Stargard Szczeciński

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
olokrol
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 22, 2010 10:22
Moje rolki: SP 100
Jeżdżę od: 02 sty 2006

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: olokrol » ndz kwietnia 10, 2011 8:49

Najlepsza bo najbezpieczniejsza jest trasa jest przy Brigstone aż do Cargotec - i trochę osób tam jeździ.
Pozdrawiam
P.S. Będą II zawody dla rolkarzy w Stargardzie na ulicy Szczecińskiej 18.06.2011 Dni Stargardu. Wiecej info na stronie SZWLA.

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » ndz kwietnia 10, 2011 9:25

Witaj :)
fajnie, że nie zrezygnowałaś z rolek po zeszłorocznej ciszy na forum myślałem ze przestało Cię to bawić :) .
Szczerze mówiąc ta kładka + paskudne przejazdy przez piach też mnie zniechęciły do jazdy trasą do Miedwia.
Gorąco polecam ścieżkę od ronda przy osiedlu Lotnisko do ronda przy Cargotec , ok 3,7 km można ją przedłużyć o ok 1,5 km w kierunku Stargardu bezpiecznie , czysto, świetny asfalt, bez ekstremalnych zjazdów i podjazdów , ja tam jeżdżę od miesiąca. Jedyny minus to to, że trzeba tam dojechać no chyba że ktoś mieszka na Lotnisku :). jeździ tam jakiś autobus ale nie wiem jaki dokładnie.

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » pn kwietnia 11, 2011 5:21

Hej :)
Nie zrezygnowałam :) chyba mi to nie grozi :D Właśnie też nie mieszkam na Lotnisku :| Ale może namówię męża i autkiem podjedziemy :) Dzięki za informację :)

A co do zawodów to to nie dla mnie :) Ja tylko rekreacyjnie dla pogody ducha jeżdżę :))

olokrol
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 22, 2010 10:22
Moje rolki: SP 100
Jeżdżę od: 02 sty 2006

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: olokrol » pt kwietnia 15, 2011 9:52

Dzisiaj sporo osób jezdziło na trasie przy BRIGSTONE. Brawo.
A co do zawodów to trochę maczam palce w organizacji tej imprezy dla rolkarzy :D . I teraz mam pytanie do niezdecydowanych, czy chcecie żeby były takie imprezy dla rolkarzy w Stargardzie. Jeśli tak, to ta impreza jest dla nas. W Stargardzkim biegu na rolkach jest tak, kto chce się ścigać ten ostro jedzie, a kto nie czuje ducha rywalizacji jedzie rekreacyjnie i pozdrawia publiczność :) . Zapisy i informacje oraz fotki z ubiegłego roku na stronie www.szwla.pl
Pozdrawiam olo

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » ndz kwietnia 17, 2011 9:08

Ja też chciałbym zachęcić wszystkich niezdecydowanych do wzięcia udziału w tym biegu, w ubiegłym roku nie wystartowałem bo uważałem, że to to raczej impreza dla tych co trenują jazdę szybką, teraz jednak uważam że warto wystartować choćby po to by pokazać publiczności że jazda na rolkach to fajna zabawa i sposób na aktywne spędzanie czasu, im nas więcej będzie na starcie tym większe szanse że ktoś kto do tej pory nie jeździł postanowi założyć rolki.
Zgadzam się z Olo kto chce walczyć trenuje i się ściga a kto nie ma ochoty niech przejedzie te 10 km swoim tempem.
Wczoraj koło Brigstone też było sporo osób , i mnie to bardzo ucieszyło, a wracając do biegu ja już sie zapisałem i gorąca zachęcam niezdecydowanych bo warto nie czekajcie zapisujcie sie tu jest formularz zgłoszeniowy http://pulsarsport.pl/zapisy/portal/form/?zawody=11

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » sob lipca 09, 2011 10:33

Jak tam poszła jazda 18 czerwca :>

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: Piotr B » pn lipca 11, 2011 8:13

DolinaNocy pisze:Jak tam poszła jazda 18 czerwca :>
viewtopic.php?f=73&t=5310

sirEpox
Posty: 5
Rejestracja: sob sierpnia 27, 2011 9:31
Jeżdżę od: 02 lut 2011

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: sirEpox » pn września 12, 2011 11:10

Witam wszystkich ze Stargardu i okolic. Przypominam o nowej bardzo ładnej ścieżce w kierunku Żarowa. Szeroko, czysto i przyzwoita nawierzchnia. Często tam latam i spotykam kilka osób trenujących regularnie. Zbliża się jednak koniec sezonu, dlatego ktoś na forum stargard.com.pl zarzucił temat jesienno-zimowych treningów na hali. Zbieramy ludzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachodnio-pomorskie”