Witam

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Koron
Posty: 25
Rejestracja: czw sierpnia 19, 2010 11:16
Moje rolki: Fila Bond XT, Fila NRK
Jeżdżę od: 01 sie 2010
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Witam

Post autor: Koron » czw sierpnia 19, 2010 11:25

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, nazywam się Mateusz mam 17 lat jestem z woj. Śląskiego dokładnie Tarnowskie Góry. Jeżdżę od nie dawna, bo od początku miesiąca i rolki które posiadam są moimi pierwszymi rolkami i są to rolki Fila Bond XT, śmigam rekreacyjnie i jak będe umiał dość dobrze śmigać po ulicach na prostych itp. chyba wezme się za slalom. Czytałem troche forum i widze że nazwy które tu padają to same profesjonalne rolki typu seba, rollerblade itp. za około 1000 zł. Ja nie stety nie miałem tyle kasy i kupiłem to co kupiłem na razie do jazdy rekreacyjnej, chciałbym poznać Wasze opinie na temat tych roleczek i takie pytanko, czy jest ktoś z Tarnowskich Gór? :D

Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: Witam

Post autor: Praga » czw sierpnia 19, 2010 1:51

Nie powinieneś się przejmować sprzętem jeśli dopiero zaczynasz przygodę z rolkami. Twoje rolki nie są wcale takie złe. Są w sam raz na początek. To, że niektórzy ludzie tutaj piszący śmigają na rolkach za 1k+ pln oznacza po prostu, że apetyt rośnie w miarę jeżdżenia. Najdroższy nawet sprzęt nie załatwi za Ciebie niczego jeśli sam nie dysponujesz umiejętnościami.

Koron
Posty: 25
Rejestracja: czw sierpnia 19, 2010 11:16
Moje rolki: Fila Bond XT, Fila NRK
Jeżdżę od: 01 sie 2010
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Witam

Post autor: Koron » czw sierpnia 19, 2010 1:59

Przed chwilką stałem się posiadaczem drugiej pary rolek nike, kupiłem je głównie dla tego że przydadzą mi się kółka które tam są, 82mm z których będe mógł zrobić układ banana w swoich filach, bo w filach mam 80mm. Roleczki wyglądają jak na foto niżej, stan nie stety nie najlepszy, dużo rys, alu płoza, kółka hyper x360 82mm 82A, łożyska abec 7 do wyrzucenia bo rolki śmigały po wodzie i dość mocno je słychać, myślicie że jest sens rozbierać łożyska i je czyścić, da to coś? Dałem za nie 30 zł :P

http://www.rollerenligne.com/images/col ... ussure.jpg

Koron
Posty: 25
Rejestracja: czw sierpnia 19, 2010 11:16
Moje rolki: Fila Bond XT, Fila NRK
Jeżdżę od: 01 sie 2010
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Witam

Post autor: Koron » sob sierpnia 21, 2010 1:43

Musze powiedzieć że albo tak strasznie poci mi się stopa albo te file mają kijową wentylację, natomiast jeżeli śmigam w rolach z 1,5/2h i wyciągam noge, skarpeta jest prawie że do wykręcenia, cała mokra, stopa jakbym trzymał ją w wodzie... Co do nike to strasznie nie wygodny but.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”