Impreza Nightskating Warszawa nie jest dla Ciebie bezpieczna

Night Skating Warszawa

Moderatorzy: michał1990, sofik

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Impreza Nightskating Warszawa nie jest dla Ciebie bezpie

Post autor: zico » śr sierpnia 06, 2014 2:02

Panie Marcinie - kultura wypowiedzi na tym forum to jedno z największych i najmocniejszych dział. Jednak to działo może być skierowane w drugą stronę - jest regulamin korzystania z tego forum.

Uprzejmie więc proszę, jeden jedyny raz - jeśli chce Pan kontynuować odpowiedzi na tym forum i w tym wątku, to niech one będą na poziomie wysokiej kultury, a nie obrażania użytkowników tego forum. Polski język jest bogaty w przyjemne dla ucha i oczu słownictwo, nawet gdy sprawa o której rozmawiamy czy piszemy do najbardziej przyjemnych nie należy.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

seb.roll
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 103
Rejestracja: czw marca 27, 2014 11:23
Moje rolki: bont semi-race
Jeżdżę od: 15 paź 2013

Re: Impreza Nightskating Warszawa nie jest dla Ciebie bezpie

Post autor: seb.roll » śr sierpnia 06, 2014 3:39

Widzisz Marcinomn nas tam nie było i niemożliwym jest byśmy byli obiektywni obierając jakąkolwiek ze stron jednak po kilku twoich postach można sobie wyrobić o tobie zdanie. Nie pisz nam tu, że bj43 Cie sprowokował, bo jeśli nawet to prawda w żaden sposób nie tłumaczy to Twojego słownictwa, obrażania i braku szacunku do swojego rozmowcy. Nie ma szans by ktokolwiek uwierzył teraz, w twoja relacje, bo wbrew temu co piszesz nerwy puszczają Ci bez powodu.
Nie bierzesz też pod uwagę, że piszesz do ludzi którzy często ze sportem mają do czynienia dłużej niż ty masz w metryce i w większości przypadków są to ludzie twardzi których twoje sposoby załatwiania problemów absolutnie nie przekonują. Nie sil się na mickiewiczowskie opisy jak to z całej siły dostałeś kaskiem w twarz, bo się ośmieszasz. Powiem ci tylko tyle, że z całej siły to nie chciałbyś dostać od kilkuletniego dziecka, a ty tu bajki sprzedajesz.

GiS
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 6:30
Moje rolki: Twister/Solo PB/Vapor X70
Jeżdżę od: 0- 0-2009

Re: Impreza Nightskating Warszawa nie jest dla Ciebie bezpie

Post autor: GiS » śr sierpnia 06, 2014 4:42

Czy może mi ktoś wyjaśni, dlaczego prowadzenie rozmowy z zachowaniem wysokiej kultury osobistej jest w dzisiejszym społeczeństwie z automatu traktowane jako postawa uległa i przyzwolenie na traktowanie swojego rozmówcy z góry?

Podsumowując kilka powyższych postów i wypowiedzi skierowanych przez pana Marcina bezpośrednio do mnie kończę ze swojej strony tę dyskusję.
Nie będę tłumaczył "co autor miał na myśli" człowiekowi, który czyta bez zrozumienia, nie szanuje swoich rozmówców i widzi jedyny słuszny punkt widzenia - swój.

Nic nie usprawiedliwia braku kultury i obrażania innych dyskutantów tylko dlatego, że nie zgadzają się z punktem widzenia Autora.

Jak zostało powiedziane już wcześniej: jeżeli przyszedłeś tu szukać nowych akolitów, którzy bezkrytycznie i bezmyślnie łykną jak młode pelikany wszystko co im zaserwujesz, by stanąć u Twego boku w krucjacie przeciw organizatorom NS Warszawa, to trafiłeś pod zły adres z bardzo złymi metodami.

Na tym zakończę wymianę zdań, bo nie mam już nic do dodania. Myślę, że i tak każdy kto umie dodać dwa do dwóch wyrobił sobie pogląd na sprawę.

GiS, bez odbioru.

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Impreza Nightskating Warszawa nie jest dla Ciebie bezpie

Post autor: Doody » śr sierpnia 06, 2014 5:10

seb.roll pisze:Widzisz Marcinomn nas tam nie było i niemożliwym jest byśmy byli obiektywni obierając jakąkolwiek ze stron jednak po kilku twoich postach można sobie wyrobić o tobie zdanie. Nie pisz nam tu, że bj43 Cie sprowokował, bo jeśli nawet to prawda w żaden sposób nie tłumaczy to Twojego słownictwa, obrażania i braku szacunku do swojego rozmowcy. Nie ma szans by ktokolwiek uwierzył teraz, w twoja relacje, bo wbrew temu co piszesz nerwy puszczają Ci bez powodu.
Nie bierzesz też pod uwagę, że piszesz do ludzi którzy często ze sportem mają do czynienia dłużej niż ty masz w metryce i w większości przypadków są to ludzie twardzi których twoje sposoby załatwiania problemów absolutnie nie przekonują. Nie sil się na mickiewiczowskie opisy jak to z całej siły dostałeś kaskiem w twarz, bo się ośmieszasz. Powiem ci tylko tyle, że z całej siły to nie chciałbyś dostać od kilkuletniego dziecka, a ty tu bajki sprzedajesz.
Będąc jedynie obserwatorem powyższej dyskusji w 100% zgadzam się z diagnozą seb.roll
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

doc_strus
Czterokółkowiec
Posty: 85
Rejestracja: sob lutego 22, 2014 3:06
Moje rolki: FR2
Jeżdżę od: 02 sty 1997

Re: Impreza Nightskating Warszawa nie jest dla Ciebie bezpie

Post autor: doc_strus » śr sierpnia 06, 2014 9:25

To jest tak jak z moim szwagrem, znałem go wtedy jeszcze z widzenia i kiedyś jechałem na rolach po nocy przez osiedle w słuchawkach a on stał z ziomalami pod klatką. Myślałem że coś do mnie mówi i zatrzymałem się, zdjąłem słuchawki i zapytałem: chciałeś coś? :P noi takie niefortunne sformułowanie sprawiło że przez długi czas chciał mi dać w zęby. Dopiero jak spiknął się z siorą się dogadaliśmy ;).

I tutaj chyba jest podobna sytuacja, nie zrozumieliście się i ot co, chciałeś zagazować wolontariusza to trzeba to było zrobić w samoobronie jak dostałeś w nochal. Trzeba zrozumieć że obsługa takich imprez musi się męczyć z osobami które nie dotrzymują ustalonych warunków i są poddenerwowani, nie usprawiedliwiam tutaj nikogo ani niczego ale jeśli wolontariusz faktycznie był nadgorliwy to trzeba go było zlać i dalej brać udział w imprezie a jeśli już nie miałeś ochoty jechać w swoja stronę. Pamiętaj że mądrzejszym posunięciem jest zlać agresora i uniknąć konfrontacji a podpuszczanie, pisanie o tym na publicznym forum itd jest słabym pomysłem bo tylko nakręca konflikt. Nie chce mi się wierzyć że nikt by nie zareagował gdybyś był bezpodstawnie atakowany, szczególnie wśród ludzi mających dobry nastrój, na bank by podbili do Was i załagodzili sytuację.

Awatar użytkownika
_blues_
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 08, 2013 7:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Impreza Nightskating Warszawa nie jest dla Ciebie bezpie

Post autor: _blues_ » pt sierpnia 08, 2014 1:12

doc_strus pisze:ale jeśli wolontariusz faktycznie był nadgorliwy to trzeba go było zlać i dalej brać udział w imprezie a jeśli już nie miałeś ochoty jechać w swoja stronę.
Ostrożnie, to można dwuznacznie zrozumieć. Szczególnie w tym wątku... ;)

doc_strus
Czterokółkowiec
Posty: 85
Rejestracja: sob lutego 22, 2014 3:06
Moje rolki: FR2
Jeżdżę od: 02 sty 1997

Re: Impreza Nightskating Warszawa nie jest dla Ciebie bezpie

Post autor: doc_strus » pt sierpnia 08, 2014 1:15

Nom chodziło o zignorowanie ;-) zawsze tak robię i nigdy nie zawiodłem się na tej metodzie.

szafa76
Posty: 48
Rejestracja: pn marca 24, 2014 4:39
Moje rolki: RollerbladeCrossfire90
Jeżdżę od: 01 mar 2014
Lokalizacja: Tarnów/Dąbrowa Tarnowska

Re: Impreza Nightskating Warszawa nie jest dla Ciebie bezpie

Post autor: szafa76 » sob sierpnia 09, 2014 6:19

Panowie rolkarze antagoniści jeżeli po pozwach sądowych i długotrwałym procesie w tej jakże bulwersującej sprawie :shock: :lol: :lol: :wink: któryś z Was trafi do firmy w której ja pracuję od 15lat :D ,to uprzedzam,że na placu spacerowym mojej szacownej firmy freestyle,ani żadne inne free nie przejdzie :D :lol: Proponuję dojść do porozumienia jak facet z facetem :bom: :eye: :wink: Wychodzi to dużo taniej i szybciej :D Pozdrawiam.

Kriss
Posty: 3
Rejestracja: pn sierpnia 04, 2014 11:46
Moje rolki: Rollerblade Twister
Jeżdżę od: 01 lip 2004

Re: Impreza Nightskating Warszawa nie jest dla Ciebie bezpie

Post autor: Kriss » sob sierpnia 09, 2014 6:29

Proponowałem takie rozwiązanie ale zostało ono zbombardowane, shejtowane oraz użyte przeciwko mnie.

crom28
Czterokółkowiec
Posty: 61
Rejestracja: pn sierpnia 26, 2013 10:11
Moje rolki: RB Tempest 110
Jeżdżę od: 02 kwie 2008
Lokalizacja: Piła

Re: Impreza Nightskating Warszawa nie jest dla Ciebie bezpie

Post autor: crom28 » sob sierpnia 09, 2014 7:33

a może zamknąć ten wątek? Co miało być to już zostało powiedziane.
Zamiast się negatywnie nakręcać, obrażać i wywlekać kto winien proponuję iść razem na rolki, przejdzie wam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Night Skating Warszawa”