Zachód się wita! (Zielona Góra)

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Kacha_ZG
Posty: 12
Rejestracja: sob kwietnia 05, 2014 11:48
Moje rolki: Powerslide Imperial
Jeżdżę od: 01 kwie 2013
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Zachód się wita! (Zielona Góra)

Post autor: Kacha_ZG » śr kwietnia 09, 2014 5:44

Hejo!

Jestem z Zielonej Góry i po roku udało mi się odpalić w końcu konto na forum :) Od zeszłej wiosny dużo bardziej wkręciła mi się jazda na rolkach (co ciekawe, tuż po tym jak złamałam dzięki nim rękę). Obecnie poza zbieraniem kasy na porządny sprzęt próbuję swoich sił w slalomie (trener poszukiwany) i nadal uczę się, że to nie prędkość zabija tylko jej gwałtowna utrata. :lol: Marzy mi się zorganizowanie w moim mieście Night Skatingu, ale póki co, ciężko stwierdzić jakie byłoby zainteresowanie tematem. Co do forum - będę dużo pytać, bo jeszcze wielu rzeczy nie wiem. Ale w zamian oferuję swoją pomoc i radę jeśli chodzi o tanie podróżowanie po Europie, przyrządzanie smakowitych drinków i projektowanie budynków :)

Peace and Love!
Postaw wszystko na jedną kartę i dopilnuj, żeby wygrała

bikeman301
Posty: 27
Rejestracja: sob września 01, 2012 11:39
Moje rolki: tempest100
Jeżdżę od: 17 paź 2010

Re: Zachód się wita! (Zielona Góra)

Post autor: bikeman301 » śr kwietnia 09, 2014 6:37

Witam,ja jestem z Lubska ale preferują jazde szybką i od 3 lat nikogo nie znalazłem w obrębie 100 km.
Być może do slalomu kogoś znajdziesz.jazde nocną popieram i przyjadę jak będzie trzeba,a mnie się marzy start w Biegu Bahusa na rolkach :D ,czy tez półmaraton zielonogórski ale po zmianie części trasy :)
pozdrawiam Bogdan

Awatar użytkownika
Kacha_ZG
Posty: 12
Rejestracja: sob kwietnia 05, 2014 11:48
Moje rolki: Powerslide Imperial
Jeżdżę od: 01 kwie 2013
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Zachód się wita! (Zielona Góra)

Post autor: Kacha_ZG » śr kwietnia 09, 2014 6:43

Jak fajnie, że jest ktoś z okolicy jest :)) Ja jeżdzę ze znajomym na trasę na Nową Sól i on własnie na szybkich rolkach śmiga, jest tu też na forum. Szukaj pana o nicku WAKE-UP jeśli potrzebujesz towarzysza do treningów ;)
Postaw wszystko na jedną kartę i dopilnuj, żeby wygrała

bikeman301
Posty: 27
Rejestracja: sob września 01, 2012 11:39
Moje rolki: tempest100
Jeżdżę od: 17 paź 2010

Re: Zachód się wita! (Zielona Góra)

Post autor: bikeman301 » śr kwietnia 09, 2014 6:51

właśnie chciałem go ci zaproponować (https://www.facebook.com/ssk.wakeup) kontakt mam ale na zawody na 10km,21km czy maraton chętnych nie ma .W niedziele był 7 Poznan Polmaraton i o ile się nie myle to tylko ja lubuskie reprezentowałem :(

Awatar użytkownika
Kacha_ZG
Posty: 12
Rejestracja: sob kwietnia 05, 2014 11:48
Moje rolki: Powerslide Imperial
Jeżdżę od: 01 kwie 2013
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Zachód się wita! (Zielona Góra)

Post autor: Kacha_ZG » śr kwietnia 09, 2014 7:24

Nie ilość się liczy a jakość! :D dobrze, że chociaż jedna osoba była ;) Póki co szybka jazda to nie moja liga, może kiedyś, kiedyś...
Postaw wszystko na jedną kartę i dopilnuj, żeby wygrała

szafa76
Posty: 48
Rejestracja: pn marca 24, 2014 4:39
Moje rolki: RollerbladeCrossfire90
Jeżdżę od: 01 mar 2014
Lokalizacja: Tarnów/Dąbrowa Tarnowska

Re: Zachód się wita! (Zielona Góra)

Post autor: szafa76 » śr kwietnia 09, 2014 10:48

Witaj, w Twoich rodzinnych stronach koleżanko Kacho-ZG spędziłem sporo czasu. Żagań,Żary,Gubin czyli tzw.Trójkąt Bermudzki dla młodego wojska ;) i poligon w Wędrzynie normalnie łza się w oku kręci jak wrócą wspomnienia :cry: A w Zielonej Górze byłem kilka razy na świetnych zlotach motocyklowych 8) poza tym jestem kibicem żużlowym jak każdy rodowity tarnowianin :) i od niedawna zapalonym rolkarzem.Pozdrawiam serdecznie :D

Awatar użytkownika
grymaska
Posty: 1
Rejestracja: pn kwietnia 14, 2014 8:42
Moje rolki: hudora x pulse 5 abec
Jeżdżę od: 01 kwie 2014
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: Zachód się wita! (Zielona Góra)

Post autor: grymaska » śr kwietnia 16, 2014 11:51

To jak Zachód się wita- to i ja się przywitam mimo iż jestem z sąsiedniego województwa.
Jestem ciekawa czy w okolicach Wolsztyna znajdą się ulubieńcy jazdy na rolkach.
Jestem amatorką, osobą początkującą, dużo czytam, ćwiczę i się nie poddaję . A przede wszystkim zaczynam kochać rolki :mrgreen:
Pozdrawiam :)

P.S
Chciałam dodać, że poszukuję osób do "wspólnej jazdy" :-) z okolic.
Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz Mu o swoich planach na przyszłość./ Woody Allen

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”