POZNAŃ - II OTWARTE MISTRZOSTWA POZNANIA W HOKEJU NA ROLKACH
Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave
-
- Posty: 46
- Rejestracja: wt września 20, 2005 10:45
- Jeżdżę od: 02 sty 2010
- Lokalizacja: Poznań
- endriu
- Pięciokółkowiec 80mm
- Posty: 188
- Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
- Jeżdżę od: 02 sty 2010
- Lokalizacja: Poznań
- Kontakt:
cóż, Czesi wymiękli, więc zmianie ulega harmonogram spotkań i system rozgrywek. Grup drugi raz nie będziemy losować więc oto co następuje:
GRUPA A:
MARSJANIE OPOLE
ROGALE ŁÓDŹ
SSW MALTA RATEJE POZNAŃ
HKS MALTA POZNAŃ
GRUPA B:
MIRAGE WROCŁAW
SKH GRYFY SZCZECIN
ChTH CHOJNICE
turniej zostanie rozegrany w następujący sposób:
9 meczy grupowych (każdy z każdym w danej grupie)
potem:
B3 - A3 - mecz o miejsca 5-7
A1 - B2 - mecz o finał
A2 - B1 - mecz o finał
B3 - A4 - mecz o miejsca 5-7
Mecz o 3 miejsce
FINAŁ
miejsca w grupie podczas rozgrywek w grupach wg kolejności:
1. klasyfikacji punktowej,
2. bilansu bramek (strzelone/stracone),
3. bezpośrednich konfrontacji,
4. losowanie - jeśli powyższe nie rozstrzygną
w meczach półfinałowych, o 3 miejsce i Finale nie może paść remis - w takim przypadku o wyniku zadecydują karne: po 3 strzały, a jeśli to nie rozstrzygnie to parami do skutku.
miejsca od 5-7kolejno wg:
1. klasyfikacji punktowej,
2. bezpośrednich konfrontacji,
3. bilansu bramek (strzelone/stracone),
4. losowanie - jeśli powyższe nie rozstrzygną
harmonogram tak:
8.00 OTWARCIE MISTRZOSTW i przemówienie IZY
8.45 - HKS MALTA - SSW RATAJE
9.20 - MIRAGE WROCŁAW - CHTH CHOJNICE
10.00 - SSW RATAJE - ROGALE ŁÓDŻ
10.30 - MARSJANIE OPOLE - HKS MALTA
11.00 - CHTH CHOJNICE - SKH GRYFY SZCZECIN
11.30 - MARSJANIE OPOLE - ROGALE ŁÓDŻ
12.00 - MIRAGE WROCŁAW - SKH GRYFY SZCZECIN
12.30 - MARSJANIE OPOLE - SSW RATAJE
13.00 - HKS MALTA - ROGALE ŁÓDŻ
13.30 - A3 - B3
14.00 - A1 - B2
14.30 - A2 - B1
15.00 - A4 - B3
15.30 - CHEERLEADERKI
15.45 - mecz o 3 miejsce
16.15 - finał
17.00 zakończenie
przypominam, że podane godziny są orientacyjne i będziemy się starać minimalnie przyspieszać, w miarę możliwości...
GRUPA A:
MARSJANIE OPOLE
ROGALE ŁÓDŹ
SSW MALTA RATEJE POZNAŃ
HKS MALTA POZNAŃ
GRUPA B:
MIRAGE WROCŁAW
SKH GRYFY SZCZECIN
ChTH CHOJNICE
turniej zostanie rozegrany w następujący sposób:
9 meczy grupowych (każdy z każdym w danej grupie)
potem:
B3 - A3 - mecz o miejsca 5-7
A1 - B2 - mecz o finał
A2 - B1 - mecz o finał
B3 - A4 - mecz o miejsca 5-7
Mecz o 3 miejsce
FINAŁ
miejsca w grupie podczas rozgrywek w grupach wg kolejności:
1. klasyfikacji punktowej,
2. bilansu bramek (strzelone/stracone),
3. bezpośrednich konfrontacji,
4. losowanie - jeśli powyższe nie rozstrzygną
w meczach półfinałowych, o 3 miejsce i Finale nie może paść remis - w takim przypadku o wyniku zadecydują karne: po 3 strzały, a jeśli to nie rozstrzygnie to parami do skutku.
miejsca od 5-7kolejno wg:
1. klasyfikacji punktowej,
2. bezpośrednich konfrontacji,
3. bilansu bramek (strzelone/stracone),
4. losowanie - jeśli powyższe nie rozstrzygną
harmonogram tak:
8.00 OTWARCIE MISTRZOSTW i przemówienie IZY
8.45 - HKS MALTA - SSW RATAJE
9.20 - MIRAGE WROCŁAW - CHTH CHOJNICE
10.00 - SSW RATAJE - ROGALE ŁÓDŻ
10.30 - MARSJANIE OPOLE - HKS MALTA
11.00 - CHTH CHOJNICE - SKH GRYFY SZCZECIN
11.30 - MARSJANIE OPOLE - ROGALE ŁÓDŻ
12.00 - MIRAGE WROCŁAW - SKH GRYFY SZCZECIN
12.30 - MARSJANIE OPOLE - SSW RATAJE
13.00 - HKS MALTA - ROGALE ŁÓDŻ
13.30 - A3 - B3
14.00 - A1 - B2
14.30 - A2 - B1
15.00 - A4 - B3
15.30 - CHEERLEADERKI
15.45 - mecz o 3 miejsce
16.15 - finał
17.00 zakończenie
przypominam, że podane godziny są orientacyjne i będziemy się starać minimalnie przyspieszać, w miarę możliwości...
Ostatnio zmieniony czw maja 11, 2006 3:20 przez endriu, łącznie zmieniany 2 razy.