Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: marek_katowice » pt maja 25, 2012 11:50

Zapraszam do wzięcia udziału w Mistrzostwa Polski w Półmaratonie we wrotkarstwie szybkim.
Zawody odbędą się 03.06.2012 w Katowicach na Dolinie 3 Stawów.
Trasa usytuowana jest w parku. Szerokość trasy 8m. Nawierzchnia więcej niż bardzo dobra z wyjątkiem przejazdu pod wiaduktem długości 20m. Trasa bardzo szybka sprzyjająca biciu rekordów życiowych.
Pomiar czasu zabezpiecza firma STS-Timing.

Przygotowaliśmy dla uczestników w ramach opłaty startowej: ciepły posiłek, wodę na trasę zawodów, ciepły posiłek, dyplomy dla wszystkich, słodki poczęstunek po zawodach. Dla zwycięzców nagrody i puchary.

UWAGA: nowa kategoria AMATOR (niezależna od kategorii wiekowej). Kogo obejmuje czytaj w regulaminie.
Kibice gwarantowani.
Zapisy, regulamin oraz więcej informacji na:

www.polskanarolki.pl

Nocleg:
CAMPING nr 215:
Na terenie Parku przy trasie rolkowo-rowerowej usytuowany jest Camping wynajmujący pokoje w nowych domkach kempingowych (rok budowy październik 2011). Domki posiadają pełny węzeł sanitarny, aneks kuchenny,TV na terenie Campingu znajduje się basen.
Recepcja tel. 32 256 59 39
Cena pokoju 2 osobowego 160zł.

Hotel Jantor:
Usytuowany w zabytkowej dzielnicy Katowic Nikiszowiec. Warto zwiedzić. Do trasy zawodów samochodem 10min ok. 8km, lasem na rowerze 3km.
Tel 32 255 71 41
Cena: 2 osobowy: 100zł, 3 osobowy: 120zł, 4 osobowy: 140zł

W przypadku pytań proszę o kontakt.

P.S.
Przepraszam, że tak długo czekaliście na zaproszenie. Mam nadzieję, że udział w zawodach którą przygotowaliśmy zrekompensuje ten fakt. Jeszcze raz przepraszam i zapewniam że zawody są dobrze przygotowane.

Do zobaczenia w Katowicach.
Marek Mazur
Dyrektor zawodów
Tel. 695 759 302
mazur-m@wp.pl
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

grzegorzp
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 111
Rejestracja: śr listopada 09, 2005 1:09
Moje rolki: staram się opanować
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: grzegorzp » pt maja 25, 2012 2:11

W regulaminie punkt 2 pisze:
"Organizator zastrzega sobie możliwość przyznania dodatkowych nagrody w kategorii Masters.
O dodatkowej klasyfikacji Organizator poinformuje w osobnym komunikacie."

Czy w ramach Mistrzostw Polski odbędą się również Mistrzostwa Mastersów w poszczególnych kategoriach wiekowych?
-----------------------------
Pozdrawiam Grzegorz

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: marek_katowice » pt maja 25, 2012 2:31

grzegorzp pisze:W regulaminie punkt 2 pisze:
"Organizator zastrzega sobie możliwość przyznania dodatkowych nagrody w kategorii Masters.
O dodatkowej klasyfikacji Organizator poinformuje w osobnym komunikacie."

Czy w ramach Mistrzostw Polski odbędą się również Mistrzostwa Mastersów w poszczególnych kategoriach wiekowych?
tak była sugestia PZSW ale Związek zostawia tą gestie Organizatorowi. Mnie bardzo na tym zależy ale wszystko w rękach uczestników albo kasy starczy albo nie starczy. Kto mnie zna w ten wie że zrobię wszystko aby tak było.
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: wasyl » pt maja 25, 2012 11:02

Może impreza fajna - ale tydzień przed terminem .
Trzeba było jaką zajawkę wcześniej napisać na forum.

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: marek_katowice » sob maja 26, 2012 8:13

wasyl pisze:Może impreza fajna - ale tydzień przed terminem .
Trzeba było jaką zajawkę wcześniej napisać na forum.
Przygotowania trawły już dawno ale sprawy inne spowodowały że jest jak jest.
Ważne że impreza jest mam nadzieję wszystki służby sprostają i będzie super.
TYmczasem pzepraszam i zapraszam.
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: julek1967 » sob maja 26, 2012 7:08

marek_katowice pisze:
wasyl pisze:Może impreza fajna - ale tydzień przed terminem .
Trzeba było jaką zajawkę wcześniej napisać na forum.
Przygotowania trawły już dawno ale sprawy inne spowodowały że jest jak jest.
Ważne że impreza jest mam nadzieję wszystki służby sprostają i będzie super.
TYmczasem pzepraszam i zapraszam.
Jestem też tego zdania co organizator -gdy jest niepewnie to nie piszemy by nie zapeszyc!Mogę przy okazji uchylic rąbka tajemnicy bo mam taką samą sytuacje.Jestem na etapie organizowania zawodów ale puki ważne początki nie zostaną zatwierdzone nie ma sensu trąbic ,że coś będzie !Sprawa jest o tyle godna uwagi ,że nad morzem impry jeszcze nie było i jeśli w tym roku nie starczy nam sił ,to za rok już na pewno podołamy bo sprawa jest bardzo świeża .pozdro

Awatar użytkownika
szwed
Czterokółkowiec
Posty: 62
Rejestracja: pn kwietnia 26, 2010 9:36
Moje rolki: Powerslide C4
Jeżdżę od: 01 maja 2010

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: szwed » ndz czerwca 03, 2012 8:32


bj43
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pn lipca 28, 2008 7:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: bj43 » pn czerwca 04, 2012 9:57

Fajna impreza. Gratulacje dla Organizatora.
Jedynie obsługa systemu komputerowego do d..., ponieważ, tak jak poprzednio, nie obyło się bez niezrozumiałych manipulacji wynikami, co na imprezie rangi Mistrzostw Polski nie powinno mieć miejsca.
Jak wjeżdżałem na metę zegar wyświetlał kilka sekund po przekroczeniu godziny. Na wydrukowanych wynikach przedstawionych do wglądu miałem czas 59:24. Hura, złamałem 1 godzinę. Dzisiaj czytam na oficjalnej liście wyników, że mój czas to 1:01:30. Jak to rozumieć? W zeszłym roku na zakończenie Pucharu Śląska w Trzech Stawach nie uwzględniono mnie na liście wyników pomimo, że wszystkie punkty kontrolne zaliczyłem. Tym razem jest lepiej, bo już jestem na liście, za co serdecznie dziękuję, ale nauczony doświadczeniem przejdę na własny pomiar czasu, gdy zawody będzie obsługiwać firma STS-Timing.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: WFH » wt czerwca 05, 2012 12:56

bj43 pisze:Fajna impreza. Gratulacje dla Organizatora.
Jedynie obsługa systemu komputerowego do d..., ponieważ, tak jak poprzednio, nie obyło się bez niezrozumiałych manipulacji wynikami, co na imprezie rangi Mistrzostw Polski nie powinno mieć miejsca.
Jak wjeżdżałem na metę zegar wyświetlał kilka sekund po przekroczeniu godziny. Na wydrukowanych wynikach przedstawionych do wglądu miałem czas 59:24. Hura, złamałem 1 godzinę. Dzisiaj czytam na oficjalnej liście wyników, że mój czas to 1:01:30. Jak to rozumieć? W zeszłym roku na zakończenie Pucharu Śląska w Trzech Stawach nie uwzględniono mnie na liście wyników pomimo, że wszystkie punkty kontrolne zaliczyłem. Tym razem jest lepiej, bo już jestem na liście, za co serdecznie dziękuję, ale nauczony doświadczeniem przejdę na własny pomiar czasu, gdy zawody będzie obsługiwać firma STS-Timing.
Generalnie manipulacją wynikami bym tego nie nazwał, raczej jakimiś problemami technicznymi. Słowo manipulacja sugerowałaby, że ktos przestwiał miejsca itp.
Niestety błędy się zdarzają, tak czy inaczej mimo różnych problemów to myślę, że imprezę można ocenić pozytywnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności jej organizacji.

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: Andrzej » wt czerwca 05, 2012 3:10

WFH pisze:
bj43 pisze:Fajna impreza. Gratulacje dla Organizatora.
Jedynie obsługa systemu komputerowego do d..., ponieważ, tak jak poprzednio, nie obyło się bez niezrozumiałych manipulacji wynikami, co na imprezie rangi Mistrzostw Polski nie powinno mieć miejsca.
Jak wjeżdżałem na metę zegar wyświetlał kilka sekund po przekroczeniu godziny. Na wydrukowanych wynikach przedstawionych do wglądu miałem czas 59:24. Hura, złamałem 1 godzinę. Dzisiaj czytam na oficjalnej liście wyników, że mój czas to 1:01:30. Jak to rozumieć? W zeszłym roku na zakończenie Pucharu Śląska w Trzech Stawach nie uwzględniono mnie na liście wyników pomimo, że wszystkie punkty kontrolne zaliczyłem. Tym razem jest lepiej, bo już jestem na liście, za co serdecznie dziękuję, ale nauczony doświadczeniem przejdę na własny pomiar czasu, gdy zawody będzie obsługiwać firma STS-Timing.
Generalnie manipulacją wynikami bym tego nie nazwał, raczej jakimiś problemami technicznymi. Słowo manipulacja sugerowałaby, że ktos przestwiał miejsca itp.
Niestety błędy się zdarzają, tak czy inaczej mimo różnych problemów to myślę, że imprezę można ocenić pozytywnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności jej organizacji.
Znamy Marka Mazura i uzywanie słów "manipulacja" w kontekście błędów w wynikach jest moim zdaniem wysoce niestosownym nadużyciem...
Nie byłem na tych zawodch z przyczyn osobistych i żal z tego powodu trzyma mnie nieprzerwanie już od niedzieli...

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: marek_katowice » śr czerwca 06, 2012 9:15

Dziękuję Wszystkim za udział w zawodach, pomoc w organizacji Sponsorom a także wszystkim którzy pomagali. Dziękuję.

Poniżej link do fotorelacji (paczka nr1)
http://www.polskanarolki.pl/?foto,12

oraz wyników
http://www.polskanarolki.pl/?wyniki,11

Pozdrawiam
Marek
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: marek_katowice » śr czerwca 06, 2012 9:28

bj43 pisze:Fajna impreza. Gratulacje dla Organizatora.
Jedynie obsługa systemu komputerowego do d..., ponieważ, tak jak poprzednio, nie obyło się bez niezrozumiałych manipulacji wynikami, co na imprezie rangi Mistrzostw Polski nie powinno mieć miejsca.
Jak wjeżdżałem na metę zegar wyświetlał kilka sekund po przekroczeniu godziny. Na wydrukowanych wynikach przedstawionych do wglądu miałem czas 59:24. Hura, złamałem 1 godzinę. Dzisiaj czytam na oficjalnej liście wyników, że mój czas to 1:01:30. Jak to rozumieć? W zeszłym roku na zakończenie Pucharu Śląska w Trzech Stawach nie uwzględniono mnie na liście wyników pomimo, że wszystkie punkty kontrolne zaliczyłem. Tym razem jest lepiej, bo już jestem na liście, za co serdecznie dziękuję, ale nauczony doświadczeniem przejdę na własny pomiar czasu, gdy zawody będzie obsługiwać firma STS-Timing.
Drogi Bolku,
jest mi niezmiernie przykro z zaistniałej sytuacji. Tym bardzie że osobiście cieszyłem się z Twojego wyniku gratulując Ci po przekroczeniu mety przez Ciebie. Szkoda, że po wydrukowaniu wyników nie przyszedłeś z tematem do mnie. Dowiedział byś się, że zegar został włączony - niezależnie od pomiaru czasu, po ok 15-20 min. Zegar długo pokazywał 0:00:00 ze względu na wystartowanie system z punktu kontrolnego a nie z mety. Jak pewnie zauważali niektórzy zawodnicy start się opóźnił o ok.5 min a stojący zawodnicy na linii statu musieli przepuścić samochód obsługi jadący na p. kontrolny w celu restartu znajdującej się tam maty. Wyzerowany system został zakłócony przez trenujących zawodników którzy przejechali przez matę i generalnie znajdowali się już na trasie zawodów. Start został wykonany z p. kontrolnego co uniemożliwiło jednoczesny start stopera.
Za zamieszanie jeszcze raz przepraszam Cię Bolku. Muszę Ci to jakość wynagrodzić ale jeszcze nie wiem jak. Pomyślę.

Pozdrawiam
Marek
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

Awatar użytkownika
Smokewa
Posty: 19
Rejestracja: sob października 17, 2009 11:31
Moje rolki: Rollerblade 8.0 Activa,K2
Jeżdżę od: 02 maja 1995
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: Smokewa » śr czerwca 06, 2012 10:02

marek_katowice pisze:Dziękuję Wszystkim za udział w zawodach, pomoc w organizacji Sponsorom a także wszystkim którzy pomagali. Dziękuję.

Poniżej link do fotorelacji (paczka nr1)
http://www.polskanarolki.pl/?foto,12

oraz wyników
http://www.polskanarolki.pl/?wyniki,11

Pozdrawiam
Marek
Fajna ipreza,dzięki dla organiazatora 8) .Mimo nieprzespanej nocy w podróży i tak świetnie sie bawiłam :D
Pozdrawiam
Ewa Janko-Mielcarska

bj43
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pn lipca 28, 2008 7:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Katowice 3.06.2012

Post autor: bj43 » wt czerwca 12, 2012 1:45

marek_katowice pisze:
bj43 pisze:Fajna impreza. Gratulacje dla Organizatora.
Jedynie obsługa systemu komputerowego do d..., ponieważ, tak jak poprzednio, nie obyło się bez niezrozumiałych manipulacji wynikami, co na imprezie rangi Mistrzostw Polski nie powinno mieć miejsca.
Jak wjeżdżałem na metę zegar wyświetlał kilka sekund po przekroczeniu godziny. Na wydrukowanych wynikach przedstawionych do wglądu miałem czas 59:24. Hura, złamałem 1 godzinę. Dzisiaj czytam na oficjalnej liście wyników, że mój czas to 1:01:30. Jak to rozumieć? W zeszłym roku na zakończenie Pucharu Śląska w Trzech Stawach nie uwzględniono mnie na liście wyników pomimo, że wszystkie punkty kontrolne zaliczyłem. Tym razem jest lepiej, bo już jestem na liście, za co serdecznie dziękuję, ale nauczony doświadczeniem przejdę na własny pomiar czasu, gdy zawody będzie obsługiwać firma STS-Timing.
Drogi Bolku,
jest mi niezmiernie przykro z zaistniałej sytuacji. Tym bardzie że osobiście cieszyłem się z Twojego wyniku gratulując Ci po przekroczeniu mety przez Ciebie. Szkoda, że po wydrukowaniu wyników nie przyszedłeś z tematem do mnie. Dowiedział byś się, że zegar został włączony - niezależnie od pomiaru czasu, po ok 15-20 min. Zegar długo pokazywał 0:00:00 ze względu na wystartowanie system z punktu kontrolnego a nie z mety. Jak pewnie zauważali niektórzy zawodnicy start się opóźnił o ok.5 min a stojący zawodnicy na linii statu musieli przepuścić samochód obsługi jadący na p. kontrolny w celu restartu znajdującej się tam maty. Wyzerowany system został zakłócony przez trenujących zawodników którzy przejechali przez matę i generalnie znajdowali się już na trasie zawodów. Start został wykonany z p. kontrolnego co uniemożliwiło jednoczesny start stopera.
Za zamieszanie jeszcze raz przepraszam Cię Bolku. Muszę Ci to jakość wynagrodzić ale jeszcze nie wiem jak. Pomyślę.

Pozdrawiam
Marek
E... tam. Nie ma sprawy. Taką mam wstrętną naturę, że czasem lubię sobie ponarzekać, tak dla sportu. Przepraszam kolegów i firmę STS-Timing za mój post.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”