LIGA MALTAŃSKA

Hokej - treningi, rozgrywki - spotkajmy się, zagrajmy w hokeja
Let's play inline hockey. Trainings, games

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

99
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 168
Rejestracja: ndz września 11, 2005 7:41

Post autor: 99 » wt lutego 07, 2006 2:19

masz już Rudy łyżwy?
Bądź dzielny wytrzymasz!!!!!!

Awatar użytkownika
KVELDULV
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 11:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: KVELDULV » wt lutego 07, 2006 2:58

niemam łyżew to raz (licze na tego naszego kapitanka :wink: )
dwa kto jak kto ale ja się akurat bólem specjalnie nie przejmuje co niezmienia faktu że to wczoraj to naprawde była petarda i z tą nogą jest raczej mało rewelacyjnie . Dla mnie jest to jeden z ważniejszych meczy gdyż nadaża się okazja sprawdzić ile wnosze do zespołu niegrałem w poprzednim meczu więc będzie można zobaczyć na ile lepiej bądz gorzej nam pójdzie ale jeśli noga będzie mnie blokować to najzwyczajniej w swiecie niebędę fizycznie w stanie przeciwstawic się interpidowi o samym pawle i piotrze niewspominając jeśli będzie kiepsko to wręcz powinno się dać 4 w pole zamiast mnie ale pożyjemy zobaczymy (jakiś dragów się nawpierdalam co by nieczuć i będzie looz)
MY blood is my honor my resist my pride

monia
Czterokółkowiec
Posty: 96
Rejestracja: pn września 12, 2005 3:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Post autor: monia » czw lutego 09, 2006 10:50

wiadomo już kiedy z all stars gramy?? prosze info sms :D

99
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 168
Rejestracja: ndz września 11, 2005 7:41

Post autor: 99 » czw lutego 09, 2006 1:15

nie wiadomo kiedy gramy zaległy mecz !!!
proponowany był pn 23.15 ale ze względu na póxną porę został przeze mnie odrzucony.
Jak będę wiedział szczegóły to dam znać !!
Pozdrowienia Wasz C

Gorąco było na ostatnim meczu-nawet ja się zagotowałem heheh

99
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 168
Rejestracja: ndz września 11, 2005 7:41

Post autor: 99 » czw lutego 09, 2006 1:25

termin już znany
gramy 16 lutego o godz. 22.30 czyli w czwartek za tydzień
Pozdrawiam,
wasz ulubiony "C"

99
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 168
Rejestracja: ndz września 11, 2005 7:41

Post autor: 99 » pt lutego 17, 2006 7:12

Tu wasz ulubiony "C"

Niestety trochę mało nas było stąd wynik taki a nie inny ale za to nagraliśmy się co nie miara czego dowodem są dzisiejsze zakwasy!!!
Dziękuje Mikiemu i Maćkowi za przyjście - dobra walka z poświęceniem

Kolejny mecz z PTH - tym razem mam nadzieję, że chociaż nas czterech będzie inaczej będzie kiepsko !!!!!!

99
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 168
Rejestracja: ndz września 11, 2005 7:41

Post autor: 99 » wt lutego 28, 2006 4:43

Słuchajcie propozycja od PTH!!!

Gramy w czwartek na duże bramki z bramkarzami!!!!
Wstępnie się zgodziłem ale wszystko zależy od:
1. Waszej zgody - demokracja
2. Czt kochamy Rudzielec będzie

Proszę o info - czym prędzej

Czwartek 22.00 przypominam
Obgadamy od razu sprawę turnieju Malta CUP

99
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 168
Rejestracja: ndz września 11, 2005 7:41

Post autor: 99 » śr marca 01, 2006 7:17

Ostatni mecz będzie 7 marca więc nie zapomnijcie !!!!

99
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 168
Rejestracja: ndz września 11, 2005 7:41

Post autor: 99 » czw marca 02, 2006 9:27

UWAGA jestesmy demokratyczna druzyna więc decyduje większość a ta jest na NIE !!!!

RUDY zabierz nagolenia i sprzet zawodniczy.

99
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 168
Rejestracja: ndz września 11, 2005 7:41

Post autor: 99 » czw marca 02, 2006 9:27

Oczywiście nia NIE w sprawie gry z bramkarzami

monia
Czterokółkowiec
Posty: 96
Rejestracja: pn września 12, 2005 3:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Post autor: monia » śr marca 08, 2006 9:16

"Uprzejmie informujemy, że uroczyste zakończenie Maltańskiej Ligi Hokeja odbędzie się 19 marca ok. godz. 12:15 (razem z dekoracjami Turnieju Hokeja). W trakcie zakończenia wręczymy puchary dla trzech najlepszych zespołów w tabeli, puchar dla najlepszego strzelca oraz dyplomy dla wszystkich drużyn uczestniczących w lidze.
Serdecznie zapraszamy! "

Maciej Olejniczak
Posty: 46
Rejestracja: wt września 20, 2005 10:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Maciej Olejniczak » pt marca 10, 2006 10:14

No i po lidze. Wczoraj byłem na meczu Interpidu z PTH. wygrał Interpid 3:2 i przy okazji całą ligę. PTH zaprosiło nawet TV do świętowania sukcesu a tu "w klapy". Mecz niezły choć nasz pan sędzia zaliczył Interpidowi gola na 2:1 strzelonego do poruszonej bramki, czym spowodował małą nerwowość ze strony PTH i 10 min. przerwę bo nie chcieli dalej grać. Bramka PTH-owców "latała" częściej zwłaszcza jak był "dym" na ich połowie i groziło to utratą gola. Interpidom należało się zwycięstwo. To PTH ich ciągle goniło. W końcówce spotkania sędzia nie uznał bramki strzelonej na 4:2 bo byłoby po zawodach.

ZIBI
Posty: 5
Rejestracja: pn października 31, 2005 10:57

Post autor: ZIBI » pt marca 10, 2006 12:45

No i po lidze. PTH zaprosiło nawet TV do świętowania sukcesu.
Widzę że Pan jest bardzo mało zorientowany w zakresie naszej działalności. Naszym podstawowym celem jest popularyzacja hokeja w Poznaniu oraz budowa pełnowymiarowego lodowiska (więcej informacji na naszej stronie). TVP jak również inne media (TV WTK, Radio Eska, Głos Wielkopolski, Gazeta Wyborcza, Fakty Wrzesińskie, Wiadomości Wrzesińskie) są zainteresowane hokejem od kilku lat i z własnego wyboru.
nasz pan sędzia zaliczył Intrepidowi gola na 2:1 strzelonego do poruszonej bramki.
Nasza nerwowość wynikła z powodu nieznajomości przepisów przez Pana sędziego (mała litera jest chyba lepsza). Na stronie PZHL http://www.pzhl.org.pl/przepisy_pzhl.pdf w zakładce przepisy w rozdziale 4 (str.49) pkt. 470 (określenie gola) pkt. 471/5 (nieuznanie bramki) który brzmi "nie uznaje się gdy: ..... bramka została przesunięta w stosunku do swej normalnej pozycji ". Jeżeli "bramka PTH-owców latała" z ich winy to za to jest kara mniejsza 2 minuty.Przecież to jest takie proste.
w końcówce spotkania śędzia nie uznał bramki strzelonej na 4:2
Niestety bramki są kiepskiej jakości (słaba siatka), poprostu krążek wpadł z boku (nie pierwszy raz) i tyle. Jeszcze jedna sprawa, INTREPID zaprosił doświadczonego zawodnika (z Bydgoszczy), który rozegrał w naszej lidze ....... 2 mecze. Ja w swojej komórce mam telefony do kolegów (również byłych reprezentntów Polski) Ale chyba nie o to chodzi.

Pozdrawiam

Zbigniew Graczyk

Maciej Olejniczak
Posty: 46
Rejestracja: wt września 20, 2005 10:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Maciej Olejniczak » pt marca 10, 2006 6:22

Z racji wykonywanego zawodu każda akcja i impreza popularyzująca rekreację ruchową jest mi bliska. Liga Maltańska jest fajnym pomysłem na propagowanie aktywności ruchowej i chwała wam za to, że macie taki cel by przez te rpozgrywki promować aktywność ruchową i przypominać o tradycjach hokeja w Poznaniu. Sami zresztą jesteście częścią tej tradycji.
Jeżeli przy okazji takiej działalności jest szansa że można przyczynić się do zbudowania nowego obiektu (lodowiska) to podpisuję się pod tym obiema rękami (osobno i potem obiema razem). Z lodowiskiem to może być długa historia, bo miasto już wydało trochę grosza na coś co miało być już lodowiskiem a jest dziurą w ziemi w okolicy Parku Kasprowicza.
Znając tempo powstawania obiektów o przeznaczeniu rekreacyjnym na terenie miasta (Aqapark na Malcie) może to naprawdę "chwilę" potrwać. Niemniej należy robić wszystko żeby w jednym z największych miast w Polsce powstało lodowisko z prawdziwego zdarzenia.
Może do popularyzacji takiej idei przyczyniłoby się organizowanie takiej ligi i turniejów we wcześniejszej porze dnia kiedy jeszcze trochę ludzi kręci się w okolicach Malty i chętnie pooglądaliby szybką i twardą grę.
Napewno zorganizowanie jakiegoś meczu pokazowego na jednym i drugim istniejących lodowiskach przysłużyłoby się temu celowi. wtedy i o sponsorów i o rozpropagowanie tego w mediach byłoby znacznie łatwiej.
Pokazówka z rzeczowym komentarzem zdarzeń na boisku zdziałałaby bardzo dużo.

Ja pisałem o samym meczu. Też uważam że tej bramki nie powinno być. Jeżeli bramka była ruszona celowo to powinniście dostać karę i grać w osłabieniu. To załatwiłoby sprawę i konsekwentnie trzeba byłosię tego trzymać w obie strony. Jednak nawet z pozycji niezorientowanego widza wasza bramka częściej zmieniała miejsce pobytu niż bramka przeciwników. Z miejsca w którym stałem nie było widać czy bramka była strzelona przez boczną siatkę stąd tekst o nieuznaniu bramki.

Natomiast pretensje do tego, że grał u nich zawodnik który wystąpoł tylko w dwóch meczach są chyba lekko przesadzone. skoro został zgłoszony do ligi i nikt nie zgłaszał zastrzeżeń to moim skromym zdanienm niezorientowanego mógł zagrać nawet w jednym spotkaniu. Był to zawodnik z mocną ligową przeszłością, ale wy też graliście kiedyś klubowo w hokeja. W innych ligach amatorskich wprowadza się obostrzenia dotyczące udziału zawodowców i exzawodowców.

ZIBI
Posty: 5
Rejestracja: pn października 31, 2005 10:57

Post autor: ZIBI » sob marca 11, 2006 11:44

Co to znaczy " trzeba było się tego trzymać w obie strony".Natomiast jeżeli nasza bramka częściej zmieniała miejsce pobytu to SĘDZIA powinien odgwizdać przewinienie za pierwszym razem i po problemie ( a może nasz zawodnik pruszał bramką podświadomie ?)Uzasadnione pretensje mamy tylko do SĘDZIEGO. Jeżeli chodzi o pierwszą część Pana wypowiedzi to polecam artykuł z Gazety Wyborczej http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36006,3205330.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hokej - trening, rozgrywki / Let's play inline hockey. Trainings, games”