[GDAŃSK] poza sezonem... ;)

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
Patryka
Posty: 6
Rejestracja: pt marca 20, 2009 8:17

[GDAŃSK] poza sezonem... ;)

Post autor: Patryka » sob listopada 07, 2009 12:46

Hej hej :)
Czy są tu jacyś jeżdżący Gdańszczanie? Jeśli tak, co robicie poza sezonem? Jest gdzieś w Gdańsku jakiś dobry parking czy coś, żeby pojeździć nawet, jak nie ma pogody??

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [GDAŃSK] poza sezonem... ;)

Post autor: Toudi » sob listopada 07, 2009 12:27

Nie ma :(
Kiedyś jacyś chyba byli ale w zimie to i tak siedzieli zaszyci w norach, marząc o wakacjach we Włoszech.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: [GDAŃSK] poza sezonem... ;)

Post autor: jar-as » sob listopada 07, 2009 12:35

Toudi pisze:Nie ma :(
Kiedyś jacyś chyba byli ale w zimie to i tak siedzieli zaszyci w norach, marząc o wakacjach we Włoszech.
Halo halo kursanty Gdańsk jezdzi ,tylko zalezy jeszcze co jezdzi i owszem nie wszyscy ale treningi freestylowe poki co intensywne

Niedoczytalem pytania o parkingi .Poki co jezdzimy w Realu na kolobrzeskiej niedlugo mamy zmienic lokum ale wladze owego miejsca "leniwe" z lekka i przeciaga sie podpisanie umowy choc wszystko zaakceptowane

Awatar użytkownika
Patryka
Posty: 6
Rejestracja: pt marca 20, 2009 8:17

Re: [GDAŃSK] poza sezonem... ;)

Post autor: Patryka » śr listopada 11, 2009 12:00

jar-as pisze:
Toudi pisze:Nie ma :(
Kiedyś jacyś chyba byli ale w zimie to i tak siedzieli zaszyci w norach, marząc o wakacjach we Włoszech.
Halo halo kursanty Gdańsk jezdzi ,tylko zalezy jeszcze co jezdzi i owszem nie wszyscy ale treningi freestylowe poki co intensywne

Niedoczytalem pytania o parkingi .Poki co jezdzimy w Realu na kolobrzeskiej niedlugo mamy zmienic lokum ale wladze owego miejsca "leniwe" z lekka i przeciaga sie podpisanie umowy choc wszystko zaakceptowane

O, a duzo Was jest?
A czy taki ktos dopiero uczacy się slalomu mógly coś tam kiedyś podejrzeć (czyt. ja :mrgreen: ), czy nie ten teges? :)
Choć w sumie Sz. P. Gugiel pokazuje mi 6,4 km do kołobrzeskiej, co trochę stoi na przeszkodzie... :evil: A to nowe lokum to co to ma być, jeśli mogę spytać?

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: [GDAŃSK] poza sezonem... ;)

Post autor: jar-as » śr listopada 11, 2009 12:56

6,4 km to moim zdaniem zadna przeszkoda ,nowe lokum jeszcze nie "aktywne" skrzyzowanie Chlopska z Obrońców Wybrzeza .Nie ma zadnego ten teges tylko dawaj a ogolnie jest nas sporo .Poki co pod adresem http://zawszespoko.com/ niedługo zmiana szyldu i adresu.

Awatar użytkownika
Patryka
Posty: 6
Rejestracja: pt marca 20, 2009 8:17

Re: [GDAŃSK] poza sezonem... ;)

Post autor: Patryka » sob listopada 21, 2009 3:30

hej hej, to jak tam, jeździcie jeszcze? właśnie jestem w domu i mam możliwość przywiezienia rolek, a nie chcę ich tachać na marne ;)
stronka zawszespoko.com jeszcze nie aktywna, czy mi nie działa po prostu?

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: [GDAŃSK] poza sezonem... ;)

Post autor: jar-as » pt listopada 27, 2009 7:41

Przepraszam nie zauwazylem postu jezdzimy jak najbardziej ,stronka nieaktywna i nie jeszcze a juz ,mala reorganizacja ale tylko "administracyjna" osbowo pozostajemy jak bylismy .Nowa miejscowka juz aktywna ale obowiazuja wejsciowki tzn dane osobowe ktore musielismy przekazac ochronie obiektu tych ktorzy beda korzystali z "dobrodziejstwa". Jak nabardziej zapraszamy niemal codziennie ,z tym ze na poczatku tak zebysmy mogli sie poznac w czasie w ktorym jestesmy czyli codziennie od ok 18 do 21 ( sobota i niedziela od 17 )a pozniej jak dusza pragnie ,w godzinach otwarcia centrum .
Miejsce to Galeria Przymorze ( Leclerc ) o szczegoly pytaj na jarek@bsf.org.pl
Niedlugo powinna ruszyc strona Bałtyckiego Stowarzyszenia Freeskat'u stad zmiana administracyjna i organizacyjna

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”