27 wrzesnia 2012- tour de metro

Night Skating Warszawa

Moderatorzy: michał1990, sofik

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

27 wrzesnia 2012- tour de metro

Post autor: michał1990 » wt września 18, 2012 4:45

Obrazek

Tegoroczny cykl edycji Nightskating Warszawa wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Nie ma co się jednak przejmować bo przed nami jeszcze dwie edycje i trochę kilometrów do pokonania.

Podczas jedenastej tegorocznej edycji pojedziemy na Żoliborz i Bielany. Aby trochę urozmaicić przejazd i przyciągnąć jeszcze więcej osób postanowiliśmy poprowadzić trasę wzdłuż wszystkich stacji metra warszawskiego. Trasa początkowo prowadzi do końcowej stacji I linii metra – Młocin. Następnie przejedziemy wzdłuż wszystkich stacji I linii metra na północ od PKiN. Przejedziemy kolejno przez : Metro Młociny – Wawrzyszew- Stare Bielany – Słodowiec – Marymont – Plac Wilsona – Dworzec Gdański – Ratusz Arsenał – Świętokrzyska – Centrum.

Jeśli do tej pory bałeś/bałaś się, że nie dasz rady pokonać całej trasy – nie masz czym się martwić!
Dzięki trasie Tour de Metro możesz przejechać kilka stacji metrem i dołączyć się w trakcie przejazdu:)

Zabezpieczenie medyczne przejazdu zapewnia Grupa Pomocy Humanitarnej Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Motocyklowe Ratownictwo Medyczne Moto-Medic.

Udział w imprezie jest bezpłatny!

Na imprezę zapraszamy wszystkich, którzy pewnie czują się na rolkach oraz umieją hamować.

Trasa : Krakowskie Przedmieście – Królewska – Grzybowska – Aleja Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – Broniewskiego – Reymonta – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza – Żeromskiego – Słowackiego – Plac Wilsona – Mickiewicza – Andersa – Plac Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście

Długość: 22 km

mapahttp://goo.gl/maps/SkkIC

PODSTAWOWE ZASADY
1. Przed imprezą zapoznaj się z REGULAMINEM.

2. Zaleca się noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych. Dla uczestników w wieku do lat 15 noszenie kasku jest obowiązkowe.

3. Zagrożenia takie jak szyny, uszkodzenia nawierzchni drogi, upadki lub ostre hamowanie sygnalizujemy podniesieniem rąk do góry, co stanowi dla innych informacje o zagrożeniu lub zatrzymaniu się.

4. Zezwala się na jazdę jedynie po udostępnionych przez policję i zespół zabezpieczający odcinkach drogi. Jazda po chodnikach jest zabroniona.

5. Peleton otwierają oraz zamykają członkowie ekipy zabezpieczającej NIGHTSKATING TEAM. Prosimy o bezwarunkowe stosowanie się do ich zaleceń.

6. Prosimy o pozostawienie przerwy z lewej strony jezdni tak aby możliwe było swobodne przemieszczanie się zespołu zabezpieczającego.

7. W imprezie wziąć udział mogą tylko osoby poruszające się na wrotkach jednośladowych (rolkach), wrotkach dwuśladowych lub nartorolkach. Wszystkim rowerzystom, deskorolkarzom, osobom na longbordzie czy hulajnodze serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą inicjatywą – niestety wasz udział w imprezie w.w sprzęcie jest niemożliwy (więcej w regulaminie imprezy).

Szczegółowe informacje znajdziesz na http://www.nightskating.waw.pl

Jedziemy bez względu na pogodę;)

Dołącz do wydarzenia na facebookuhttp://www.facebook.com/events/405516216170437/

Zapraszamy
Pozdrawiam
Michał Machowski

Nightskating Warszawa (www.nightskating.waw.pl)
Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater
Rollschool - szkoł jazdy na rolkach i wrotkach (www.rollschool.pl)
Rolkowa MapaWarszawy - www.rolkowamapa.pl


ODPOWIEDZ

Wróć do „Night Skating Warszawa”