Zamawianie przez internet

Freestyle slalom - wszystko o sprzęcie (rolki itp.) / Inline freestyle slalom equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Fyn
Posty: 3
Rejestracja: wt sierpnia 24, 2010 8:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Zamawianie przez internet

Post autor: Fyn » wt sierpnia 31, 2010 8:31

Witam, chce kupic te o to rolki http://www.<-------->/rolki-c-1/powe ... -5363.html do slalomu/freeride'u, sa przecenione z 600 na 400 wiec to raczej dobra oferta. Problem moze jest bezsensowny, chodzi o rozmiar, nie mam do tego pewnosci ze beda one pasowac, nie moge ich przymierzyc. Pytanie bardziej kieruje do osob ktore juz tak zamawialy, tam na dole jest tabela rozmiarow, ale czy napewno do niej moge sie stosowac ? mam zmierzyc wkladke ale czy odejmowac iles cm?czy moze jakies sposoby sa.

z gory dzieki za odp : ]

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Zamawianie przez internet

Post autor: jar-as » wt sierpnia 31, 2010 9:25

Napisz do nich po prostu albo zapytaj tutaj http://www.narolkach.pl/component/optio ... Itemid,44/ Metro maja "wymacane" na wszystkie strony. .

Awatar użytkownika
wolf1971
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 138
Rejestracja: ndz czerwca 20, 2010 11:34
Moje rolki: RB Speedmachine 4x100 Kiśle
Jeżdżę od: 01 sty 1910

Re: Zamawianie przez internet

Post autor: wolf1971 » wt sierpnia 31, 2010 10:13

Z tym mierzeniem wkładki to jest różnie. Pozniej rozmiar nie jest rowny rozmiarowi. Inaczej w Filach a inaczej w RB. Najlepiej jest mierzyć wieczorem, kiedy stopa jest po całym dniu ciut grubsza. Stajesz na kartce i obrysowujesz stopę. Mierzysz od czubka duzego palca do najdalszej wypuklosci piety. Tylko wez czlowieku i obrysuj sobie stope tak, aby bylo dobrze :oops: No i jeszcze dochodzi sprawa szerokosci buta, czy masz waska czy szeroka stope. Najlepiej bedzie jak napiszesz do Bladeville i tam powiedza Ci co i jak masz zrobic. Kupowałem u nich pare rzeczy i kontakt @ jest znakomity. Pozdrawiam
Obrazek

waluś
Ścigant 4x110mm
Posty: 388
Rejestracja: wt kwietnia 20, 2010 1:41
Moje rolki: SR Tempest, Twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Zamawianie przez internet

Post autor: waluś » śr września 01, 2010 9:00

I jeszcze dochodzi sprawa seryjnych kółek które zjedziesz optymistycznie w miesiąc. Jak chcesz zamawiać od Bladeville to od razu bierz te z lepszymi kółkami

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Zamawianie przez internet

Post autor: Herb » śr września 01, 2010 10:36

Ja zamawiałem te rolki i wiele innych osób z Krakowskich Błoń też. Rozmiarówka jest ok, zmierz stopę tak jak napisał wolf i nie baw się w żadne odejmowanie czy dodawanie cm. Powiedzmy że gdyby wyszła Ci długość stopy 271-272 mm to możesz brac 42, ale jak więcej niż 1-2 mm nadmiaru na rozmiar lepiej brać większe bo inaczej liner będzie cisnął niemiłosiernie.

Popieram przedmówcę w sprawie kół, teraz to tylko stówa więcej a masz dwa komplety - jeden tragicznych, a drugi przyzwoitych kół więc trochę na nich pojeździsz, może przesada jest to że można zajechać seryjne koła w miesiąc (chyba że ktoś trzaska po kilka h dziennie na slalomie), ale one ogólnie są złe, miękkie, słabo trzymają się nawierzchni, nierówno ścierają, chropowacieją (robią się takie małe wgłębienia bo uretan się kruszy) i ogólnie spowalniają te rolki niesamowicie.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - sprzęt / Inline freestyle slalom equipment”