Bol kolana

Odżywianie, regeneracja, jak zapobiegać kontuzjom - cieszmy się zdrowiem jak najdłużej!
Nutrition, regeneration, injuries. Your health is the most important thing

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

malina134
Posty: 20
Rejestracja: pt lipca 27, 2012 8:56
Moje rolki: seba fr2

Bol kolana

Post autor: malina134 » czw lutego 13, 2014 10:04

Witam

Jakieś kilka dni temu podczas zwyklych czynnosci w domu podczas prostowania nogi poczulem jakby cos przeskoczylo w kolanie , bol byl jakby mi ktos mlotkiem przylozyl.
Teraz czasami kolano podczas prostowania jakby strzela , nie jest to bol az tak instensywny jak ten pierwszy ale jest uciażliwy .
Przed tym zdazeniem mialem spora przerwe w jezdzie jakies 2-3 tyg ze wzgledu na niepogode.
Moze podczas cieplych dni cos uszkodzilem ? na miescie czasem zdazyl sie skok z 6-7 schodkow , czeste zjazdy po schodach itp , podczas zimnych mokrych dni jeszcze biegam
Mial ktos cos podobnego ?

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Re: Bol kolana

Post autor: Pinnhead » czw lutego 13, 2014 10:09

Prawdopodobnie najpierw do chirurga na prześwietlenie a później, najpewniej, ortopeda, ortopeda i jeszcze raz ortopeda. Z kolanami nie ma żartów - podejrzenie uszkodzenia torebki stawowej bądź jakiegoś wiązadła.
Sorry ale w ogóle nie rozumiem takiego podejścia ludzi - uprawiam sporty, w których zdrowe kolana to podstawa. Coś mi przeskoczyło, ból był jakby mi młotkiem ktoś zajechał a i do teraz czasem boli to zapytam na forum zamiast odrazu pójść do lekarza. No comment...
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie / Health”