Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - dyskusje

Dział komercyjny, firmy, osoby prowadzące działalność komercyjną / commercial shops

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
1. Dział Komercyjny służy do umieszczania ogłoszeń o charakterze komercyjnym.
2. Każda firma bądź Użytkownik Forum, może zamieścić w tym dziale post ze swoja ofertą, pod warunkiem iż nie narusza obowiązującego prawa i pokrywa się z tematyką Forum.
3 Wyróżniamy dwa rodzaje tematów :

a) wizytówki firm zawierające:
- pełna nazwa firmy,
- adres, pod którym zarejestrowana jest działalność gospodarcza,
- telefon kontaktowy, wraz z podaniem godzin, w jakich można telefonicznie kontaktować się z oferentem,
- adresy, numery telefonów i godziny otwarcia punktów handlowych, o ile oferent takowe posiada,
- profil działalności firmy wraz linkiem do strony firmowej
- jeden obrazek reklamowy firmy lub banner o maksymalnym rozmiarze 640 x 480 punktów
- wizytówki są przyklejone w górnej części listy tematów

b) pełna oferta komercyjna :
- pełna nazwa firmy,
- adres, pod którym zarejestrowana jest działalność gospodarcza,
- telefon kontaktowy, wraz z podaniem godzin, w jakich można telefonicznie kontaktować się z oferentem,
- adresy, numery telefonów i godziny otwarcia punktów handlowych, o ile oferent takowe posiada,
- profil działalności firmy zgodny z tematyką forum z linkiem do strony firmowej
- pełna oferta handlowa, zdjęcia, ceny parametry poszczególnych produktów.
- temat zostanie przyklejony na górze Forum, według daty zgłoszenia.

Uwaga, warunkiem umieszczenia:

ad a) wizytówki firmy, jest uiszczenie opłaty rocznej, w wysokości 300pln netto, przeznaczonej w całości na pokrycie kosztów utrzymania serwera i łącza, oraz na przyszłą rozbudowę.

ad b) pełnej oferty, jest uiszczenie opłaty rocznej, w wysokości 500pln netto, przeznaczonej w całości na pokrycie kosztów utrzymania serwera i łącza, oraz na przyszłą rozbudowę. Kwota dotyczy opłaty za reklamę w jednym dziale. Opłata za reklamę w kolejnym dziale wynosi 150pln netto.

Istnieje również możliwość zamieszczania bannerów reklamowych na portalu http://www.wrotkarstwo.pl w cenie 200pln netto rocznie. Kontakt w sprawie reklamy: zico @ poznan.home.pl

4. Firmy i osoby prowadzące działalność komercyjną mogą zamieścić link do swojej strony w stopce.

5. Administracja Forum nie jest pośrednikiem pomiędzy oferentem a nabywcą oraz nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i przebieg transakcji.

6. Oferty sprzedaży produktów, o charakterze komercyjnym, zamieszczane w jakimkolwiek innym miejscu Forum będą usuwane, a użytkownicy je zamieszczający będą otrzymywali ostrzeżenia lub będą usuwani z forum.

Aby zostać użytkownikiem komercyjnym należy się zapisać do odpowiedniej grupy tutaj: Grupa użytkowników komercyjnych
Awatar użytkownika
Machal1995
Posty: 10
Rejestracja: wt czerwca 12, 2012 3:30
Moje rolki: Metro
Jeżdżę od: 07 lip 2010
Lokalizacja: Toruń

Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - dyskusje

Post autor: Machal1995 » pn lipca 30, 2012 2:08

dziekuje tym, którzy oddawali na moja prace głosy : )
..8 kółek, to jest to : )

Awatar użytkownika
konrad654
Czterokółkowiec
Posty: 54
Rejestracja: sob kwietnia 14, 2012 12:48
Moje rolki: Twister 80 / Fila M110
Jeżdżę od: 01 mar 2012

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: konrad654 » pn lipca 30, 2012 8:36

Machal1995 pisze:dziekuje tym, którzy oddawali na moja prace głosy : )
gratuluje, na prędkości x2 nie wyglądałoby to lepiej ? Co prawda film trwa o połowę krócej, ale mniej lagów. Szkoda, że brak HD. To moje takie techniczne uwagi.
Pozdro

at9
Posty: 1
Rejestracja: ndz lipca 22, 2012 11:10
Jeżdżę od: 0- 0-2112

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: at9 » pn lipca 30, 2012 11:35

Gdzie mozna sie dowiedziec, ktory numer zostal nam przydzielony? bedziecie kontaktowac sie telefonicznie, na PW. mailowo? nie doczytałem tego...

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: zico » pn lipca 30, 2012 11:38

at9 pisze:Gdzie mozna sie dowiedziec, ktory numer zostal nam przydzielony? bedziecie kontaktowac sie telefonicznie, na PW. mailowo? nie doczytałem tego...
Co do numerów jest opisane wszystko powyżej - czytać.

Kontakt e-mailowy.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Dingo
Posty: 12
Rejestracja: pt czerwca 15, 2012 11:53
Moje rolki: Rollerblade/Powerslide
Jeżdżę od: 01 maja 1995
Lokalizacja: SILESIA

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: Dingo » pn lipca 30, 2012 12:55

Gratuluję, nawet nie filmu, ale po prostu fantastycznego, wręcz miażdżącego wyniku głosowania na zwycięski film!

Choć jestem od lat stałym bywalcem forum to nie kojarzyłem w zasadzie żadnego użytkownika spośród tych, którzy oddali głos na zwycięski film. Zadałem sobie więc odrobinę trudu i sprawdziłem daty rejestracji.

[nick / ilość postów / data rejestracji]

Micles / 243 / Śr listopada 25, 2009 3:25
kasia1998 / 0 / Śr lipca 11, 2012 5:32
Ogar131 / 0 / Śr lipca 11, 2012 5:46
Mach0102 / Nie znaleziono użytkowników spełniających kryteria.
Pinqwin3 / 0 / Cz lipca 12, 2012 5:09
paula9380 / 0 / Cz lipca 12, 2012 5:15
tito2009 / 0 / Śr lipca 11, 2012 8:33
Saymon / 1 / Pn lipca 02, 2012 12:44
skinz / 0 / Śr lipca 11, 2012 12:00
2490456 / 0 / Śr lipca 11, 2012 5:28
jadwiga1966 / 0 / Wt lipca 17, 2012 1:54
zbyszekk / 0 / Wt lipca 17, 2012 2:04
silver111 / 0 / Wt lipca 17, 2012 5:02
Tjomas / 0 / Wt lipca 17, 2012 5:18
Miego13 / 0 / Wt lipca 17, 2012 5:26
Machal94 / 0 / Pn lipca 23, 2012 8:06
agnieszka1995 / 0 / So lipca 28, 2012 8:39

Gratuluję, bo okazało się, że na film zagłosował tylko 1 (słownie: jeden) użytkownik zarejestrowany przed rozpoczęciem konkursu. Resztę głosów film zdobył pośród użytkowników zarejestrowanych po 1 lipca 2012 r. Gratuluję więc tym bardziej, bo film najwyraźniej jest tak wybitnym arcydziełem, że w zasadzie wszyscy nowozarejestrowani użytkownicy zaniemówili na jego widok i nie byli w stanie już nic więcej napisać na forum. Dobrze jednak, że jakimś nadludzkim wysiłkiem udało im się wszystkim oddać głos (choć jeden z nowozarejestrowanych po owym zaniemówieniu już nawet zlikwidował swoje konto – na szczęście zdążył wcześniej zagłosować i potwierdzić swój głos). Dotychczasowi użytkownicy forum najwyraźniej obawiali się zagłosować sparaliżowani owym arcydziełem, bądź nie dostrzegli jego walorów. Szkoda.

Reasumując:
Jak dobrze, że Zico nie wymyślił żadnych bzdurnych ograniczeń (np. możliwość głosowania wyłącznie dla osób zarejestrowanych przed 1 lipca 2012 r. bądź możliwość głosowania tylko dla tych, którzy napisali co najmniej 5 postów), bo to po prostu byłoby wredne z jego strony i bardzo, bardzo nie w porządku!

Więc głosowanie jest w pełni zgodne z regulaminem i nie ma się o co czepiać, bo przecież wszystko co nie jest zabronione to jest dozwolone – nawet gdyby było nie do końca fair, prawda? ;)
vide: http://wrotkarstwo.pl/forum/viewtopic.p ... =15#p71378

A sugestie, że to konkurs nie na najlepszy utwór oceniany przez społeczność wrotkarzy z forum.wrotkarstwo.pl, tylko na to „kto ma więcej znajomych” to są patologie i nie będziemy się tu nimi zajmować :)

Awatar użytkownika
Machal1995
Posty: 10
Rejestracja: wt czerwca 12, 2012 3:30
Moje rolki: Metro
Jeżdżę od: 07 lip 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: Machal1995 » pn lipca 30, 2012 2:06

nie rozumiem Cb Dingo, po 1 - trzebabyło wstawic swoja pracę, po 2. takie uwagi po zakończeniu konkursu ? nwm, poprostu zazdrościsz wygranej, wróć do punktu 1. a co do uzytkowników, którzy na mnie głosowali, część to sa moi znajomi, ale nie tylko ; )
Myślisz że robiłem jakies przekręty i wszystkie głosy wyslałem ja ? to jest śmieszne: adresy i nr tel też sobie wymyśliłem ? ;d Można przeciez sprawdzic IP, ehh...
z całym szacunkiem ale nie zamierzam rozmawiać z toba w ten sposób.
..8 kółek, to jest to : )

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 16
Rejestracja: pn marca 19, 2012 9:31
Moje rolki: Orange Twisters
Jeżdżę od: 02 cze 2008

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: Smok » pn lipca 30, 2012 2:27

Skoro nie zamierzasz rozmawiać w ten sposób, to po co w ogóle napisałeś tą odpowiedź? Uwagi ma trafne, ale też nie zauważyłem oskarżeń które ty wymieniłeś... skoro nie masz sobie nic do zarzucenia to niepotrzebnie wywołujesz zamieszanie. Konkurs się zakończył, wygrałeś i jak dla mnie jest koniec tematu. Zresztą nie wam nad tym dyskutować bo i tak konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez najuczciwszą osobę jaką znam.

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: Herb » pn lipca 30, 2012 2:35

Dingo, a po co robi się konkursy?

Konkursów nie robi się po to by nagrody rozdawać. Konkursy robi się po to, by zrobić sobie reklamę. Nowi użytkownicy = dobrze dla wrotkarstwo.pl, a i zicoracing. To jest normalna forma promocji i nic nie można mieć tu do zarzucenia organizatorowi.

Tak, ludzie robili normalne "kampanie wyborcze" na fb podając instrukcję jak głosować i linki. Szczerze, ja osobiście nie zrobiłem takiej nie dlatego że uważam to za zachowanie nieuczciwe, olać bzdury w stylu duma i honor bo i tak nie można liczyć że inni też tak postąpią. Tym bardziej 17latek mający w perspektywie łatwe wyrwanie sprzętu.

Zwyczajnie, nie chciało mi się czterech liter ruszyć, to raz i suszyć głowy znajomym żeby na mnie głosowali, to dwa. Podesłałem trzem osobom linki do konkursu po tym jak w rozmowie wyszedł temat i sami zasugerowali że mogą zagłosować. Nawet nie wiem czy to zrobili.

Wiadomo, każdy mógł zarejestrować mamę, tatę, siostrę, brata, babcię, dziadka, wujka, dziewczynę, chłopaka, żonę, męża etc. lista jest długa i byłoby regulaminowo.

Nie ma się co rzucać. Demokracja bezpośrednia to system łatwy w manipulacji, rzadko kiedy wyrywa najlepszy. Gdyby np. autor zdjęcia które ja nazywam "Człowiek z ulotką" rozkręcił taką kampanię jak Machał, wygrałby prawomocnie.

Jedyne co mi się nie podoba, to wykluczanie głosów osób które przyjmą nagrodę dla głosujących. Przez to prace które dostały najwięcej głosów brutto i powinny zasłużyć na 2 i 3 miejsce, mogą spaść na 4 i dalej, bo głosującym na nie się poszczęściło. Nie rozumiem po co taki zapis w regulaminie. I to owszem, może już denerwować, ale przystępując do konkursu się na to zgodziłem, tak jak i inni uczestnicy oraz głosujący. Nie ma co rozrywać szat.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Awatar użytkownika
konrad654
Czterokółkowiec
Posty: 54
Rejestracja: sob kwietnia 14, 2012 12:48
Moje rolki: Twister 80 / Fila M110
Jeżdżę od: 01 mar 2012

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: konrad654 » pn lipca 30, 2012 2:43

Teraz będą komentarze ze zazdroszczę / myślenie zależny od pozycji siedzenia itp. ale prawda jest taka, że ta osoba jest zachłanna - jak dają za darmo to trzeba brać ile się da.
Ale nie martwcie się - mogło być 50 głosów i to już by całkiem była masakra tak jak np. w konkursie tyskiego, gdzie "Polak" grał w konkursie na wujka, dziadka, babcie, prababcie, sąsiada, kuzyna itp. bo nie stać go było na piwo. (dla ciekawych, ile zgarnął krat obrazek tutaj http://img96.imageshack.us/img96/1106/dasdasdw.png )

Jak to się mówi - wykorzystali system. Zachłanność nie ma granic.

Awatar użytkownika
Machal1995
Posty: 10
Rejestracja: wt czerwca 12, 2012 3:30
Moje rolki: Metro
Jeżdżę od: 07 lip 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: Machal1995 » pn lipca 30, 2012 2:57

Smok pisze:Skoro nie zamierzasz rozmawiać w ten sposób, to po co w ogóle napisałeś tą odpowiedź? Uwagi ma trafne, ale też nie zauważyłem oskarżeń które ty wymieniłeś... skoro nie masz sobie nic do zarzucenia to niepotrzebnie wywołujesz zamieszanie. Konkurs się zakończył, wygrałeś i jak dla mnie jest koniec tematu. Zresztą nie wam nad tym dyskutować bo i tak konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez najuczciwszą osobę jaką znam.
nie ja zacząłem ten temat tylko Dingo cos mi zarzuca.
..8 kółek, to jest to : )

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: zico » pn lipca 30, 2012 3:23

Niestety tak już jest z tym głosowaniem, ale wyciągnąłem bardzo dużo dobrych wniosków na przyszłość.
Umiejętność czytania, rozumienia spada na psy. Nie będę szukać przyczyn (szkolnictwo, chęci do nauki - nieważne), ale jak ktoś:

- wysyła głosy nie na to konto
- głosuje jednocześnie na dwa utwory
- wysyła tylko nr utworu
- kopiuje sobie opis od kogoś innego

to coś jest chyba nie tak. Takie akcje poleciały natychmiast do wora. Nie ma zmiłuj się. Nie wspominając już o niezrozumieniu zasad konkursu. Najbardziej rozbawiały mnie komentarze typu "bo on / ona jeździ w tym filmie bardzo dobrze" - a co to ma do rzeczy? To nie konkurs na najlepszy trick, tylko coś więcej, wymagał od użytkownika więcej pracy. Twórczej roboty, a nie przejechać się po mieście i walnąć po drodze logo.

Osobiście cieszę się, że 13 trafiła do finału i wygrała, bo o taki utwór chodziło. Poza tym podobały mnie się bardzo 3, 9, 11, 15, 17 - możecie z tego wywnioskować jakimi kryteriami starałem się utrzymać konkurs.

Co do wykreślenia głosów - tutaj również krótka piłka. Jak sobie ktoś założył e-mail tylko na potrzeby dopompowania głosu, bo kolega poprosił, to niech patrzy teraz w tą skrzynkę :) W regulaminie nawet tłustym drukiem to napisałem. Czytelnie. Nie odpowie - żadna strata, bo pewno utwór nic nie znaczył. Proste :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: zico » pn lipca 30, 2012 3:29

Dodam jeszcze, że ten "jeden" głos kolegi Micles, to głos na wagę złota. Dlaczego? Po części pisałem o tym powyżej. Micles zna się na filmach, realizacjach, rozumieniu łączenia kilku rzeczy w jedną całość jak mało kto. Taki polski Spielberg. Przeczytajcie jego komentarz. To jest ważny argument.
Cieszę się teraz podwójnie, że wygrała 13 :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Machal1995
Posty: 10
Rejestracja: wt czerwca 12, 2012 3:30
Moje rolki: Metro
Jeżdżę od: 07 lip 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: Machal1995 » pn lipca 30, 2012 3:36

: ) mam pytanie, czy mój filmik bedzie używany w jakis reklamach czy cos tego typu, bo jezeli tak, to prosiłbym o linki do tego : ) :D :D :D :D :D
..8 kółek, to jest to : )

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 16
Rejestracja: pn marca 19, 2012 9:31
Moje rolki: Orange Twisters
Jeżdżę od: 02 cze 2008

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: Smok » pn lipca 30, 2012 3:50

Mi się wydaje że między etapem pierwszym (zgłaszanie prac) a etapem drugim (głosowanie), zmienił się temat konkursu.
Na początku wielki plakat z tematem "Wrotkarstwo - moje hobby nr 1", czyli tj. dalej na plakacie przedstawienie swojej pasji wraz z logo Zicoracing. http://wrotkarstwo.pl/forum/viewtopic.php?f=117&t=6274
Następnie gdy pojawił się regulamin głosowania, temat już był "Połączenie wrotkarstwa z logiem Zicoracing" http://wrotkarstwo.pl/forum/viewtopic.p ... =15#p71355

Niby to samo, a zrozumieć można inaczej. I nie tylko ja to zauważyłem, ale niestety dopiero teraz. Dla mnie liczyło się przedstawienie mojej pasji i zawarcie na pracy loga. I widocznie zrobiłem przez to pracę nie na temat.
Machal1995 pisze:nie ja zacząłem ten temat tylko Dingo cos mi zarzuca.
Nie zauważyłem w jego poście aby napisał jakieś oskarżenie w stosunku do kogokolwiek. Podkreślił jedynie minusy regulaminu, a nie zarzucał tobie oszustwa czy czegokolwiek. Bardziej mnie zszokowała twoja postawa wobec tego postu, niż jego dezaprobata.

Awatar użytkownika
Machal1995
Posty: 10
Rejestracja: wt czerwca 12, 2012 3:30
Moje rolki: Metro
Jeżdżę od: 07 lip 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - 2 etap

Post autor: Machal1995 » pn lipca 30, 2012 3:53

to nie ma sensu...: ) skończmy ten temat.
..8 kółek, to jest to : )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział komercyjny / commercial shops”