Pokaż swój sprzęcik :)

Urban skating - sprzęt / Inline urban skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

salomonteam1
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 127
Rejestracja: czw maja 15, 2008 2:00
Moje rolki: crossmax s-lab/st. r.thompson
Jeżdżę od: 15 kwie 1995
Lokalizacja: Katowice

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: salomonteam1 » pt grudnia 17, 2010 1:04

Z hellplate będzie problem bo nie da się tego zdobyć :), chciałem żeby mi wycięli takie elementy ale w róznych firmach za wyfrezowanie w aluminium liczą sobie za jedną sztukę od 120zł do 150zł... trzeba by mieć chyba znajomości w jakimś warsztacie :)
Wydaje mi się że ktoś kupił patent na fsk salomona widziałem na allegro i nie tylko hybrydy które miały "zderzak" i ogólnie pokombinowaną bryłę z tej rolki :) no ale szkoda że nie kupił tego powerslide skoro wykupili tyle firm (xsjado, usd, fila/realm)
Jak ci się tak podobają to wystarczy obserwować ebay amerykański i co miesiąc zawsze trafią się jakieś fsk :)

lenami
Posty: 1
Rejestracja: pn stycznia 03, 2011 4:18
Moje rolki: salomon fsk crossmax
Jeżdżę od: 16 kwie 1996

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: lenami » pn stycznia 03, 2011 4:25

Obrazek

salomon fsk crossmax

dodo21x
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 02, 2011 9:03
Moje rolki: Seba FRX
Jeżdżę od: 01 sty 2010

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: dodo21x » śr maja 04, 2011 12:09


Awatar użytkownika
Kozuch
Posty: 9
Rejestracja: śr maja 11, 2011 7:41
Moje rolki: Fila NRK Black
Jeżdżę od: 02 lip 1996
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: Kozuch » sob maja 28, 2011 4:06

Witam to moje niedawno nabyte File NRK Black jestem mega zadowolony ze wróciłem do tego sportu, rolki bajka jeżdżą świetnie choć powiem po tak długiej przerwie jaką miałem strasznie mnie obtarły, mam nadzieje ze się z czasem wszystko ułoży i nie będą wyrywać dziur w stopach. W każdym razie muszę powiedzieć że pierwsze wyjście na rolki i 20 km (zmierzone) przejechałem. PS Dzięki Zico za bardzo dobry dobór rozmiaru wszytko leży jak należy. Będę musiał tylko zaopatrzyć się jeszcze w jakieś dodatkowe podkładki bo mam bardzo niskie stopy na podbiciu i mimo bardzo mocnego zasznurowania i dociągnięcia klamrą i tak nie jest jeszcze idealnie, ale temu się jakoś zaradzi.
Obrazek

soku
Posty: 6
Rejestracja: śr października 05, 2011 7:55
Moje rolki: K2
Jeżdżę od: 26 sie 2011

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: soku » śr października 05, 2011 9:56

Hej, ja tu odpowiem, bo w sumie kupiłem rolki używane i z zamiarem dojazdów do pracy i ogólnie jestem z nich bardzo zadowolony.
Natomiast, teraz zobaczyłem, że uprawiam urban skating:D
A że nie wiem tak naprawde co kupiłem, jaką to ma szynę itd, to wrzucę tutaj, pochwalę się i poproszę was , może się orientujecie co to takiego:D
Nazywały się one na allegro k2-vo2-max i wyglądają jak te ze zdjęcia, ale mają kółka 80mm no i patrze, że raczej nic większego tam nie wsadzę, bo się nie zmieści.
Obrazek

mad_season_99
Posty: 9
Rejestracja: czw lipca 14, 2011 9:17
Moje rolki: niby FusX3/Twister/Tempest
Jeżdżę od: 0- 0-2005

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: mad_season_99 » czw października 06, 2011 8:42

Na szynie rolek ze zdjęcia jest napisane: "Max wheel size 84" :) Dla mnie to rolki fitness'owe :)

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: Herb » czw października 06, 2011 3:40

To taki już trochę lepszy model K2, nieistotne z którego roku bo oni praktycznie jedynie umaszczenie zmieniają, buty są te same od ponad 10 lat bodajże. To rolki rekreacja/lekki fitness (co nie znaczy że nie możesz na nich jeździć inaczej - tylko trzeba się liczyć z tym, że mogą nie wytrzymać np. jazdy freestyle)
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

soku
Posty: 6
Rejestracja: śr października 05, 2011 7:55
Moje rolki: K2
Jeżdżę od: 26 sie 2011

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: soku » czw października 06, 2011 8:33

Dzieki za wyjaśnienie. Nie będę raczej uczył się na nich innych trików niż hamowanie:) ... zeskoczyłem raz z 15cm krawężnika:D
Natomiast z rolek jako środka transportu po mieście jestem bardzo zadowolony i już mam chrapkę żeby kupić coś szybszego:D

Awatar użytkownika
tomek_wap
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: wt marca 30, 2010 10:12
Moje rolki: RB X5, XSJADO
Jeżdżę od: 16 kwie 2010
Lokalizacja: Katowice

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: tomek_wap » pt października 07, 2011 11:42

No i moje :)

Jeszcze w pierwszym dniu jak przyszła paczka od Zico :)

Obrazek

Stockowe kółka zostały potem zastąpione HYPER'ami PRO 250.

Obrazek

Oraz rzepy zostały wymianione na klamry.

Obrazek


Jestem bardzo zadowolony ze sprzętu. Uważam zakup za "inwestycję" :)
Jak dla mnie, idealne rolki do urbanu, slalomu i ostatnio hokeja.

Jedynie kłopot jest z dostępnością tulejek i dystansów (tzw. grzybków) - ale po pociśnięciu producenta, dostałem 2 komplety pocztą prosto z Włoch :D
Rollerblade X5 LE / XSJADO 1

Awatar użytkownika
AdrianLuboń
Posty: 9
Rejestracja: ndz marca 11, 2012 8:37
Moje rolki: Fusion 84
Jeżdżę od: 11 mar 2012

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: AdrianLuboń » ndz marca 11, 2012 10:37

To Teraz moje Fusion 84 :)
Kupione pare dni temu ale dopiero dziś ruszyły i pierwsza gleba pewnie nie ostatnia :(
Obrazek

A tu to co sie stało po glebie:
Obrazek
Obrazek

konnaczynka
Czterokółkowiec
Posty: 52
Rejestracja: pt marca 09, 2012 6:03
Moje rolki: Rollerblade Twister 80
Jeżdżę od: 08 mar 2012

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: konnaczynka » ndz marca 11, 2012 11:04

eee co mam wklejać zdjęcie jak wszyscy chyba wiedzą jak wyglądają Rollerblade Twister 80 W Woman... dzisiaj zliczyły dziewiczy przejazd.... i pierwsze rysy (!!!!)... Ale spoko, spoko, byłam dzielna, powstrzymałam łzy :D :lol:

Awatar użytkownika
kondraxk
Posty: 48
Rejestracja: czw marca 15, 2012 8:30
Moje rolki: Fusy 84
Jeżdżę od: 0- 0-2003

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: kondraxk » śr marca 28, 2012 12:10

Też nie będę wklejał, wystarczy fotka powyżej - Fusy 84. Dzisiaj dotarły. Zdążyłem już zrobić krótką próbę - niewygodne jak jasna cholera, po 10 km obie kostki już nie moje. W kostkach ściśnięte, a przód i środek stopy fruwa w bucie, bez względu na to jak go zaciskam. No cóż, kupowanie butów przez net to nie najlepszy pomysł, już się o tym przekonałem nie raz.
Z wyglądu niewiele różnią się od czarnych marketówek za 50pln, łot taki kawałek czarnego plastiku z kółkami. Ale za to jak idą!!! :mrgreen: Cutmiut palce lizać. Nie miałem wprawdzie na nogach jeszcze rolek do szybkiej, ale i tak jestem mocno zadowolony z osiągalnych prędkości. Od dzisiaj bojkotuję wygodne i otłuszczające wożenie tyłka do pracy, a promuję inwestycję w ruch, zdrowie i kondycję. Do pracy i z pracy tylko na rolkach! 8) A kostki się do buta ułożą, niechby spróbowały się stawiać :mrgreen:.

I tutaj pragnę zadać kłam twierdzeniu, że wszystko co dobre jest albo tuczące albo niemoralne. Dobry 8 - kołowy sprzęt na nogach jest tego najlepszym zaprzeczeniem. Życzę wszystkim gładkich, wystarczająco szerokich, przyczepnych i suchych nawierzchnii oraz jak najczęstszego kontaktu z nimi - rzecz jasna poprzez kółeczka :alien:

bela
Posty: 1
Rejestracja: sob marca 31, 2012 12:36
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Pokaż swój sprzęcik :)

Post autor: bela » ndz kwietnia 01, 2012 12:40

Oj jak Wam zazdroszczę takiego sprzętu, ja jestem na razie na etapie zbierania pieniędzy. Póki co, marne 400 złociszy :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Urban skating - sprzęt / Inline urban skating equipment”