TOR W POZNANIU

Promocja wrotkarstwa w Polsce / Let's promote inline skating in Poland

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

TOR W POZNANIU

Post autor: Andrzej » pt września 11, 2009 3:29

TOR W POZNANIU
Pozdrawiam
Andrzej

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: TOR W POZNANIU

Post autor: WFH » pt września 11, 2009 6:34

Oby Wam się udało!!!
Na tym drugim zdjęciu charakterystyczna postać w bieli pokazuje gdzie powstanie tor :D

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: TOR W POZNANIU

Post autor: jar-as » sob września 12, 2009 10:24

Czy brak zarysow na szkicu nalozonym na mape ew placu do freestylu (mysle o slalomie nie o rampach czyli jakies 40x10m plaskiego :wink: ) i wykorzystania go do nauki dla dzieci ( Szczesliwice w Wawie ) jest przeoczeniem ,wynikiem braku zainteresowania srodowiska freestylowego, jego braku czy braku kontaktow miedzyludzkich ? Moze po prostu nikt na to nie wpadl ale taki plac to mozliwosc rozegrania miedzynarodowych zawodow w slalomie o ktore w Polsce ciezko .

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TOR W POZNANIU

Post autor: zico » sob września 12, 2009 12:05

jar-as pisze:Czy brak zarysow na szkicu nalozonym na mape ew placu do freestylu (mysle o slalomie nie o rampach czyli jakies 40x10m plaskiego :wink: ) i wykorzystania go do nauki dla dzieci ( Szczesliwice w Wawie ) jest przeoczeniem ,wynikiem braku zainteresowania srodowiska freestylowego, jego braku czy braku kontaktow miedzyludzkich ?
Wynika to niestety z zagospodarowania terenu. Plac pośrodku to oczywiście idealne rozwiązanie do praktycznie wszystkich innych typów wrotkarstwa, lecz niestety olbrzymie wyzwanie dla wykonania całej kanalizacji... W Słomczynie z torem udało się to zrobić, ale rozbija się to o duże cyfry...
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: TOR W POZNANIU

Post autor: jar-as » sob września 12, 2009 12:55

Coz wiecej mozna dodac trzeba nam sponsorow ..albo czynu spolecznego :( generalnie nie wolno sie poddawac ,zaczelismy drazyc skale u nas .

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: TOR W POZNANIU

Post autor: WFH » sob września 12, 2009 4:04

zico pisze:
jar-as pisze:Czy brak zarysow na szkicu nalozonym na mape ew placu do freestylu (mysle o slalomie nie o rampach czyli jakies 40x10m plaskiego :wink: ) i wykorzystania go do nauki dla dzieci ( Szczesliwice w Wawie ) jest przeoczeniem ,wynikiem braku zainteresowania srodowiska freestylowego, jego braku czy braku kontaktow miedzyludzkich ?
Wynika to niestety z zagospodarowania terenu. Plac pośrodku to oczywiście idealne rozwiązanie do praktycznie wszystkich innych typów wrotkarstwa, lecz niestety olbrzymie wyzwanie dla wykonania całej kanalizacji... W Słomczynie z torem udało się to zrobić, ale rozbija się to o duże cyfry...
Nie da się ukryć, że taki plac jest bardzo potrzebny. Niestety podnosi także koszty budowy toru, ale jeśli nie zostanie zrobiona na początku to później już nie ma raczej na to szans. Nie znam dokładnie sytuacji, ale o ile to możliwe radziłby próbować.

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: TOR W POZNANIU

Post autor: jar-as » sob września 12, 2009 10:38

Byc moze sprawdzilo by sie stare powiedzenie naszych babek :poszla krowa to i ciele pojdzie .Wiem ze gdybysmy wczesniej zainteresowali sie naszymi sprawami w Gdansku byli bysmy juz u progu znakomitego miejsca i to byl nasz blad lub nieswiadomosc ,ktory trzeba w miare mozliwosci nadrobic

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: TOR W POZNANIU

Post autor: Andrzej » ndz września 13, 2009 5:08

Plan naniesiony na mapę to wizja. Zarząd Zieleni Miejskiej skłonny jest dyskutować jedynie o alejkach asfaltowych w kształcie toru. Niestety jak sama nazwa instytucji wskazuje - Zarząd Zieleni Miejskiej - zainteresowani są zielenią a nie asfaltem. Choćby miały tam psy sikać to ciągle bedą walczyć o zieleń
Jeśli chodzi o plac asfaltowy to już za chwileczkę, już za momencik bedzie o tym duża informacja. Ale jest baaaaaardzo dobrze.

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: TOR W POZNANIU

Post autor: Andrzej » ndz września 13, 2009 5:59

jar-as pisze:Czy brak zarysow na szkicu nalozonym na mape ew placu do freestylu (mysle o slalomie nie o rampach czyli jakies 40x10m plaskiego :wink: ) i wykorzystania go do nauki dla dzieci ( Szczesliwice w Wawie ) jest przeoczeniem ,wynikiem braku zainteresowania srodowiska freestylowego, jego braku czy braku kontaktow miedzyludzkich ? Moze po prostu nikt na to nie wpadl ale taki plac to mozliwosc rozegrania miedzynarodowych zawodow w slalomie o ktore w Polsce ciezko .
Dla każdego coś miłego
Plac wrotkarski w Parku Jana Pawła II w Poznaniu

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: TOR W POZNANIU

Post autor: Krzysztof » wt września 15, 2009 2:16

Andrzej pisze:Plan naniesiony na mapę to wizja. Zarząd Zieleni Miejskiej skłonny jest dyskutować jedynie o alejkach asfaltowych w kształcie toru. Niestety jak sama nazwa instytucji wskazuje - Zarząd Zieleni Miejskiej - zainteresowani są zielenią a nie asfaltem. Choćby miały tam psy sikać to ciągle bedą walczyć o zieleń
Jeśli chodzi o plac asfaltowy to już za chwileczkę, już za momencik bedzie o tym duża informacja. Ale jest baaaaaardzo dobrze.
Wizja jest bardzo ważna. Po wizji idzie telewizja - a to już jest potęga.
"Tu na razie jest ściernisko. Ale będzie rolkowisko.A tam gdzie to kretowisko. Będzie stał mój tor"
Osobiście wspieram Andrzeja, stwarzając tłok i zagrożenie na Malcie w godzinach późnopopołudniowych (lub wczesnowieczornych) :lol:
Trzeba tylko uważać na kształt "alejki asfaltowej w kształcie toru", żeby jakiś decydent nie zrobił z tego 8 zamiast 0
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Promocja wrotkarstwa w Polsce / Inline skating promotion in Poland”