Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: pnw22 » czw marca 20, 2008 3:51

Dzisiaj jak mi sie wydaje o 18h,prawie z Mateuszem rozmawialem i cala ekipa z Opola bedzie.

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: pnw22 » czw marca 20, 2008 3:55

SOOOORY o godz.19 w okraglaku.

martuki
Posty: 3
Rejestracja: ndz lutego 24, 2008 10:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: wroclaw/opole

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: martuki » czw marca 20, 2008 4:36

tylko w czwartki?:)

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: pnw22 » czw marca 20, 2008 4:39

Dokladnie nie wiem czy tylko we czwartki,jedz dzisiaj to sie na pewno wiecej dowiesz.

lares
Posty: 31
Rejestracja: ndz lutego 03, 2008 10:19

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: lares » czw marca 20, 2008 4:42

martuki pisze:tylko w czwartki?:)
Nie - jeździmy we wtorki, czwartki i jak się uda, to w niedziele.

Czekamy na ciebie ;)

Mat
Pozdrowienia

Mateus Joschko

martuki
Posty: 3
Rejestracja: ndz lutego 24, 2008 10:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: wroclaw/opole

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: martuki » czw marca 20, 2008 4:48

dziekuje za informacje:) dzisiaj nie moge, ale postaram sie pojawic w najblizszym terminie, pozdr:)

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: jarekt » pn czerwca 09, 2008 10:23

Witam. Moglby ktos podac nazwe ulicy lub w inny sposob sprecyzowal o jaka trase chodzi obok Ofamy? Np. z mapki satelitarnej na zumi.pl
http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=ofam ... d=&x=0&y=0 ?
Nie sadze zeby chcialo mi sie jezdzic na zaodrze bo zdecydowanie najbardziej podoba mi sie freestyle ale wypadaloby znac najfajniejsze trasy we wlasnym miescie.
Sam na razie jezdze rekreacyjnie po Bolko (troche fajnego asfaltu ale sporo patykow i kamieni) oraz po parku na ZWMie (kolo gorki). W sumie park mocno sredni jesli chodzi o dlugosc trasy ale obok swietna nowa knajpka z lodami/piwem/pizza (dla kazdego cos milego) podczas gdy na Bolko tylko piwko i lody :)

Pozdrawiam serdecznie
jarekt
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

lares
Posty: 31
Rejestracja: ndz lutego 03, 2008 10:19

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: lares » wt czerwca 10, 2008 11:23

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=17.874 ... true&utf=1

Zapraszamy - freestyle na 100 mm kółkach może być nieco trudny, ale chętnie poznamy kolegę!

Mat
Pozdrowienia

Mateus Joschko

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: jarekt » wt czerwca 10, 2008 6:55

To Wy bedziecie robic kilometry a ja bede jezdzil w kółeczko w jednym miejscu :)
Kurcze takie upaly okrutne, ze wczoraj po 20-stej sie ciezko jezdzilo a dzisiaj w poludnie nie odwazylem sie wyciagnac rolek z bagaznika na ZWMie. Wypadaloby sie przestawic na nocne jazdy tylko jak to pogodzic z nocnym piciem na miescie? Trzebaby najpierw pare kilometrow zaliczyc, potem nocna kapiel na malinie i dopiero w miasto. Ech zebralo mi sie na starosc łokcie na asfalcie zdzierac :)
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: jarekt » pn czerwca 16, 2008 10:44

Witam.
Dowiedzialem sie o paru nowych lokalizacjach (jeszcze nie testowanych) do jazdy.
1. Miasteczko rowerowe na Chabrach. Podobno w kiepskim stanie choc jak dla mnie wazny jest wylacznie stan asfaltu. Zabiore pare dzieciakow i sprawdze przy pierwszej okazji z tego co widac na mapkach satelitarnych idealne miejsce dla dzieci. http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=17.937 ... true&utf=1 (ustawcie widok satelitarny - obiekt jest nad trasa).
2. Droga serwisowa obwodnicy - na oko niezla dlugosc, podobno swietny asfalt i calkowity brak ruchu kolowego. Dopuki rolnicy nie zabrudza asfaltu powinno sie niezle trzaskac kilometry.
http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=17.935 ... true&utf=1 (ustaw widok hybrydowy - droga serwisowa jest nad wyznaczona trasa (system na sile puszcza obwodnica)).

Poniewaz jednak nie interesuje mnie fitness a okraglak nie dziala w lecie szukam lokalizacji do freestyle'u i namiarow na kogos kto tam jezdzi. Musze zaorac szybko swoje dziwne rolki Elany (juz ledwo zipia) zeby przezucic sie na Celle a i nauczyc sie paru nowych rzeczy tudziesz podszlifowac juz opanowane z pewnoscia by sie przydalo. Z ludzi swietnie jezdzacych znam tylko Leszka i nie mam z nim kontaktu (cos malo pije ostatnio na miescie) zreszta on prywatnych lekcji udziela wylacznie rolkarzom z piersiami :)
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

stasiu
Posty: 2
Rejestracja: ndz czerwca 29, 2008 10:42

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: stasiu » ndz czerwca 29, 2008 10:46

czesc tez jestem z opola

stasiu
Posty: 2
Rejestracja: ndz czerwca 29, 2008 10:42

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: stasiu » ndz czerwca 29, 2008 11:28

polecam wszystkim kuocie se rolki do skakania i codzce na skate park przy okraglaku

Zajar
Posty: 3
Rejestracja: śr września 17, 2008 9:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: Zajar » śr września 17, 2008 9:56

NOHALO!!!...Tu Leszek :alien: Do Jarekt-a...z tymi lekcjami tylko dla (piersiastych) to chyba przesadziłeś :lol:
każdemu z chęcią pomagam się ,,TOCZYĆ" na roleczkach...a tak apropos to od 07 października w Opolskim okrąglaku zaczynają się rolki; wtorki 19.00-20.00,
czwartki 18.00-19.00.............SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY!!!
:)FRISTAJLING ???..... PONAD WSZYSTKO!!!:)))

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: jarekt » sob września 20, 2008 10:44

Zajar pisze:NOHALO!!!...Tu Leszek :alien: Do Jarekt-a...z tymi lekcjami tylko dla (piersiastych) to chyba przesadziłeś :lol:
każdemu z chęcią pomagam się ,,TOCZYĆ" na roleczkach...a tak apropos to od 07 października w Opolskim okrąglaku zaczynają się rolki; wtorki 19.00-20.00,
czwartki 18.00-19.00.............SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY!!!
Wlasnie mialem sie pytac kiedy okraglak rusza :) Na pewno sie pojawie z paroma osobami.
Pozdrawiam
jarekt
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

M*******
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 01, 2010 8:07
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: M******* » sob maja 01, 2010 8:11

Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Szukam osoby do wspólnej jazdy na rolkach :) Od razu zaznaczam, że na rolkach ostatnio jeździłam kilka lat temu, a teraz chcę zacząć jeździć na profesjonalnych rekreacyjnie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opolskie”