Upadek

Odżywianie, regeneracja, jak zapobiegać kontuzjom - cieszmy się zdrowiem jak najdłużej!
Nutrition, regeneration, injuries. Your health is the most important thing

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pt maja 25, 2007 10:45

Wojtek pisze:W tamtym roku podczas zawodow o Puchar Prezydenta Warszawy na 500 metrow mialem upadek troche sie pozdzieralem a kaska byl w 4 kawalkach :twisted: :twisted: od tego czasu wiem ze kask to jest bardzo wazna sprawa :D
Bardzo efektowny byl Twoj upadek :twisted:

Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 43
Rejestracja: śr sierpnia 30, 2006 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Wojtek » pt maja 25, 2007 3:18

staralem sie :twisted:

Awatar użytkownika
XArturoX_KaFi_
Posty: 46
Rejestracja: sob kwietnia 28, 2007 7:50
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań/ Jeżyce
Kontakt:

Post autor: XArturoX_KaFi_ » ndz maja 27, 2007 2:41

6 lat temu miałem wypadek na zawodach byłem zapaśnikiem prawie przechodziłem na zawodowstwo miałem o 10 KG cięższego zawodnika, który przez mój błąd złapał mnie i zrobił mi Supplessa i rozbił mi bark na dobre, do czego zmierzam miałem właśnie takie cos jak Drenaż czy jako tak 2 rurki po obu stronach i takie butle i chodziłem z tym i wyglądałem jak kosmita hehehehe bolało jak zaraza nikomu nie polecam czegoś takiego a czemu mi to założyli, dlatego ze przez upadek zaczęło mi się gromadzić taki płyn w płucach 2 lata ogólnie wracałem do siebie, ale takiego Drenaż miałem przez 7 miechów: ( nie polecam Nikomu cos takiego po upadku, jakiego kol wiek po jakimś czasie bym nie ryzykował i poszedłbym do lekarza mimo tego z się boje igły :P to bym polazł :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie / Health”