4-5.Francuzi wystawili tylko juniorow,mieli prawde mowiac malo szans na medale,chyba po prostu maja slabszych zawodnikow w tym roczniku.Daniel Gwadera upadl w serii eliminacyjnej,Artur Nogal dostal sie do polfinalu z czasu.Co do Wlochow,przywiezli mase dobrych zawodnikow,co pozwalalo im na czeste zmiany,wprowadzanie swiezych,nie zmeczonych wczesniejszymi statami.Na mnie najlepsze wrazenie sprawili Belgowie,kadet Jore van den Berghe i junior Bart Swings.W pojedynke przeciwko trojce Wlochow na kazdym dystansie stawiali im bardzo trudne warunki,odnoszac kilka spektakularnych zwyciestw.Co do Polakow,najlepsze wrazenie pozostawily kadetki startujace rowno na wszystkich dystansach,kadeci solidny sprint,gorzej na dlugich biegach i pechowo w sztafecie(zaliczyli prawie upadek z winy Belgow)Juniorzy i juniorka... no coz,widoczny byl brak obycia w miedzynarodowym towarzystwie.To chyba tyle,w razie dodatkowych pytan postaram sie odpowiedziec
Witek
Witek
Ukończyłem maraton w Łomży:) http://www.uks-orlica.pl
http://www.pzsw.org

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn lipca 16, 2007 4:36

witomazur pisze:Sztafeta kadetek nie wystartowala poniewaz w wyscigu na eliminacje Martyna Oficjalska zaliczyla upadek,miala podejrzenie wstrzasniecia mozgu i kierownictwo reprezentacji zdecydowalo sie nie ryzykowac.Szkoda bo wszystkie kadetki byly w dobrej dyspozycji,realne wydawalo sie miejsce 4-5.Francuzi wystawili tylko juniorow,mieli prawde mowiac malo szans na medale,chyba po prostu maja slabszych zawodnikow w tym roczniku.Daniel Gwadera upadl w serii eliminacyjnej,Artur Nogal dostal sie do polfinalu z czasu.Co do Wlochow,przywiezli mase dobrych zawodnikow,co pozwalalo im na czeste zmiany,wprowadzanie swiezych,nie zmeczonych wczesniejszymi statami.Na mnie najlepsze wrazenie sprawili Belgowie,kadet Jore van den Berghe i junior Bart Swings.W pojedynke przeciwko trojce Wlochow na kazdym dystansie stawiali im bardzo trudne warunki,odnoszac kilka spektakularnych zwyciestw.Co do Polakow,najlepsze wrazenie pozostawily kadetki startujace rowno na wszystkich dystansach,kadeci solidny sprint,gorzej na dlugich biegach i pechowo w sztafecie(zaliczyli prawie upadek z winy Belgow)Juniorzy i juniorka... no coz,widoczny byl brak obycia w miedzynarodowym towarzystwie.To chyba tyle,w razie dodatkowych pytan postaram sie odpowiedziec
Witek
Witek
Dziekuje za wyczerpujaca relacje :twisted:
Bart Swings rzeczywiscie z tego co widzialem wypadl rewelacyjnie. Co do wloskich zawodnikow...Nie spodziewalem sie az takich sukcesow sprinterow(juniorow), bo na ostatnim sprawdzianie przed wylotem(1 lipca-Forli) zarowno wsrod dziewczyn jak i chlopakow poniesli srotne kleski...W obu przypadkach w finale na 500m byli 3+1(trojka zawodnikow z kadry+jedna osoba z poza) i w obu przypadkach przegrali!Wygladalo na to, ze nie sa w najwyzszej formie, ale moze forma nadeszla nieco pozniej?
Co do kadetek to nie wiedzialem wlasnie czemu Martyna Oficjalska nie startowala w kolejnych dniach, ale teraz juz wiem :twisted:
Co do braku obycia to osobiscie uwazam, ze jest to jeden z najwiekszych problemow naszego wrotkarstwa...Nasi zawodnicy scigaja sie z europejska czolowka raz w roku(wyjatek Orlica), a zawody krajowe jeszcze dlugo nie beda przypominac ME...
Szkoda kadetek, gratulacje dla wszystkich uczestnikow!!!
W ramach dodatkowego pytania :twisted: za co byly dyskwalifikacje w maratonie juniorow???

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » pn lipca 16, 2007 6:18

Ja słyszałem tylko że niezłe przepychanki były na maratonie nie do końca zgodne z przepisami tak mi móiwł kolega co tam był, ale czy to o to chodziło nie wiem na 100%.

Awatar użytkownika
Marta
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 224
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marta » pn lipca 16, 2007 7:00

Krzysztof pisze:Na dole jest instrukcja obsługi :
Je bent niet ingelogd. Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn. Klik hier als je wilt registreren. :D
Jedyne zrozumiałe dla mnie słowo to registeren. Co też należy uczynić.

A później
De registratie is gelukt een email is verstuurd naar (tu podany adres e-mail) met instructies om uw account te activeren.

Reszta informacji w otrzymanym mail'u :D
Po to by można było dodawać komentarze takie jak ten:
i can't open it too
Znowu rolki :)

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Krzysztof » wt lipca 17, 2007 9:17

Przynajmniej coś co można zrozumieć :D
A nie jakieś zeemee naar uuppeee itd.

kiewicz
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 139
Rejestracja: wt października 25, 2005 6:39
Jeżdżę od: 02 sty 2005
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kiewicz » śr lipca 18, 2007 3:17

WFH pisze:W ramach dodatkowego pytania :twisted: za co byly dyskwalifikacje w maratonie juniorow???
tutaj masz odpowiedz ...
http://www.skatepodium.com/Video/TV/0000043

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy - historia, dyskusje, wyniki, zdjęcia.”